www.sahist.si


Aktualno


Dolenjsko posamično osnovnošolsko šahovsko prvenstvo 2018/19
Mlajši učenci do 12 let (rojeni 2007 in mlajši)
Osnovna šola Toneta Pavčka, 15. december 2018


Končni vrstni red


     Priimek in ime       Tit ELO  LRat  Osnovna šola         Točke Buc-1 Buch  W-We
  1. Celič Gašper          IV 1071 1655  Dolenjske Toplice       8  49.5  53.5  2.83
  2. Ferfole Žiga         III      1674  Mirna                   7  48.5  53.5  1.34
  3. Cesar Jakob              1041 1647  Center Novo mesto       7  48.5  52.5  1.38
  4. Šumak Klemen          IV 1032 1569  Grm Novo mesto        6.5  42.5  45.5  0.57
  5. Kocič Alis                    1485  Mirna                   6  50.5  54.5  2.73
  6. Florijančič Nejc              1642  Šmihel Novo mesto       6  48.5  51.5  0.75
  7. Povh Tomaž               1049 1702  Bršljin Novo mesto      6  48.0  52.0 -0.30
  8. Hočevar Žan                   1654  Šmihel Novo mesto       6  47.0  51.0  0.55
  9. Lavrič Mark              1262 1713  Dolenjske Toplice       6  46.5  49.5 -0.36
 10. Banfi Emerik                  1086  Metlika                 6  43.5  44.5  4.20
 11. Kapš Jaka                     1619  Šmihel Novo mesto       6  41.0  44.5 -0.29
 12. Ličen Jakob                   1635  Center Novo mesto     5.5  42.0  46.0 -1.14
 13. Pavlič Anže                   1541  Šmihel Novo mesto       5  43.5  47.5 -1.31
 14.-15. Jarc Jurij                1548  Toneta Pavčka           5  43.0  46.5 -1.06
 14.-15. Pirnar Marcel             1425  Drska Novo mesto        5  43.0  46.5  0.89
 16. Kraševec St. Voranc           1000  Center Novo mesto       5  42.0  45.0  3.98
 17. Kotnik Matic                  1526  Center Novo mesto       5  40.5  41.5 -2.42
 18. Tiran Lovro                   1142  Center Novo mesto       5  40.0  42.0  3.01
 19. Zgonc Jakob                   1612  Dolenjske Toplice       5  39.0  41.5 -1.95
 20. Lavrič Rok                    1551  Toneta Pavčka           5  38.0  41.0 -2.04
 21. Radež Pavel                   1419  Otočec                  5  38.0  39.0 -0.69
 22. Cetina Maks                   1044  Center Novo mesto       5  36.5  39.0  3.80
 23. Bojič Žan                     1021  Metlika               4.5  39.0  41.5  2.87
 24. Novak Luka                    1481  Žužemberk             4.5  34.5  37.0 -2.09
 25. Vidmar Anže                   1000  dr. PL Šentrupert     4.5  34.0  37.0  2.59
 26. Progar Brin. Janž             1512  Toneta Pavčka           4  41.5  43.5 -2.56
 27. Štukelj David                 1500  M. Jarca Črnomelj       4  39.0  42.5 -1.91
 28. Kuletič Alen                  1450  Toneta Pavčka           4  39.0  41.0 -1.35
 29. Rudman Miha                   1408  Grm Novo mesto          4  38.5  41.0 -1.10
 30. Cvišič Ivan                   1049  Žužemberk               4  34.5  37.0  1.81
 31. Rjavec Bor                    1500  M. Jarca Črnomelj       4  32.5  35.0 -3.09
 32. Radovanovič Vid               1000  Metlika                 4  32.5  35.0  2.50
 33. Stanišič Maj                  1000  Metlika               3.5  34.0  36.5  1.02
 34. Dimnik Miha                   1000  Trebnje               3.5  33.5  36.0  1.94
 35. Pršlja Anton                  1000  M. Jarca Črnomelj     3.5  32.5  35.0  1.20
 36. Legan Nik                     1044  Žužemberk             3.5  31.0  33.0 -0.06
 37. Kolenc Jožko                  1431  Toneta Pavčka         3.5  28.5  30.5 -2.54
 38.-39. Špelko Rok                1500  Dolenjske Toplice       3  31.0  33.0 -3.60
 38.-39. Kupljenik Lenart          1457  Toneta Pavčka           3  31.0  33.0 -3.66
 40. Sinur Benjamin                1000  Trebnje                 3  29.5  31.5 -0.96
 41. Progar Brin. Maks             1000  Toneta Pavčka           3  28.5  29.5 -0.07
 42. Duh Lovro                     1028  Toneta Pavčka           3  27.5  28.5 -1.35
 43. Lavrič Blaž                   1032  Žužemberk             2.5  28.5  31.0 -0.43
 44. Markelj Jure                  1000  Toneta Pavčka         2.5  27.0  28.0 -1.02
 45. Lokar Matic                   1000  Dol. Nemška vas         2  28.5  29.5 -0.11
 46. Lamovšek Bor                  1000  Mirna                   ODSTOPIL      -2.50 


				Sodnik: Robert Rudman, IA


WinSvicar verzija 4.01.02, lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 9 kol švicar, igralni čas: 10 min + 5 sekund/potezo, datoteka: NM18PPMF
 
Dolenjsko posamično osnovnošolsko šahovsko prvenstvo 2018/19
Mlajši učenci do 12 let (rojeni 2007 in mlajši)
Osnovna šola Toneta Pavčka, 15. december 2018


Končni vrstni red (kompletni rezultati)

     Priimek in ime       Tit ELO  LRat  Osnovna šola         Točke Buc-1 Buch  W-We
  1. Celič Gašper          IV 1071 1655  Dolenjske Toplice       8  49.5  53.5  2.83
                        1W29 1B17 1W4  1B6  1W5  1B9  1W7  1B3  0B2 
  2. Ferfole Žiga         III      1674  Mirna                   7  48.5  53.5  1.34
                        1B21 1W13 1B12 0W5  1B8  0W3  1B15 1B7  1W1 
  3. Cesar Jakob              1041 1647  Center Novo mesto       7  48.5  52.5  1.38
                        1W10 1B31 0W9  1B24 1W16 1B2  1B8  0W1  1B6 
  4. Šumak Klemen          IV 1032 1569  Grm Novo mesto        6.5  42.5  45.5  0.57
                        1B42 1W28 0B1  =W18 1B23 1W26 0B6  1B14 1W5 
  5. Kocič Alis                    1485  Mirna                   6  50.5  54.5  2.73
                        1W32 1B11 1W14 1B2  0B1  0W7  1W9  1B8  0B4 
  6. Florijančič Nejc              1642  Šmihel Novo mesto       6  48.5  51.5  0.75
                        1B30 1W38 1B7  0W1  1B13 0W8  1W4  1B11 0W3 
  7. Povh Tomaž               1049 1702  Bršljin Novo mesto      6  48.0  52.0 -0.30
                        1W15 1B14 0W6  1B27 1W11 1B5  0B1  0W2  1B18
  8. Hočevar Žan                   1654  Šmihel Novo mesto       6  47.0  51.0  0.55
                        1B18 1W26 1B19 1B9  0W2  1B6  0W3  0W5  1B14
  9. Lavrič Mark              1262 1713  Dolenjske Toplice       6  46.5  49.5 -0.36
                        1B37 1W20 1B3  0W8  1B12 0W1  0B5  1W28 1B15
 10. Banfi Emerik                  1086  Metlika                 6  43.5  44.5  4.20
                        0B3  1W46 1B20 0W13 1B19 1W12 0W11 1B17 1W16
 11. Kapš Jaka                     1619  Šmihel Novo mesto       6  41.0  44.5 -0.29
                        1B36 0W5  1B29 1W28 0B7  1W27 1B10 0W6  1W21
 12. Ličen Jakob                   1635  Center Novo mesto     5.5  42.0  46.0 -1.14
                        1W22 1B27 0W2  1B15 0W9  0B10 =B26 1W25 1W23
 13. Pavlič Anže                   1541  Šmihel Novo mesto       5  43.5  47.5 -1.31
                        1W16 0B2  1W22 1B10 0W6  0B15 1W23 0B21 1W28
 14.-15. Jarc Jurij                1548  Toneta Pavčka           5  43.0  46.5 -1.06
                        1B34 0W7  0B5  1W36 1B21 1W22 1B16 0W4  0W8 
 14.-15. Pirnar Marcel             1425  Drska Novo mesto        5  43.0  46.5  0.89
                        0B7  1W25 1B33 0W12 1B32 1W13 0W2  1B19 0W9 
 16. Kraševec St. Voranc           1000  Center Novo mesto       5  42.0  45.0  3.98
                        0B13 1W21 1B38 1W19 0B3  1B17 0W14 1W26 0B10
 17. Kotnik Matic                  1526  Center Novo mesto       5  40.5  41.5 -2.42
                        1B46 0W1  0B18 1W34 1B29 0W16 1B22 0W10 1B30
 18. Tiran Lovro                   1142  Center Novo mesto       5  40.0  42.0  3.01
                        0W8  1B45 1W17 =B4  0W26 =W33 1B20 1B27 0W7 
 19. Zgonc Jakob                   1612  Dolenjske Toplice       5  39.0  41.5 -1.95
                        1W43 1B24 0W8  0B16 0W10 1W25 1B29 0W15 1B31
 20. Lavrič Rok                    1551  Toneta Pavčka           5  38.0  41.0 -2.04
                        1W23 0B9  0W10 0B22 1W37 1B30 0W18 1B34 1W27
 21. Radež Pavel                   1419  Otočec                  5  38.0  39.0 -0.69
                        0W2  0B16 1W46 1B41 0W14 1B35 1W33 1W13 0B11
 22. Cetina Maks                   1044  Center Novo mesto       5  36.5  39.0  3.80
                        0B12 1W44 0B13 1W20 1B28 0B14 0W17 1W39 1B26
 23. Bojič Žan                     1021  Metlika               4.5  39.0  41.5  2.87
                        0B20 1W40 =B26 1W25 0W4  1B24 0B13 1W29 0B12
 24. Novak Luka                    1481  Žužemberk             4.5  34.5  37.0 -2.09
                        1B40 0W19 1B35 0W3  =B33 0W23 0B25 1W38 1B36
 25. Vidmar Anže                   1000  dr. PL Šentrupert     4.5  34.0  37.0  2.59
                        =W39 0B15 1W37 0B23 1W35 0B19 1W24 0B12 1W42
 26. Progar Brin. Janž             1512  Toneta Pavčka           4  41.5  43.5 -2.56
                        1W45 0B8  =W23 1W30 1B18 0B4  =W12 0B16 0W22
 27. Štukelj David                 1500  M. Jarca Črnomelj       4  39.0  42.5 -1.91
                        1B35 0W12 1B32 0W7  1B30 0B11 1W34 0W18 0B20
 28. Kuletič Alen                  1450  Toneta Pavčka           4  39.0  41.0 -1.35
                        1W33 0B4  1W39 0B11 0W22 1B45 1W32 0B9  0B13
 29. Rudman Miha                   1408  Grm Novo mesto          4  38.5  41.0 -1.10
                        0B1  1W34 0W11 1B39 0W17 1B40 0W19 0B23 1B35
 30. Cvišič Ivan                   1049  Žužemberk               4  34.5  37.0  1.81
                        0W6  1B41 1W31 0B26 0W27 0W20 1B40 1B33 0W17
 31. Rjavec Bor                    1500  M. Jarca Črnomelj       4  32.5  35.0 -3.09
                        1B44 0W3  0B30 0B35 1W41 0W34 1B43 1B32 0W19
 32. Radovanovič Vid               1000  Metlika                 4  32.5  35.0  2.50
                        0B5  1W36 0W27 1B38 0W15 1B44 0B28 0W31 1B39
 33. Stanišič Maj                  1000  Metlika               3.5  34.0  36.5  1.02
                        0B28 1W42 0W15 1B43 =W24 =B18 0B21 0W30 =B34
 34. Dimnik Miha                   1000  Trebnje               3.5  33.5  36.0  1.94
                        0W14 0B29 1W40 0B17 1W39 1B31 0B27 0W20 =W33
 35. Pršlja Anton                  1000  M. Jarca Črnomelj     3.5  32.5  35.0  1.20
                        0W27 1B43 0W24 1W31 0B25 0W21 =B36 1B41 0W29
 36. Legan Nik                     1044  Žužemberk             3.5  31.0  33.0 -0.06
                        0W11 0B32 1W45 0B14 0W40 1B41 =W35 1B43 0W24
 37. Kolenc Jožko                  1431  Toneta Pavčka         3.5  28.5  30.5 -2.54
                        0W9  =B39 0B25 1W44 0B20 0W43 0B38 +*46 1W45
 38.-39. Špelko Rok                1500  Dolenjske Toplice       3  31.0  33.0 -3.60
                        1W41 0B6  0W16 0W32 0B45 0B39 1W37 0B24 1W43
 38.-39. Kupljenik Lenart          1457  Toneta Pavčka           3  31.0  33.0 -3.66
                        =B25 =W37 0B28 0W29 0B34 1W38 1W45 0B22 0W32
 40. Sinur Benjamin                1000  Trebnje                 3  29.5  31.5 -0.96
                        0W24 0B23 0B34 1W42 1B36 0W29 0W30 0B44 +*46
 41. Progar Brin. Maks             1000  Toneta Pavčka           3  28.5  29.5 -0.07
                        0B38 0W30 1B42 0W21 0B31 0W36 1B46 0W35 1W44
 42. Duh Lovro                     1028  Toneta Pavčka           3  27.5  28.5 -1.35
                        0W4  0B33 0W41 0B40 0W43 1B46 1W44 1B45 0B25
 43. Lavrič Blaž                   1032  Žužemberk             2.5  28.5  31.0 -0.43
                        0B19 0W35 =B44 0W33 1B42 1B37 0W31 0W36 0B38
 44. Markelj Jure                  1000  Toneta Pavčka         2.5  27.0  28.0 -1.02
                        0W31 0B22 =W43 0B37 1W46 0W32 0B42 1W40 0B41
 45. Lokar Matic                   1000  Dol. Nemška vas         2  28.5  29.5 -0.11
                        0B26 0W18 0B36 1B46 1W38 0W28 0B39 0W42 0B37
 46. Lamovšek Bor                  1000  Mirna                   ODSTOPIL      -2.50
                        0W17 0B10 0B21 0W45 0B44 0W42 0W41


				Sodnik: Robert Rudman, IA


WinSvicar verzija 4.01.02, lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 9 kol švicar, igralni čas: 10 min + 5 sekund/potezo, datoteka: NM18PPMF
 
Dolenjsko posamično osnovnošolsko šahovsko prvenstvo 2018/19
Mlajše učenke do 12 let (rojene 2007 in mlajše)
Osnovna šola Toneta Pavčka, 15. december 2018


Končni vrstni red


     Priimek in ime      Tit      LRat  Osnovna šola         Točke Buc-1 Buch  W-We
  1. Radež Lucija         IV      1657  Otočec                  8  43.0  47.0  1.36
  2. Kocič Alisa                  1467  Mirna                   7  43.5  48.0  3.24
  3. Štamfelj Taja                1541  Center Novo mesto       6  43.0  43.5  0.38
  4. Brcar Zoja                   1412  dr. PL Šentrupert     5.5  42.0  45.0  1.64
  5. Sinur Zarja         III      1477  Mokronog              5.5  35.5  36.0  0.02
  6. Brinovar Rosa                1575  Dolenjske Toplice       5  47.0  51.5 -0.46
  7. Ferfole Anja        III      1464  Mirna                   5  43.5  46.5  0.57
  8. Luzar Brina                  1500  Drska Novo mesto        5  43.5  44.0 -0.09
  9. Dobrovoljc Sara              1471  Bršljin Novo mesto      5  42.0  42.5  0.11
 10. Završnik Špela               1520  Mokronog                5  38.5  39.0 -0.87
 11. Ficko Zoja                   1424  Drska Novo mesto        5  37.0  37.5 -0.10
 12. Čož Jera                     1482  Mokronog              4.5  42.5  43.0 -0.56
 13. Erenda Amber Ivana           1534  Center Novo mesto     4.5  35.5  36.0 -1.81
 14. Kolenc Anja                  1404  Toneta Pavčka           4  33.5  34.0 -1.51
 15. Matko Elza                   1000  Toneta Pavčka           3  33.5  34.0  1.02
 16. Kramar Lana                  1000  Toneta Pavčka           2  32.0  32.5  0.02
 17. Drenik Maša                  1000  Toneta Pavčka         0.5  34.5  35.0 -1.48
 18. Bobnar Nuša                  1000  Toneta Pavčka         0.5  33.5  34.0 -1.48


				Sodnik: Robert Rudman, IA
 

WinSvicar verzija 4.01.02, lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 9 kol švicar, igralni čas: 10 min + 5 sekund/potezo, datoteka: NM18PPMD
 
Dolenjsko posamično osnovnošolsko šahovsko prvenstvo 2018/19
Mlajše učenke do 12 let (rojene 2007 in mlajše)
Osnovna šola Toneta Pavčka, 15. december 2018


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


     Priimek in ime      Tit      LRat  Osnovna šola         Točke Buc-1 Buch  W-We
  1. Radež Lucija         IV      1657  Otočec                  8  43.0  47.0  1.36
                        0W2  1B11 1W14 1B12 1W6  1B9  1W7  1B3  1W4 
  2. Kocič Alisa                  1467  Mirna                   7  43.5  48.0  3.24
                        1B1  0W12 1B3  1W10 1B8  0B6  1W9  1W7  1B13
  3. Štamfelj Taja                1541  Center Novo mesto       6  43.0  43.5  0.38
                        0W11 1B17 0W2  1B5  1W15 1B8  1W6  0W1  1B12
  4. Brcar Zoja                   1412  dr. PL Šentrupert     5.5  42.0  45.0  1.64
                        1W13 0B8  =W5  0B11 1W14 1B15 1W10 1B6  0B1 
  5. Sinur Zarja         III      1477  Mokronog              5.5  35.5  36.0  0.02
                        1B16 0W10 =B4  0W3  1B17 =W12 =W13 1B15 1W6 
  6. Brinovar Rosa                1575  Dolenjske Toplice       5  47.0  51.5 -0.46
                        1B7  1W9  1B12 1W8  0B1  1W2  0B3  0W4  0B5 
  7. Ferfole Anja        III      1464  Mirna                   5  43.5  46.5  0.57
                        0W6  1B15 0W13 1B14 1W11 1W10 0B1  0B2  1W8 
  8. Luzar Brina                  1500  Drska Novo mesto        5  43.5  44.0 -0.09
                        1B18 1W4  1B10 0B6  0W2  0W3  1B11 1W9  0B7 
  9. Dobrovoljc Sara              1471  Bršljin Novo mesto      5  42.0  42.5  0.11
                        1W15 0B6  1W11 1B13 1W12 0W1  0B2  0B8  1W18
 10. Završnik Špela               1520  Mokronog                5  38.5  39.0 -0.87
                        1W14 1B5  0W8  0B2  1W13 0B7  0B4  1W18 1B16
 11. Ficko Zoja                   1424  Drska Novo mesto        5  37.0  37.5 -0.10
                        1B3  0W1  0B9  1W4  0B7  1B18 0W8  1B16 1W17
 12. Čož Jera                     1482  Mokronog              4.5  42.5  43.0 -0.56
                        1W17 1B2  0W6  0W1  0B9  =B5  1W16 1B14 0W3 
 13. Erenda Amber Ivana           1534  Center Novo mesto     4.5  35.5  36.0 -1.81
                        0B4  1W18 1B7  0W9  0B10 1W16 =B5  1W17 0W2 
 14. Kolenc Anja                  1404  Toneta Pavčka           4  33.5  34.0 -1.51
                        0B10 1W16 0B1  0W7  0B4  1W17 1B18 0W12 1B15
 15. Matko Elza                   1000  Toneta Pavčka           3  33.5  34.0  1.02
                        0B9  0W7  1B18 1W16 0B3  0W4  1B17 0W5  0W14
 16. Kramar Lana                  1000  Toneta Pavčka           2  32.0  32.5  0.02
                        0W5  0B14 1W17 0B15 1W18 0B13 0B12 0W11 0W10
 17. Drenik Maša                  1000  Toneta Pavčka         0.5  34.5  35.0 -1.48
                        0B12 0W3  0B16 =W18 0W5  0B14 0W15 0B13 0B11
 18. Bobnar Nuša                  1000  Toneta Pavčka         0.5  33.5  34.0 -1.48
                        0W8  0B13 0W15 =B17 0B16 0W11 0W14 0B10 0B9 


				Sodnik: Robert Rudman, IA
 

WinSvicar verzija 4.01.02, lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 9 kol švicar, igralni čas: 10 min + 5 sekund/potezo, datoteka: NM18PPMD
 
Dolenjsko posamično osnovnošolsko šahovsko prvenstvo 2018/19
Starejši učenci do 15 let (rojeni 2004 in mlajši)
Osnovna šola Toneta Pavčka, 15. december 2018


Končni vrstni red


     Priimek in ime       Tit ELO  LRat  Osnovna šola        Točke Buc-1 Buch  W-We
  1. Rajh Tinej           III 1265 1868  Šmihel Novo mesto    7.5  43.5  47.5  0.81
  2. Bevc Taraniš Tin      II 1112 1785  Center Novo mesto      7  45.0  49.0  1.24
  3. Fink Maj             III 1107 1660  Šmihel Novo mesto      7  43.5  43.5  2.54
  4. Zaletelj Matej           1106 1661  Žužemberk              6  45.0  48.0  1.27
  5. Lazukin Jure             1132 1600  Metlika              5.5  42.5  42.5  0.53
  6. Hvala Matevž          IV      1778  Šmihel Novo mesto      5  45.0  49.0 -0.75
  7. Petraš Man. Dimitri           1540  M. Jarca Črnomelj      5  40.0  42.5  1.29
  8. Pršina Peter             1055 1703  Dolenjske Toplice      5  30.0  30.0 -1.66
  9. Luzar Oskar           IV 1104 1737  Drska Novo mesto     4.5  45.5  49.5 -0.59
 10. Smrekar Žak                   1686  Center Novo mesto    4.5  36.5  36.5 -1.07
 11. Pršina Luka                   1525  Dolenjske Toplice    4.5  30.0  30.0 -0.57
 12. Krajačič Luka                 1570  Metlika                4  46.5  50.5  0.95
 13. Travnik Mohor                 1626  Žužemberk              4  38.0  40.0 -0.73
 14. Lovrin Jakob             1079 1602  Dolenjske Toplice      4  33.0  33.0 -1.22
 15. Bojič Nik                     1000  Metlika                3  34.5  34.5  1.44
 16. Špes Lev                      1500  Šmihel Novo mesto    2.5  32.0  32.0 -2.36
 17. Radovanovič Izidor            1000  Metlika                2  33.0  33.0  0.44
 18. Ulepič Nejc                   1000  Trebnje                0  36.0  38.0 -1.56


				Sodnik: Robert Rudman, IA
 

WinSvicar verzija 4.01.02, lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 9 kol švicar, igralni čas: 10 min + 5 sekund/potezo, datoteka: NM18PPSF
 
Dolenjsko posamično osnovnošolsko šahovsko prvenstvo 2018/19
Starejši učenci do 15 let (rojeni 2004 in mlajši)
Osnovna šola Toneta Pavčka, 15. december 2018


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


     Priimek in ime       Tit ELO  LRat  Osnovna šola        Točke Buc-1 Buch  W-We
  1. Rajh Tinej           III 1265 1868  Šmihel Novo mesto    7.5  43.5  47.5  0.81
                        1B14 1W3  1B10 1W2  1B6  0B4  1W12 1W9  =B5 
  2. Bevc Taraniš Tin      II 1112 1785  Center Novo mesto      7  45.0  49.0  1.24
                        1W5  1B4  1W12 0B1  1W7  0B3  1W6  1B10 1W9 
  3. Fink Maj             III 1107 1660  Šmihel Novo mesto      7  43.5  43.5  2.54
                        1W18 0B1  1W5  1B12 1W9  1W2  1B4  0B6  1W13
  4. Zaletelj Matej           1106 1661  Žužemberk              6  45.0  48.0  1.27
                        1B15 0W2  0W7  1B5  1B13 1W1  0W3  1B12 1W6 
  5. Lazukin Jure             1132 1600  Metlika              5.5  42.5  42.5  0.53
                        0B2  1W15 0B3  0W4  1B18 1W17 1B8  1W7  =W1 
  6. Hvala Matevž          IV      1778  Šmihel Novo mesto      5  45.0  49.0 -0.75
                        0B12 1W9  1B14 1W13 0W1  1B7  0B2  1W3  0B4 
  7. Petraš Man. Dimitri           1540  M. Jarca Črnomelj      5  40.0  42.5  1.29
                        =B9  1W11 1B4  =W10 0B2  0W6  1B16 0B5  1W15
  8. Pršina Peter             1055 1703  Dolenjske Toplice      5  30.0  30.0 -1.66
                        =B11 0W12 0B9  1W17 =W14 1B15 0W5  1B18 1B16
  9. Luzar Oskar           IV 1104 1737  Drska Novo mesto     4.5  45.5  49.5 -0.59
                        =W7  0B6  1W8  1B11 0B3  1W10 1W13 0B1  0B2 
 10. Smrekar Žak                   1686  Center Novo mesto    4.5  36.5  36.5 -1.07
                        1W16 1B13 0W1  =B7  0W12 0B9  1W17 0W2  1B18
 11. Pršina Luka                   1525  Dolenjske Toplice    4.5  30.0  30.0 -0.57
                        =W8  0B7  1W15 0W9  1B16 0B12 1W18 0B13 1W17
 12. Krajačič Luka                 1570  Metlika                4  46.5  50.5  0.95
                        1W6  1B8  0B2  0W3  1B10 1W11 0B1  0W4  0B14
 13. Travnik Mohor                 1626  Žužemberk              4  38.0  40.0 -0.73
                        1B17 0W10 1B16 0B6  0W4  1W14 0B9  1W11 0B3 
 14. Lovrin Jakob             1079 1602  Dolenjske Toplice      4  33.0  33.0 -1.22
                        0W1  1B18 0W6  =W16 =B8  0B13 0W15 1B17 1W12
 15. Bojič Nik                     1000  Metlika                3  34.5  34.5  1.44
                        0W4  0B5  0B11 1W18 0B17 0W8  1B14 1W16 0B7 
 16. Špes Lev                      1500  Šmihel Novo mesto    2.5  32.0  32.0 -2.36
                        0B10 1W17 0W13 =B14 0W11 1B18 0W7  0B15 0W8 
 17. Radovanovič Izidor            1000  Metlika                2  33.0  33.0  0.44
                        0W13 0B16 1W18 0B8  1W15 0B5  0B10 0W14 0B11
 18. Ulepič Nejc                   1000  Trebnje                0  36.0  38.0 -1.56
                        0B3  0W14 0B17 0B15 0W5  0W16 0B11 0W8  0W10


				Sodnik: Robert Rudman, IA
 

WinSvicar verzija 4.01.02, lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 9 kol švicar, igralni čas: 10 min + 5 sekund/potezo, datoteka: NM18PPSF
 
Dolenjsko posamično osnovnošolsko šahovsko prvenstvo 2018/19
Starejše učenke do 15 let (rojene 2004 in mlajše)
Osnovna šola Toneta Pavčka, 15. december 2018


Končni vrstni red


     Priimek in ime  Tit ELO  LRat  Osnovna šola        Točke  RPZ  Sonn  W-We
  1. Pajek Tjaša     WII 1454 1825  Mirna                  8   2.0  24.0  2.46
  2. Horvat Ivana    III 1141 1638  Grm Novo mesto         6   0.0  12.0  2.76
  3. Potočar Nika    III 1042 1721  Dolenjske Toplice    3.5   0.0   3.8 -0.76
  4. Žagar Kristina   IV      1808  Otočec               2.5   0.0   1.8 -2.86
  5. Može Gaja                1497  Stopiče                0   0.0   0.0 -1.60


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


     Priimek in ime  Tit ELO  LRat  Osnovna šola        Točke  RPZ  Sonn  W-We
  1. Pajek Tjaša     WII 1454 1825  Mirna                  8   2.0  24.0  2.46
                        -*6  1W2  1B3  1W5  1B4  -*6  1B2  1W3  1B5  1W4 
  2. Horvat Ivana    III 1141 1638  Grm Novo mesto         6   0.0  12.0  2.76
                        1W4  0B1  -*6  1W3  1B5  1B4  0W1  -*6  1B3  1W5 
  3. Potočar Nika    III 1042 1721  Dolenjske Toplice    3.5   0.0   3.8 -0.76
                        1W5  =B4  0W1  0B2  -*6  1B5  1W4  0B1  0W2  -*6 
  4. Žagar Kristina   IV      1808  Otočec               2.5   0.0   1.8 -2.86
                        0B2  =W3  1B5  -*6  0W1  0W2  0B3  1W5  -*6  0B1 
  5. Može Gaja                1497  Stopiče                0   0.0   0.0 -1.60
                        0B3  -*6  0W4  0B1  0W2  0W3  -*6  0B4  0W1  0B2 


				Sodnik: Robert Rudman, IA
 

WinSvicar verzija 4.01.02, lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 10 kol (2x) berger, igralni čas: 10 min + 5 sekund/potezo, datoteka: NM18PPSD