www.sahist.si


Aktualno


                 Novoletni hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 2018
                             Novo mesto, 21.12.2018

Končno stanje
                         Tit  ELO LRat                       Točke Buch1  Buch W-We
  1. Zirkelbach Maj       MK 2044 2266  ŠD KRKA Novo mesto        11  66.5  71.0  2.85
                             1W18 1B4  1W17 1B2  1B3  1W9  1W8  1B5  1W10 1B14 1W6 
  2. Rudman Robert        MK 2140 2224  ŠD KRKA Novo mesto         9  67.5  72.0  1.44
                             =B20 1W7  1B19 0W1  1B14 1W12 =B3  1W9  1B4  1W8  1B11
  3. Kastelic Marjan      FM 2175 2407  ŠD KRKA Novo mesto       8.5  69.5  75.0 -1.02
                             1W10 1B13 1W9  1B11 0W1  1B4  =W2  1B14 0W8  1B5  1W15
  4. Volf Zdravko         II 1738 1980  ŠK Dolenjske Toplice       7  69.0  71.5  2.04
                             1B28 0W1  1B22 1W12 1B5  0W3  0B9  1W20 0W2  1B13 1W10
  5. Stokanovič Marjan    II 1873 2091  ŠD KRKA Novo mesto         7  66.5  71.0  0.62
                             1W22 1B21 0W11 1B17 0W4  1B6  1W10 0W1  1B9  0W3  1B8 
  6. Janko Roman          II 1868 2101  ŠK Dolenjske Toplice     6.5  61.5  66.0 -0.81
                             1B15 =W19 0B12 1W18 =B11 0W5  1B22 =B8  1W13 1W17 0B1 
  7. Jakša Cvetko          I 2064 2085  ŠK Trebnje BMP           6.5  56.0  60.0 -1.34
                             0W8  0B2  1W23 =B15 0W17 1B25 1B19 =W16 =B11 1W22 1W14
  8. Janko Marko          II 1612 1935  ŠD KRKA Novo mesto         6  70.5  75.0  2.17
                             1B7  0W9  =B18 1W16 1B21 1W11 0B1  =W6  1B3  0B2  0W5 
  9. Brgan Niko              1840 2092  ŠD Stari trg ob Kolpi      6  70.0  74.0 -0.23
                             1W25 1B8  0B3  1W21 1B10 0B1  1W4  0B2  0W5  0W11 1B17
 10. Šetina Željko        II 1623 1886  ŠD KRKA Novo mesto         6  67.0  68.5  2.02
                             0B3  1W20 1W29 1B13 0W9  1B17 0B5  1W12 0B1  1W16 0B4 
 11. Brcar Matej          II 1702 2036  ŠK Trebnje BMP             6  66.5  69.5  0.66
                             1W27 1B14 1B5  0W3  =W6  0B8  1W15 0B13 =W7  1B9  0W2 
 12. Brcar Andrej         MK 2058 2085  ŠK Trebnje BMP             6  58.5  61.0 -1.39
                             1B16 0W17 1W6  0B4  1W28 0B2  1W21 0B10 0W14 1B18 1B20
 13. Bedič Slavko         MK 1792 1996  ŠD Stari trg ob Kolpi      6  58.0  61.5 -0.05
                             1B24 0W3  1B26 0W10 1B22 0W14 1B17 1W11 0B6  0W4  1B21
 14. Zupančič Urban        I 1929 2103  ŠD KRKA Novo mesto       5.5  68.0  71.5 -0.83
                             1B26 0W11 =B16 1W19 0W2  1B13 1B20 0W3  1B12 0W1  0B7 
 15. Pajek Tjaša         WII 1415 1825  ŠD KRKA Novo mesto       5.5  56.5  60.0  1.26
                             0W6  0B18 1B20 =W7  1B16 1W26 0B11 0W17 1B23 1W19 0B3 
 16. Mitrovič Šanji      III 1536 1802  ŠD KRKA Novo mesto       5.5  51.0  53.5  0.25
                             0W12 1B23 =W14 0B8  0W15 1B27 1W18 =B7  =W26 0B10 1B28
 17. Bizjak Anej          II 1756 1996  ŠK Brežice                 5  65.5  70.5 -0.47
                             1W23 1B12 0B1  0W5  1B7  0W10 0W13 1B15 1W21 0B6  0W9 
 18. Rudman Rok           IV 1344 1768  ŠD KRKA Novo mesto         5  59.5  62.5  0.27
                             0B1  1W15 =W8  0B6  1B19 0W20 0B16 =W23 1B27 0W12 +*30
 19. Urbanč Suzana        WI 1526 1875  ŠK Brežice                 5  57.0  58.5 -1.29
                             +*30 =B6  0W2  0B14 0W18 1B29 0W7  1B24 1W25 0B15 =W23
 20. Lubej Ivan           II 1618 1903  ŠD KRKA Novo mesto         5  56.5  59.5 -1.01
                             =W2  0B10 0W15 1B27 1W25 1B18 0W14 0B4  =W24 1B26 0W12
 21. Kregulj Andrej          1687 1897  ŠK Dolenjske Toplice       5  54.5  56.0 -1.22
                             1B29 0W5  1B25 0B9  0W8  1W23 0B12 1W22 0B17 +*30 0W13
 22. Bizjak Andrej           1417 1713  ŠK Brežice                 5  52.5  54.0  0.02
                             0B5  1W24 0W4  1B29 0W13 1B28 0W6  0B21 +*30 0B7  1W27
 23. Bizjak Alja         III 1251 1571  ŠK Brežice                 5  48.5  50.0  0.95
                             0B17 0W16 0B7  +*30 1W24 0B21 1W28 =B18 0W15 1W29 =B19
 24. Žvagen Franc         II 1401 1640  ŠD KRKA Novo mesto         5  42.5  44.0 -0.60
                             0W13 0B22 =W27 =W25 0B23 +*30 =B26 0W19 =B20 1W28 1B29
 25. Čopi Neva               1407 1691  ŠD KRKA Novo mesto       4.5  43.5  45.0 -0.80
                             0B9  1W28 0W21 =B24 0B20 0W7  +*30 1W29 0B19 0W27 1B26
 26. Lončarevič Jovo     III 1523 1775  ŠD KRKA Novo mesto         4  45.5  47.0 -2.48
                             0W14 1B27 0W13 0B28 1W29 0B15 =W24 +*30 =B16 0W20 0W25
 27. Gregorič Sebastjan           1500                           3.5  43.5  45.0 -0.42
                             0B11 0W26 =B24 0W20 +*30 0W16 0B29 1B28 0W18 1B25 0B22
 28. Bizjak Alexei           1232 1460  ŠK Brežice                 3  46.5  48.0 -0.79
                             0W4  0B25 +*30 1W26 0B12 0W22 0B23 0W27 1B29 0B24 0W16
 29. Uršič Uroš                   1000                             2  43.5  46.0  0.20
                             0W21 +*30 0B10 0W22 0B26 0W19 1W27 0B25 0W28 0B23 0W24
Arbiter: Robert Rudman
WinSvicar verzija 4.01.02 
Lastnik: SD KRKA Novo mesto
Novo mesto, Slovenija, 21.12.2018, 11 kol svicar
Igralni cas: 5 minut Datoteka: C:	urnirNM18HT10NM18HT10