www.sahist.si


Aktualno


REZULTATI - mladinci
Skupno točkovanje konectedenskih turnirjev Radenske Pomgrad za leto 2018 - KLIK

REZULTATI - Nagrada Broda 2018

                  Zaključni konectedenski hitropotezni turnir
                                Krog, 10.6.2018

Končno stanje
                         Tit  ELO LRat FED                       Točke Zmage Buch1 W-We
  1. Grah Matej            I 1922 2056 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    7.5   XXX  46.0  3.59
                             1W27 1B21 =W3  1B25 =W2  =W4  1B5  1B6  1W9 
  2. Titan Matej          MK 2253 2354 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      7   1.0  48.0  0.35
                             1B22 1W16 1B14 =W4  =B1  =W5  =B9  1W10 1W3 
  3. Skuhala Jernej       FM 2273 2320 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      7   0.0  48.5  0.84
                             1B31 1W9  =B1  1W5  =B4  1W17 1B14 1W7  0B2 
  4. Gjuran Denis         FM 2352 2419 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    6.5   XXX  47.5 -0.71
                             1W28 1B20 1W6  =B2  =W3  =B1  1W26 =B9  =W5 
  5. Cigan Štefan         IM 2286 2351 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      6   XXX  47.5 -0.73
                             1W33 1B26 1W13 0B3  1W10 =B2  0W1  1B15 =B4 
  6. Meglič Jaka           I 1675 2165 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      6   XXX  44.5 -0.39
                             1B32 1W8  0B4  =W13 =B9  1W25 1B17 0W1  1B16
  7. Kovač Boris          FM 2243 2268 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      6   XXX  40.0 -1.53
                             1W19 0B13 0W15 1B30 1W22 1B20 1W28 0B3  1W18
  8. Žalig Kristjan       II 1971 1958 SLO ŠD Lendava                 6   XXX  35.0  0.61
                             1W37 0B6  0W27 1B35 1W19 0B28 1W29 1B26 1W13
  9. Žajdela Karel        II 1940 1983 SLO ŠD Ptuj                  5.5   XXX  47.0  1.96
                             1W38 0B3  1W30 1B27 =W6  1B10 =W2  =W4  0B1 
 10. Maltar Alberto       MK 2022 2087 CRO                          5.5   1.5  43.5  0.32
                             1B29 =W11 1B12 1W15 0B5  0W9  1W13 0B2  1W25
 11. Antolin Robert          1889 1961 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    5.5   XXX  38.5  0.64
                             1W39 =B10 0W25 1B12 1B15 0W14 0B16 1W32 1B17
 12. Marič Vild Fabijan   II 1501 1922 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    5.5   XXX  35.5  0.00
                             1W41 =B15 0W10 0W11 =B21 =W32 1B34 1W23 1B28
 13. Meglič Enej          II 1502 1965 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      5   XXX  43.5  1.51
                             1B24 1W7  0B5  =B6  =W25 1W16 0B10 1W14 0B8 
 14. Kos Igor             MK 2006 2099 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      5   XXX  43.0 -0.45
                             1W30 1B18 0W2  1B28 =W20 1B11 0W3  0B13 =W15
 15. Brunčič Janko        II      2013 SLO                            5   XXX  42.5  0.48
                             1B23 =W12 1B7  0B10 0W11 1W21 1B20 0W5  =B14
 16. Vučko Maja           WI 1862 2008 SLO ŠD Kočevje                 5   XXX  41.5 -0.09
                             1W35 0B2  1W19 0B18 1W27 0B13 1W11 1B28 0W6 
 17. Klasinc Kristjan      I 1790 1790 AUT                            5   XXX  39.5  1.87
                             0W20 1B33 1W36 1B26 1W18 0B3  0W6  1B25 0W11
 18. Žižek Rene           II 1339 1888 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      5   XXX  38.0  0.83
                             1B40 0W14 1B23 1W16 0B17 0B26 1W27 1W20 0B7 
 19. Hanjš Vladimir        I      1843 CRO                            5   XXX  36.5  1.09
                             0B7  1W34 0B16 1W29 0B8  1W24 0B25 1B35 1W26
 20. Režonja Štefan       MK 1988 1961 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    4.5   XXX  40.5 -0.18
                             1B17 0W4  1B32 1W21 =B14 0W7  0W15 0B18 1B34
 21. Moravec Gabrijel             1000 SLO                          4.5   XXX  38.5  2.86
                             +*42 0W1  1B31 0B20 =W12 0B15 0W23 1B40 1W32
 22. Hanc Nejc            II 1249 1878 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    4.5   XXX  34.5 -0.39
                             0W2  0B25 1W37 1B38 0B7  0W29 1B36 1W27 =B24
 23. Husar Matjaž        III      1817 SLO ŠD Gornja Radgona        4.5   XXX  32.0 -1.13
                             0W15 1B39 0W18 0B33 =W40 1W36 1B21 0B12 1W29
 24. Marič Marta             1380 1635 SLO ŠD Rokada Lendava        4.5   XXX  30.0  1.06
                             0W13 0B30 0W35 1B37 1W38 0B19 +*42 1B33 =W22
 25. Kiraly Ferenc         I 1737 1937 AUT                            4   XXX  44.0 -0.59
                             =B36 1W22 1B11 0W1  =B13 0B6  1W19 0W17 0B10
 26. Marič Anton          II      1982 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      4   XXX  41.5 -0.99
                             1B34 0W5  1B29 0W17 1B31 1W18 0B4  0W8  0B19
 27. Baša Vili            II 1532 1820 SLO ŠD Lendava                 4   XXX  40.5  0.22
                             0B1  1W40 1B8  0W9  0B16 1W31 0B18 0B22 1W35
 28. Ojsteršek Jurij     III 1500 1888 SLO ŠD Gornja Radgona          4   XXX  40.0  0.06
                             0B4  1W36 1B41 0W14 1B32 1W8  0B7  0W16 0W12
 29. Milanov Timotej      II 1552 1824 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      4   XXX  36.0 -0.15
                             0W10 1B37 0W26 0B19 1W39 1B22 0B8  1W30 0B23
 30. Keček Janko         III 1694 1838 SLO                            4   XXX  33.0 -0.93
                             0B14 1W24 0B9  0W7  0B35 1W39 1B37 0B29 +*42
 31. Sukič Franc          II      1850 SLO                            4   XXX  28.5 -1.88
                             0W3  1B35 0W21 1B39 0W26 0B27 0W40 1B41 1W36
 32. Lukač Alina         WII 1290 1839 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    3.5   XXX  35.0 -1.13
                             0W6  1B38 0W20 1B41 0W28 =B12 1W35 0B11 0B21
 33. Šeruga Štefan       III 1867 1620 SLO                          3.5   XXX  31.0  0.41
                             0B5  0W17 =B34 1W23 =B36 0W35 1B38 0W24 =B37
 34. Kovač Drago         III      1725 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    3.5   XXX  29.5 -0.93
                             0W26 0B19 =W33 0B36 1W41 1B40 0W12 1B38 0W20
 35. Kovač Mak            II      1791 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      3   XXX  35.0 -1.11
                             0B16 0W31 1B24 0W8  1W30 1B33 0B32 0W19 0B27
 36. Gjuran Stanko        IV 1362 1569 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      3   XXX  33.0  0.34
                             =W25 0B28 0B17 1W34 =W33 0B23 0W22 +*42 0B31
 37. Antolin Alojz                1658 SLO                            3   XXX  29.5 -1.25
                             0B8  0W29 0B22 0W24 +*42 1B41 0W30 =B39 =W33
 38. Lukač Ema           III 1074 1727 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      3   XXX  29.0 -2.24
                             0B9  0W32 1B40 0W22 0B24 +*42 0W33 0W34 1B41
 39. Kovač Emil              1629 1623 SLO                          2.5   1.0  29.5 -1.39
                             0B11 0W23 +*42 0W31 0B29 0B30 0W41 =W37 1B40
 40. Žižek Stanislav              1453 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    2.5   0.0  30.0 -0.40
                             0W18 0B27 0W38 +*42 =B23 0W34 1B31 0W21 0W39
 41. Tomažič Jože                 1500 SLO                            2   XXX  29.0 -0.45
                             0B12 +*42 0W28 0W32 0B34 0W37 1B39 0W31 0W38
Arbiter: Dušan Kozic
Monarch, verzija 4.01.02 
Lastnik: Dusan Kozic
Krog, Slovenija, 10.6.2018, 9 kol svicar
Igralni cas: 7 min +3 s/pot. Datoteka: ms18hv10