www.sahist.si


Aktualno


Turnirska stran

                   Pospešeni turnir ŠD KRKA Novo mesto 1/2019
                              Novo mesto, 4.1.2019

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat                       Točke Buch1  Buch W-We
  1. Kastelic Marjan       FM 2196 2413  ŠD KRKA Novo mesto         6  29.0  32.0  0.56
                             1W24 1B13 1W3  1B11 =W2  =B4  1W7 
  2. Zupančič Jernej       MK 2139 2338  ŠD KRKA Novo mesto       5.5  28.5  31.5  0.36
                             1B25 =W8  1B6  1W17 =B1  1W11 =B3 
  3. Zupančič Urban         I 1905 2126  ŠD KRKA Novo mesto       5.5  27.5  29.5  1.67
                             1B34 1W22 0B1  1W23 1B5  1W6  =W2 
  4. Rudman Robert         MK 2075 2263  ŠD KRKA Novo mesto       5.5  26.5  29.5  0.74
                             1B23 1W12 0B5  1W8  1B22 =W1  1B11
  5. Luzar Emil            MK 1987 2192  ŠK Dolenjske Toplice       5  27.5  31.0  0.05
                             1W20 1B18 1W4  0B7  0W3  1W9  1B12
  6. Brgan Niko               1809 2099  ŠD Stari trg ob Kolpi      5  26.0  28.0  0.41
                             1W26 1B31 0W2  1B18 1W7  0B3  1W15
  7. Janko Roman           II 1842 2052  ŠK Dolenjske Toplice     4.5  29.0  32.5  1.03
                             1B16 =W17 1B9  1W5  0B6  1W10 0B1 
  8. Urbanč Ana            WI 1739 2073  ŠK Triglav Krško         4.5  27.0  29.5  0.40
                             1W27 =B2  1W10 0B4  0B9  1W23 1B16
  9. Štubljar Andrej       MK 1878 2100  ŠD Stari trg ob Kolpi    4.5  25.0  27.0 -0.19
                             1W33 =B10 0W7  1B24 1W8  0B5  1W19
 10. Bizjak Anej           II 1602 1976  ŠD KRKA Novo mesto       4.5  24.0  26.0  0.55
                             1B35 =W9  0B8  1W19 1B17 0B7  1W18
 11. Zirkelbach Maj        MK 2095 2329  ŠD KRKA Novo mesto         4  29.0  32.5 -1.07
                             1W21 1B14 1W15 0W1  1B12 0B2  0W4 
 12. Prijatelj Matej      III 1670 1885  ŠD Stari trg ob Kolpi      4  25.5  27.5  1.39
                             1W32 0B4  1W26 1B15 0W11 1B13 0W5 
 13. Stokanovič Marjan     II 1766 2100  ŠD KRKA Novo mesto         4  22.5  24.5 -1.01
                             1B29 0W1  0B17 1W35 1B25 0W12 1B22
 14. Turkovič Igor         II 1734 2028  ŠD Stari trg ob Kolpi      4  21.5  24.5 -0.87
                             1B19 0W11 1B20 0W22 1B21 0W16 1B25
 15. Kregulj Andrej           1592 1854  ŠK Dolenjske Toplice       4  21.5  23.5  0.79
                             1B28 1W25 0B11 0W12 1B34 1W22 0B6 
 16. Bizjak Andrej            1360 1713  ŠK Brežice                 4  21.0  23.0  1.66
                             0W7  0B30 1W27 1B31 1W24 1B14 0W8 
 17. Lubej Ivan            II 1598 1888  ŠD KRKA Novo mesto       3.5  25.0  25.5  0.47
                             1W37 =B7  1W13 0B2  0W10 0B19 1W24
 18. Urbanč Suzana         WI 1669 1885  ŠK Brežice               3.5  23.0  24.5 -0.22
                             1B36 0W5  1B35 0W6  =B23 1W20 0B10
 19. Kastrevec Andrej     III 1215 1734  ŠD KRKA Novo mesto       3.5  22.5  24.5  1.31
                             0W14 =B21 1W32 0B10 1W30 1W17 0B9 
 20. Žvagen Franc          II 1448 1606  ŠD KRKA Novo mesto       3.5  19.0  20.5  1.55
                             0B5  1W36 0W14 =B30 1W32 0B18 1B34
 21. Pajek Tjaša          WII 1454 1883  ŠD KRKA Novo mesto       3.5  19.0  19.5 -0.42
                             0B11 =W19 =B34 1W37 0W14 =B26 1W30
 22. Golobič Zvonko           1645 1944  ŠD Stari trg ob Kolpi      3  25.5  27.5 -0.28
                             1W30 0B3  1W31 1B14 0W4  0B15 0W13
 23. Kobe Jure             II 1449 1829  ŠD KRKA Novo mesto         3  25.0  27.5  0.41
                             0W4  1B27 1W30 0B3  =W18 0B8  =W26
 24. Šetina Željko         II 1588 1935  ŠD KRKA Novo mesto         3  24.0  24.5 -1.09
                             0B1  1W29 1B37 0W9  0B16 1W27 0B17
 25. Mitrovič Šanji       III 1463 1806  ŠD KRKA Novo mesto         3  23.5  26.5  0.18
                             0W2  0B15 1W29 1B26 0W13 1B28 0W14
 26. Rudman Rok            IV 1333 1775  ŠD KRKA Novo mesto         3  21.5  23.5 -0.12
                             0B6  1W28 0B12 0W25 1B35 =W21 =B23
 27. Lončarevič Jovo      III 1330 1735  ŠD KRKA Novo mesto         3  18.0  18.5 -1.03
                             0B8  0W23 0B16 +*38 1W31 0B24 1W37
 28. Gregorič Sebastijan           1490                             3  16.0  17.5  0.79
                             0W15 0B26 +*38 0W34 1B33 0W25 1B36
 29. Kobe Matic            II 1331 1783  ŠD KRKA Novo mesto         3  15.5  16.0 -0.78
                             0W13 0B24 0B25 =W33 1B37 =W36 1B35
 30. Bevc Taraniš Tin      II 1112 1810  ŠD KRKA Novo mesto       2.5  20.5  22.5 -1.24
                             0B22 1W16 0B23 =W20 0B19 1W34 0B21
 31. Uršič Uroš                    1005                           2.5  20.0  20.5  1.02
                             +*38 0W6  0B22 0W16 0B27 1W37 =B33
 32. Kobe Alojz               1163 1545  ŠD KRKA Novo mesto       2.5  16.5  18.0 -0.20
                             0B12 =W34 0B19 1W36 0B20 0W35 +*38
 33. Čopi Neva                1386 1651  ŠD KRKA Novo mesto       2.5  16.0  17.5 -1.51
                             0B9  0W35 =B36 =B29 0W28 +*38 =W31
 34. Horvat Božidar           1403 1765                             2  21.5  23.5 -1.58
                             0W3  =B32 =W21 1B28 0W15 0B30 0W20
 35. Fink Maj             III 1107 1726  ŠD KRKA Novo mesto         2  20.0  22.0 -0.77
                             0W10 1B33 0W18 0B13 0W26 1B32 0W29
 36. Bizjak Alja          III 1134 1595  ŠD KRKA Novo mesto         2  16.5  18.0 -1.53
                             0W18 0B20 =W33 0B32 +*38 =B29 0W28
 37. Bizjak Alexei            1010 1440  ŠD KRKA Novo mesto         1  18.0  20.0 -1.43
                             0B17 +*38 0W24 0B21 0W29 0B31 0B27
Arbiter: Jernej Zupančič
WinSvicar verzija 4.01.02 
Lastnik: SD KRKA Novo mesto
Novo mesto, Slovenija, 4.1.2019, 7 kol svicar
Igralni cas: 10 minut + 5 sekund/potezo Datoteka: C:	urnirNM19PT1NM19PT1