www.sahist.si


Aktualno


TURNIRSKA STRAN - KLIK


   GENERALNA uvrstitev na konectedenskih šahovskih turnirjih v letu 2018

                            kat         1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.  SKUPAJ

  1. Gjuran Denis            FM         50   45   40   50   50   40   45   320
  2. Kovač Boris             FM         36   40   22   32   29   29   40   228
  3. Titan Matej             MK         29   50   29   36   32    0   50   226
  4. Supančič Darko          FM          0    0   50   40   45   50   36   221
  5. Skuhala Jernej          FM  mlad   45    0   45   45    0    0    0   135
  6. Brunčič Janko           II          0   29   26   16   21   19   22   133
  7. Režonja Štefan          MK          0   36   15   11   10   26   21   119
  8. Antolin Robert                     11    0   13   22   17   22   29   114
  9. Žajdela Karel           II          0   16    0   12   26   11   24    89
 10. Kos Igor                MK         21    0   36   29    0    0    0    86
 11. Keček Janko            III          0    3   19   18    9   24    9    82
     Grah Matej               I          0    0   16   26   20    0   20    82
 13. Baša Vili               II          0   12   12   15   13    9   17    78
 14. Števanec Lea           WFM         22   22   24    0    0    0    0    68
     Takacs Balazs            I          0    0   32    0   36    0    0    68
     Kovač Mitja             MK          0    0    0   17   15   36    0    68
 17. Skuhala Barbara        WMK         40    0    0   24    0    0    0    64
 18. Zvekič Hajrudin        III          0    0   18   19   14   10    0    61
 19. Kovač Majda            WMK          0    7    5   14   12   15    5    58
 20. Žižek Rene              II  pion    0   15   10    0   11   17    2    55
 21. Ojsteršek Jurij        III          0   19    0    0    0   16   19    54
 22. Kiraly Ferenc            I         13    0   20    0   18    0    0    51
 23. Marič Vild Fabijan      II  pion    0    0   17    0    0   32    0    49
 24. Dominko Darko           II          0   32    0    0    0    0   15    47
     Škalič Aljaž            II          0   26   21    0    0    0    0    47
 26. Gruškovnjak Tomislav    FM          0    0    0    0    0   45    0    45
 27. Pečnik Roman                        0   10    6    7    1   14    6    44
 28. Szukics Adam             I  mlad   20   20    0    0    0    0    0    40
     Novak Ratko             MK          0    0    0    0   40    0    0    40
 30. Gruškovnjak Jože        MK          0    0    0    0   17   21    0    38
 31. Klasinc Kristjan        II          3    0   14   20    0    0    0    37
 32. Antolin Alojz                       0    5    0    9    2   13    4    33
 33. Borhy Marcell            I  pion   32    0    0    0    0    0    0    32
     Puntigam Silvester       I          0    0    0    0    0    0   32    32
 35. Gjuran Stanko           IV          0   17    0    5    5    2    1    30
 36. Kužner Ciril            II          0   21    0    0    0    0    8    29
 37. Horvath Imre             I         15   13    0    0    0    0    0    28
 38. Kovač Emil                          0    6    2   10    3    6    0    27
 39. Skuhala Luka                mlad   26    0    0    0    0    0    0    26
     Šeruga Štefan          III          0    0    1    6    6   12    1    26
     Mastinšek Marko         II          0    0    0    0    0    0   26    26
 42. Tomasic Roland           I         24    0    0    0    0    0    0    24
     Žalig Kristjan          II          0   24    0    0    0    0    0    24
     Selišek Leon           III          0   11    0    0    0    0   13    24
     Kovač Drago            III          0    0    4    0    0    8   12    24
     Cmor Nino                I          0    0    0    0   24    0    0    24
     Hari Bogdan             MK          0    0    0    0   24    0    0    24
 48. Škalič Nikolaj          II          0   14    8    0    0    0    0    22
 49. Meglič Jaka              I  mlad    0    0    0   21    0    0    0    21
 50. Klasinc Kristjan                    0    0    0    0    0   20    0    20
 51. Crepan Marjan           FM         19    0    0    0    0    0    0    19
     Šardi Darko              I          0    0    0    0   19    0    0    19
 53. Hari Danilo                        18    0    0    0    0    0    0    18
     Gerič Stanko                        0   18    0    0    0    0    0    18
     Gabor Matija            MK          0    0    9    0    9    0    0    18
     Meglič Enej             II          0    0    0    0    0   18    0    18
     Husar Matjaž           III          0    0    0    0    0    0   18    18
 58. Kovac Mitja             MK         17    0    0    0    0    0    0    17
 59. Gruskovnjak Joze                   16    0    0    0    0    0    0    16
     Vohl Gregor              I          0    0    0    0    0    0   16    16
 61. Rezonja Stefan                     14    0    0    0    0    0    0    14
     Kosi Robert             IV          0    0    0    0    0    0   14    14
 63. Filipovič Dragan                    0    0    0   13    0    0    0    13
 64. Zajdela Karel                      12    0    0    0    0    0    0    12
 65. Pečnik Maj                  pion    0    0    0    0    4    7    0    11
     Kastelic Amadej        III  pion    0    4    0    0    7    0    0    11
     Štrokaj Martin         III          0    0   11    0    0    0    0    11
     Koračin Alojz           II          0    0    0    0    0    0   11    11
 69. Bruncic Janko                      10    0    0    0    0    0    0    10
     Dani Kristijan          IV          0    0    0    0    0    0   10    10
 71. Hocevar Maja           WMK          9    0    0    0    0    0    0     9
     Farič Niko                  pion    0    9    0    0    0    0    0     9
 73. Heric Srecko                        8    0    0    0    0    0    0     8
     Milanov Timotej         II          0    0    0    8    0    0    0     8
     Kocsis Akos              I  pion    0    8    0    0    0    0    0     8
 76. Hergotic Mihael             mlad    7    0    0    0    0    0    0     7
     Petrovič Vlasto                     0    0    7    0    0    0    0     7
     Krulič Goran                        0    0    3    0    0    1    3     7
     Dvanajšček Dare         IV          0    0    0    0    0    0    7     7
 80. Strtak Marjan                       6    0    0    0    0    0    0     6
 81. Kecek Janko                         5    0    0    0    0    0    0     5
     Žižek Stanislav                     0    1    0    0    0    4    0     5
     Mohar Tian                  pion    0    0    0    0    0    5    0     5
 84. Kocar Jaka                  pion    4    0    0    0    0    0    0     4
     Žajdela Domen                       0    0    0    4    0    0    0     4
 86. Podlesek Franc                      0    0    0    3    0    0    0     3
     Vogrinčič Kristjan                  0    0    0    0    0    3    0     3
 88. Kovac Stanko                        2    0    0    0    0    0    0     2
     Kocsis Tamas             I          0    2    0    0    0    0    0     2
     Kovač Mak              III  pion    0    0    0    2    0    0    0     2
 91. Colev Ivor                          1    0    0    0    0    0    0     1
     Cigut Matjaž                        0    0    0    1    0    0    0     1

Opomba:  1. Murska Sobota 13.12.2017        2. Bakovci 21.1.2018               3. Puconci 4.2.2018               
         4. Cernelavci 16.2.2018            5. Doklezovje 11.3.2018            6. Lipa 8.4.2018                  
         7. Janzev Vrh 22.4.2018                                                                                 
                                                                                                                 
                                                                                                                 

   Generalna uvrstitev NIŽJEKATEGORNIKOV na konectedenskih šahovskih turnirjih v letu 2018

                            kat         1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.  SKUPAJ

  1. Brunčič Janko           II          0   45   50   32   45   32   36   240
  2. Antolin Robert                     29    0   26   50   40   40   50   235
  3. Keček Janko            III          0   12   40   36   26   45   17   176
  4. Žajdela Karel           II          0   22    0   24   50   19   40   155
  5. Baša Vili               II          0   19   24   29   32   17   26   147
  6. Zvekič Hajrudin        III          0    0   36   40   36   18    0   130
  7. Žižek Rene              II  pion   15   21   21    0   29   26   11   123
  8. Pečnik Roman                       11   17   18   19   17   22   14   118
  9. Gjuran Stanko           IV          8   24   12   17   21   10   10   102
 10. Antolin Alojz                       0   14   11   21   18   21   13    98
 11. Šeruga Štefan          III          0   10   14   18   22   20   10    94
 12. Kovač Emil                          0   15   15   22   19   14    8    93
 13. Klasinc Kristjan        II         18    0   29   45    0    0    0    92
 14. Škalič Aljaž            II          0   40   45    0    0    0    0    85
     Ojsteršek Jurij        III          0   29    0    0    0   24   32    85
 16. Marič Vild Fabijan      II  pion    0    0   32    0    0   50    0    82
 17. Dominko Darko           II          0   50    0    0    0    0   24    74
 18. Kovač Drago            III          0    0   17    0   16   16   20    69
 19. Žižek Stanislav                     3   11   13    0   13   12    7    59
 20. Krulič Goran                        0    0   16    0   15    9   12    52
 21. Skuhala Luka                mlad   50    0    0    0    0    0    0    50
 22. Pečnik Maj                  pion   14    0    0    0   20   15    0    49
 23. Kužner Ciril            II          0   32    0    0    0    0   16    48
 24. Hari Danilo                        45    0    0    0    0    0    0    45
     Mastinšek Marko         II          0    0    0    0    0    0   45    45
 26. Gruskovnjak Joze                   40    0    0    0    0    0    0    40
     Škalič Nikolaj          II          0   20   20    0    0    0    0    40
 28. Selišek Leon           III          0   18    0    0    0    0   21    39
 29. Škof Samo               IV  pion    0    8    9   11   10    0    0    38
 30. Kastelic Amadej        III  pion    0   13    0    0   24    0    0    37
     Panker Martin               pion    0    7    7    0    9    8    6    37
 32. Rezonja Stefan                     36    0    0    0    0    0    0    36
     Žalig Kristjan          II          0   36    0    0    0    0    0    36
     Klasinc Kristjan                    0    0    0    0    0   36    0    36
 35. Mohar Tian                  pion    0    0    6    0   12   13    4    35
 36. Vogrinčič Kristjan                  0    0    9    0   14   11    0    34
 37. Zajdela Karel                      32    0    0    0    0    0    0    32
 38. Milanov Timotej         II          9    0    0   20    0    0    0    29
     Meglič Enej             II          0    0    0    0    0   29    0    29
     Husar Matjaž           III          0    0    0    0    0    0   29    29
 41. Bruncic Janko                      26    0    0    0    0    0    0    26
     Gerič Stanko                        0   26    0    0    0    0    0    26
     Filipovič Dragan                    0    0    0   26    0    0    0    26
 44. Podlesek Franc                      0    0   10   15    0    0    0    25
 45. Heric Srecko                       24    0    0    0    0    0    0    24
 46. Žajdela Domen                       7    0    0   16    0    0    0    23
 47. Hergotic Mihael             mlad   22    0    0    0    0    0    0    22
     Štrokaj Martin         III          0    0   22    0    0    0    0    22
     Kosi Robert             IV          0    0    0    0    0    0   22    22
 50. Strtak Marjan                      21    0    0    0    0    0    0    21
 51. Kecek Janko                        20    0    0    0    0    0    0    20
 52. Kocar Jaka                  pion   19    0    0    0    0    0    0    19
     Petrovič Vlasto                     0    0   19    0    0    0    0    19
     Koračin Alojz           II          0    0    0    0    0    0   19    19
 55. Žlebič Eva                  pion    0    3    0    0    8    7    0    18
     Dani Kristijan          IV          0    0    0    0    0    0   18    18
 57. Kovac Stanko                       17    0    0    0    0    0    0    17
 58. Colev Ivor                         16    0    0    0    0    0    0    16
     Kovač Mak              III  pion    2    0    0   14    0    0    0    16
     Farič Niko                  pion    0   16    0    0    0    0    0    16
 61. Dvanajšček Dare         IV          0    0    0    0    0    0   15    15
 62. LencekKranjec Dani          pion   13    0    0    0    0    0    0    13
     Cigut Matjaž                        0    0    0   13    0    0    0    13
 64. Basa Vili                          12    0    0    0    0    0    0    12
     Marič Gal                   pion    0    1    0    0   11    0    0    12
     Kumin Jure             III  pion    0    0    0   12    0    0    0    12
 67. Kovac Majda                        10    0    0    0    0    0    0    10
     Kelemen Tian                pion    0    0    0   10    0    0    0    10
     Kumin Eva                   pion    0    0    0   10    0    0    0    10
 70. Rantaša Tončka                      0    9    0    0    0    0    0     9
 71. Koša Timi                   pion    0    0    0    8    0    0    0     8
 72. Rogan Aljaž                 pion    0    0    0    0    7    0    0     7
 73. Lukac Alina                 pion    6    0    0    0    0    0    0     6
     Novak Jure                  pion    0    6    0    0    0    0    0     6
 75. Pergar Goran                        5    0    0    0    0    0    0     5
     Slana Dušan                 pion    0    5    0    0    0    0    0     5
     Kukovec Tadej               pion    0    0    0    0    0    0    5     5
 78. Ruzic Evgen                         4    0    0    0    0    0    0     4
     Žibret Jan                  pion    0    4    0    0    0    0    0     4
 80. Kralj Jaka                  pion    0    2    0    0    0    0    0     2
 81. Lukač Ema              III  pion    1    0    0    0    0    0    0     1

Opomba:  1. Murska Sobota 13.12.2017        2. Bakovci 21.1.2018               3. Puconci 4.2.2018               
         4. Cernelavci 16.2.2018            5. Doklezovje 11.3.2018            6. Lipa 8.4.2018                  
         7. Janzev Vrh 22.4.2018                                                                                 
                                                                                                                 
                                                                                                                 

   Generalna uvrstitev MLADINCEV IN PIONIRJEV na konectedenskih šahovskih turnirjih v letu 2018

                            kat         1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.  SKUPAJ

  1. Žižek Rene              II  pion   26   45   40    0   50   45   50   256
  2. Panker Martin               pion    0   22   29    0   24   32   45   152
  3. Skuhala Jernej          FM  mlad   50    0   50   50    0    0    0   150
  4. Mohar Tian                  pion    0    0   26    0   32   36   36   130
  5. Škof Samo               IV  pion    0   24   36   32   26    0    0   118
  6. Pečnik Maj                  pion   24    0    0    0   40   40    0   104
  7. Marič Vild Fabijan      II  pion    0    0   45    0    0   50    0    95
  8. Szukics Adam             I  mlad   36   50    0    0    0    0    0    86
  9. Kastelic Amadej        III  pion    0   32    0    0   45    0    0    77
 10. Žlebič Eva                  pion    0   18    0    0   22   29    0    69
 11. Librecz Lenard           I  pion    0   26    0    0   36    0    0    62
 12. Kovač Mak              III  pion   20    0    0   40    0    0    0    60
 13. Borhy Marcell            I  pion   45    0    0    0    0    0    0    45
     Marič Gal                   pion    0   16    0    0   29    0    0    45
     Meglič Jaka              I  mlad    0    0    0   45    0    0    0    45
 16. Skuhala Luka                mlad   40    0    0    0    0    0    0    40
     Farič Niko                  pion    0   40    0    0    0    0    0    40
     Kukovec Tadej               pion    0    0    0    0    0    0   40    40
 19. Kocsis Akos              I  pion    0   36    0    0    0    0    0    36
     Kumin Jure             III  pion    0    0    0   36    0    0    0    36
 21. Rogan Aljaž                 pion    0   13    0    0   21    0    0    34
 22. Hergotic Mihael             mlad   32    0    0    0    0    0    0    32
     Nemeth Huba              I  pion    0    0   32    0    0    0    0    32
 24. Kocar Jaka                  pion   29    0    0    0    0    0    0    29
     Kocsis Viktor            I  pion    0   29    0    0    0    0    0    29
     Kelemen Tian                pion    0    0    0   29    0    0    0    29
     Kumin Eva                   pion    0    0    0   29    0    0    0    29
 28. Koša Timi                   pion    0    0    0   24    0    0    0    24
 29. LencekKranjec Dani          pion   22    0    0    0    0    0    0    22
 30. Lukac Alina                 pion   21    0    0    0    0    0    0    21
     Novak Jure                  pion    0   21    0    0    0    0    0    21
 32. Slana Dušan                 pion    0   20    0    0    0    0    0    20
 33. Lukač Ema              III  pion   19    0    0    0    0    0    0    19
     Žibret Jan                  pion    0   19    0    0    0    0    0    19
 35. Pergar Lovro                pion   18    0    0    0    0    0    0    18
 36. Casar Izidor                pion   17    0    0    0    0    0    0    17
     Kralj Jaka                  pion    0   17    0    0    0    0    0    17
 38. Golob Tine                  pion   16    0    0    0    0    0    0    16
 39. Borovnjak Franc             pion    0   15    0    0    0    0    0    15
 40. Papič Žiga                  pion    0   14    0    0    0    0    0    14
 41. Koczis Nora              I  pion    0   12    0    0    0    0    0    12
 42. Horvat Ronaldo              pion    0   11    0    0    0    0    0    11
 43. Titan Grega                 pion    0   10    0    0    0    0    0    10
 44. Narat Gabriela         III  pion    0    9    0    0    0    0    0     9
 45. Černečit Enej               pion    0    8    0    0    0    0    0     8
 46. Režonja Rok                 pion    0    7    0    0    0    0    0     7

Opomba:  1. Murska Sobota 13.12.2017        2. Bakovci 21.1.2018               3. Puconci 4.2.2018               
         4. Cernelavci 16.2.2018            5. Doklezovje 11.3.2018            6. Lipa 8.4.2018                  
         7. Janzev Vrh 22.4.2018