www.sahist.si


Aktualno


       Področno posamično OŠ prvenstvo - Kategorija F15
                           Gornja Radgona, 15.12.2018

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                       Točke   RPZ Zmage Soneb W-We
  1. Meglič Enej           II 1673 1969 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    6.5   3.5   0.0  18.5  0.96
                        1W7  =B2  +*8  1W5  1B3  1W6  1B4 
  2. Kočar Jaka            II 1619 2033 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      6   3.0   0.0  16.8  0.06
                        +*8  =W1  1B5  =W3  1B6  1W4  1B7 
  3. Pintarič Maj         III 1124 1719 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      4   2.0   0.0   9.8  0.28
                        0W6  1B4  1W7  =B2  0W1  =B5  +*8 
  4. Lenček Kranjec Joži  III 1259 1674 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      4   1.0   0.0   7.5  0.60
                        1B5  0W3  1B6  +*8  1W7  0B2  0W1 
  5. Lenček Kranjec Dani  III 1376 1804 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    3.5   0.5   0.0   6.0 -0.86
                        0W4  1B7  0W2  0B1  +*8  =W3  1B6 
  6. Pečnik Maj               1250 1696 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      3   1.0   0.0   5.0 -0.56
                        1B3  +*8  0W4  1B7  0W2  0B1  0W5 
  7. Stojko Leo                    1000 SLO                            1   0.0   0.0   0.0 -0.48
                        0B1  0W5  0B3  0W6  0B4  +*8  0W2 

Arbiter: Jurij Ojsteršek
WinSvicar verzija 4.01.01 Lastnik: Jurij Ojstersek
Gornja Radgona, Slovenija, 15.12.2018, 7 kol berger
Igralni cas: 10min + 5sek/potezo Datoteka: C:/turnir/PPOŠP_F15/PPOŠP_F15




          Področno posamezno OŠ prvenstvo - Kategorija F12
                           Gornja Radgona, 15.12.2018

Končno stanje
                               Tit  ELO LRat FED                       Točke Buch1  Buch Soneb W-We
  1. Kovač Mak                  II 1137 1758 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    6.5  27.0  29.0  26.8  0.83
                        1W24 1B5  1W8  1B15 1W4  =B2  1W3 
  2. Casar Izidor              III      1706 SLO ŽŠK Maribor              5.5  27.5  30.5  22.3  0.00
                        1B21 0W3  1B17 1W16 1B7  =W1  1W4 
  3. Škof Samo                  IV      1428 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      5  28.5  31.5  20.0  1.82
                        1W17 1B2  0W5  1B8  1W10 1B14 0B1 
  4. Hozjan Tian                        1543 SLO                            5  28.5  29.0  17.5  0.77
                        1B27 1W12 1B11 1W14 0B1  1W6  0B2 
  5. Štrakl Gašper                      1497 SLO ŠD Gornja Radgona          5  26.5  28.5  17.5  0.16
                        1B19 0W1  1B3  0W6  1B24 1W9  1W14
  6. Pešehonov Nikita                   1000 SLO                            5  25.0  27.5  19.0  3.12
                        1W16 0B8  1W9  1B5  1W15 0B4  1W10
  7. Kramberger Jure                    1500 SLO ŠD Rokada Lendava          5  19.5  21.0  14.0 -0.30
                        1W26 0B15 1W24 1B18 0W2  1B16 1W8 
  8. Dobrilla Ružič Robertino           1528 SLO                            4  28.0  29.5  13.5 -1.07
                        1B25 1W6  0B1  0W3  1B23 1W12 0B7 
  9. Balažič Maj                        1082 SLO                            4  23.5  26.0  13.0  0.93
                        1B18 0W14 0B6  1W13 1W17 0B5  1W16
 10. Sanković Niko                      1000 SLO                            4  23.0  23.5  10.5  1.63
                        0B12 1W27 1B23 1W11 0B3  1W15 0B6 
 11. Červek Kio                         1530 SLO                            4  22.5  25.0  13.0 -1.51
                        1W13 1B22 0W4  0B10 0B14 1W19 1W17
 12. Mohar Tian                         1105 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      4  21.0  23.5  13.0  0.64
                        1W10 0B4  0W18 1W20 1B19 0B8  1W22
 13. Erniša Dominik                     1000 SLO                            4  17.5  19.0  10.0  1.08
                        0B11 0W23 1B25 0B9  1W20 1W24 1B18
 14. Grof Aleks                         1583 SLO ŠD Rokada Lendava        3.5  25.5  28.0  12.5 -1.72
                        1W20 1B9  =W15 0B4  1W11 0W3  0B5 
 15. Režonja Rok                        1072 SLO                            3  27.0  29.5   8.0  0.01
                        +*28 1W7  =B14 0W1  0B6  0B10 =W23
 16. Grah Žiga                          1107 SLO                            3  25.5  27.0   8.0 -0.29
                        0B6  1W25 1B21 0B2  1W18 0W7  0B9 
 17. Madjar Taj                         1000 SLO                            3  24.0  24.5   6.5  0.92
                        0B3  1B20 0W2  1W27 0B9  1W23 0B11
 18. Voroš Vid                          1000 SLO                            3  23.0  25.5   7.0 -0.18
                        0W9  +*28 1B12 0W7  0B16 1W21 0W13
 19. Kreslin Luka                       1000 SLO                            3  20.0  20.5   4.0 -0.02
                        0W5  0B24 +*28 1W21 0W12 0B11 1B27
 20. Bohnec Maj                         1000 SLO                            3  19.5  20.0   4.0 -0.44
                        0B14 0W17 1W22 0B12 0B13 1W27 +*28
 21. Bohar Denko Jan                    1000 SLO                            3  18.0  19.5   6.0  0.07
                        0W2  1B26 0W16 0B19 1W25 0B18 1W24
 22. Čeh Damijan                        1000 SLO                            3  17.0  18.5   6.5  0.11
                        1B23 0W11 0B20 0B24 1W26 1W25 0B12
 23. Švenda Kiano                       1034 SLO                          2.5  20.5  22.0   7.5 -0.78
                        0W22 1B13 0W10 1B26 0W8  0B17 =B15
 24. Anderlič Jakob                     1000 SLO                            2  26.5  29.0   6.0 -0.24
                        0B1  1W19 0B7  1W22 0W5  0B13 0B21
 25. Grabar Blaž                        1000 SLO                            2  19.0  20.5   2.0 -1.43
                        0W8  0B16 0W13 +*28 0B21 0B22 1W26
 26. Kolarič Lan                        1000 SLO                            2  17.0  17.5   1.0 -1.53
                        0B7  0W21 1B27 0W23 0B22 +*28 0B25
 27. Carni Žiga                         1000 SLO                            1  18.5  19.5   0.0 -2.58
                        0W4  0B10 0W26 0B17 +*28 0B20 0W19

Arbiter: Jurij Ojsteršek
WinSvicar verzija 4.01.01 Lastnik: Jurij Ojstersek
Gornja Radgona, Slovenija, 15.12.2018, 7 kol svicar
Igralni cas: 10min + 5sek/potezo Datoteka: C:/turnir/PPOŠP_F12/PPOŠP_F12





  Področno posamično OŠ prvenstvo - Kategorija D9, D12, D15
                           Gornja Radgona, 15.12.2018

Končno stanje
                   Tit  ELO LRat FED                       Točke   RPZ Zmage Soneb W-We
  1. Lukač Alina   WII 1400 1771 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      9   4.0   0.0  36.0  1.15
                        1W8  1W2  1B4  1W3  1B6  1W9  1B7  1W5  1B10
  2. Lukač Ema     III 1024 1665 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      8   3.0   0.0  28.0  0.55
                        1W10 0B1  1W8  1W4  1B3  1W6  1B9  1W7  1B5 
  3. Žlebič Eva             1198 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      7   2.0   0.0  21.0  2.19
                        1W7  1B5  1W10 0B1  0W2  1B4  1W8  1W6  1B9 
  4. Slana Hana     IV      1557 SLO ŠD Gornja Radgona        5.5   0.5   0.5  12.8 -1.50
                        =W5  1B10 0W1  0B2  1W8  0W3  1B6  1W9  1B7 
  5. Ivezič Ivana           1000 SLO                          5.5   0.5   0.5  12.8  2.53
                        =B4  0W3  1B6  1W9  1B7  1B8  1W10 0B1  0W2 
  6. Casar Ana              1004 SLO                            3   0.0   0.0   5.0 -0.04
                        0W9  1B7  0W5  1B10 0W1  0B2  0W4  0B3  1W8 
  7. Horvat Kiara           1000 SLO                          2.5   0.0   0.5   3.3 -0.47
                        0B3  0W6  1B9  =B8  0W5  1B10 0W1  0B2  0W4 
  8. Tot Taja               1000 SLO                          2.5   0.0   0.5   3.3 -0.47
                        0B1  1W9  0B2  =W7  0B4  0W5  0B3  1W10 0B6 
  9. Casar Marija           1000 SLO                            2   0.0   0.0   3.0 -0.97
                        1B6  0B8  0W7  0B5  1W10 0B1  0W2  0B4  0W3 
 10. Kalamar Mija           1000 SLO                            0   0.0   0.0   0.0 -2.97
                        0B2  0W4  0B3  0W6  0B9  0W7  0B5  0B8  0W1 

Arbiter: Jurij Ojsteršek
WinSvicar verzija 4.01.01 Lastnik: Jurij Ojstersek
Gornja Radgona, Slovenija, 15.12.2018, 9 kol berger
Igralni cas: 10min + 5sek/potezo Datoteka: C:/turnir/T181216/T181216





       Področno posamično OŠ prvenstvo - Kategorija F9
                           Gornja Radgona, 15.12.2018

Končno stanje
                         Tit  ELO LRat FED            Točke Buch1  Buch Soneb W-We
  1. Kalamar Jon                  1000 SLO               5.5  24.0  26.5  19.0  2.00
                        0B2  1W19 =B4  1B20 1W12 1W16 1B3 
  2. Špur Timotej                 1000 SLO                 5  28.5  31.0  21.0  1.50
                        1W1  1B20 1W12 1W7  1B3  0B4  0W5 
  3. Brenčič Aleksander           1000 SLO                 5  28.5  29.5  19.0  1.51
                        1W23 1B6  1W8  1B9  0W2  1B7  0W1 
  4. Vesel Aljoša                 1000 SLO                 5  26.5  29.0  19.0  1.50
                        0W5  1B13 =W1  1W19 1B16 1W2  =B7 
  5. Gruškovnjak Samuel           1000 SLO                 5  25.0  27.0  19.0  1.51
                        1B4  0W7  1B22 0B12 1W17 1W9  1B2 
  6. Rogan Aljaž                  1000 SLO                 5  23.0  25.5  16.0  1.50
                        1B11 0W3  1B18 0W8  1B19 1W15 1B12
  7. Balažic Jaka                 1000 SLO               4.5  28.0  31.0  18.5  1.00
                        1W13 1B5  1W16 0B2  1B8  0W3  =W4 
  8. Grut Žiga                    1000 SLO               4.5  25.0  28.0  16.8  1.01
                        1W17 1W9  0B3  1B6  0W7  =B12 1W15
  9. Casar Avguštin               1009 SLO                 4  24.0  26.0  11.5  0.43
                        1W14 0B8  1W15 0W3  1B22 0B5  1W17
 10. Šimonka Jakob                1000 SLO                 4  17.5  18.5  10.0  0.50
                        0B21 0W15 1W13 0B14 1W23 1B18 1B19
 11. Štuhec David                 1000 SLO                 4  16.5  16.5   6.0  0.50
                        0W6  1B23 0W20 0B15 1W24 1B21 1B16
 12. Balažic Fujs Lan             1000 SLO               3.5  28.0  30.0  12.3  0.00
                        1B15 1W21 0B2  1W5  0B1  =W8  0W6 
 13. Kuzmič Enej                  1000 SLO               3.5  20.0  20.0   4.8  0.00
                        0B7  0W4  0B10 1W24 =W14 1B23 1B22
 14. Kolarič Matic                1000 SLO               3.5  19.5  21.5  10.3  0.01
                        0B9  0W17 0B19 1W10 =B13 1B20 1W21
 15. Nagy Nick                    1000 SLO                 3  25.0  27.0  10.0 -0.49
                        0W12 1B10 0B9  1W11 1W21 0B6  0B8 
 16. Brumec Niko                  1000 SLO                 3  24.0  26.0   7.0 -0.50
                        1B22 1W18 0B7  1B21 0W4  0B1  0W11
 17. Slavic Jurij                 1000 SLO                 3  22.0  24.0   8.5 -0.49
                        0B8  1B14 0W21 1W18 0B5  1W22 0B9 
 18. Kolar Miloš                  1000 SLO                 3  18.5  18.5   3.5 -0.50
                        1W24 0B16 0W6  0B17 1W20 0W10 1B23
 19. Kurbus Teo                   1000 SLO               2.5  25.5  25.5   4.8 -1.00
                        =W20 0B1  1W14 0B4  0W6  1B24 0W10
 20. Bajkovec Leo                 1000 SLO               2.5  23.5  23.5   5.3 -1.00
                        =B19 0W2  1B11 0W1  0B18 0W14 1B24
 21. Horvat Taj                   1000 SLO                 2  21.0  24.0   7.0 -1.50
                        1W10 0B12 1B17 0W16 0B15 0W11 0B14
 22. Rugole Kai                   1000 SLO                 2  19.5  19.5   1.0 -1.49
                        0W16 1B24 0W5  1B23 0W9  0B17 0W13
 23. Obrulj Val                   1000 SLO                 1  21.5  21.5   0.0 -2.50
                        0B3  0W11 1B24 0W22 0B10 0W13 0W18
 24. Štrakl Žiga                  1000 SLO                 0  17.5  18.5   0.0 -3.50
                        0B18 0W22 0W23 0B13 0B11 0W19 0W20

Arbiter: Jurij Ojsteršek
WinSvicar verzija 4.01.01 Lastnik: Jurij Ojstersek
Gornja Radgona, Slovenija, 15.12.2018, 7 kol svicar
Igralni cas: 10min + 5sek/potezo Datoteka: C:/turnir/PPOŠP_F9/PPOŠP_F9