www.sahist.si


Aktualno


                           Medobčinsko tekmovanje U9 
                          Spodnja Polskava, 29.11.2020

Končno stanje
                            LRat                      Točke  Buch MBuch
  1. Červek Roškari Leonard   1704  OŠ Spodnja Polskava       7  30.5  21.5
                             1W4  1B17 1W16 1B2  1W6  1B3  1W8 
  2. Hribernik Jernej         1546  OŠ Poljčane               6  31.0  22.5
                             1B25 1W3  1B5  0W1  1B17 1W4  1B6 
  3. Rup  Klemen              1500  OŠ Pohorskega odreda      5  32.0  22.5
                             1W14 0B2  1W19 1W5  1B7  0W1  1B11
  4. Miha  Sobotič            1500  OŠ Črešnjevec             5  28.5  21.0
                             0B1  1W27 1B11 1W9  1W10 0B2  1B12
  5. Brumec Anže              1395  OŠ Poljčane               5  28.0  19.0
                             1B7  1W18 0W2  0B3  1B15 1W17 1B16
  6. Brezovnik Izak Rene      1500  OŠ Spodnja Polskava     4.5  31.0  21.0
                             1B20 1W8  1W10 1B16 0B1  =W7  0W2 
  7. Lilek Urban              1500  OŠ Makole               4.5  28.0  20.5
                             0W5  1B21 1W8  1B12 0W3  =B6  1W18
  8. Šalabalija Brina         1500  OŠ Črešnjevec             4  28.5  19.0
                             1W19 0B6  0B7  1W22 1W16 1B10 0B1 
  9. Krajnc Ana Marija        1500  OŠ Črešnjevec             4  27.5  19.5
                             1W11 0B10 1W13 0B4  0W12 1B14 1W17
 10. Krošel Gregor            1024  OŠ Poljčane               4  26.5  18.5
                             +*28 1W9  0B6  1W18 0B4  0W8  1B20
 11. Šega Jan                 1500  OŠ Poljčane               4  25.0  17.5
                             0B9  +*28 0W4  1B20 1W19 1W18 0W3 
 12. Vidovič Lovro            1424  OŠ Poljčane               4  22.5  17.0
                             1W26 0B16 1W27 0W7  1B9  1B13 0W4 
 13. Toplak  Mojca            1500  OŠ Makole                 4  19.5  14.0
                             0W16 1B26 0B9  1W24 1B23 0W12 1B22
 14. Grobelšek  Matic         1500  OŠ Poljčane             3.5  21.0  14.5
                             0B3  1W25 =B23 1W15 0B18 0W9  1B24
 15. Sterkuš  Timi            1500  OŠ Laporje              3.5  17.5  12.0
                             1B24 =W23 0B18 0B14 0W5  1W27 1B26
 16. Kavkler Martin           1500  OŠ Makole                 3  31.5  21.5
                             1B13 1W12 0B1  0W6  0B8  1B21 0W5 
 17. Robar Luka               1500  OŠ Spodnja Polskava       3  26.5  19.0
                             1B27 0W1  1B24 1W23 0W2  0B5  0B9 
 18. Knuplež Luka             1500  OŠ Spodnja Polskava       3  26.5  18.5
                             1W21 0B5  1W15 0B10 1W14 0B11 0B7 
 19. Korez Žiga               1500  OŠ Laporje                3  23.5  16.5
                             0B8  1W20 0B3  1W21 0B11 0W22 +*28
 20. Piko Matic               1500  OŠ Poljčane               3  20.0  14.0
                             0W6  0B19 1B25 0W11 1B24 1W23 0W10
 21. Windisch Maj             1500  OŠ Spodnja Polskava       3  19.0  13.0
                             0B18 0W7  +*28 0B19 1B26 0W16 1W23
 22. Pepelnak Živa            1500  OŠ Poljčane               3  18.0  12.5
                             0B23 0W24 1W26 0B8  1W25 1B19 0W13
 23. Borko Sven               1500  OŠ Poljčane               2  22.5  16.0
                             1W22 =B15 =W14 0B17 0W13 0B20 0B21
 24. Kancler  Tian            1500  OŠ Poljčane               2  22.0  16.0
                             0W15 1B22 0W17 0B13 0W20 1B25 0W14
 25. Papež Anej               1500  OŠ Poljčane               2  19.5  13.0
                             0W2  0B14 0W20 +*28 0B22 0W24 1B27
 26. Kropec  Rene             1500  OŠ Makole                 2  19.0  14.5
                             0B12 0W13 0B22 1B27 0W21 +*28 0W15
 27. Cingesar Mia             1500  OŠ Poljčane               1  19.5  13.5
                             0W17 0B4  0B12 0W26 +*28 0B15 0W25
Arbiter: Miran Klavž
WinSvicar verzija 4.01.02 
Lastnik: Miran Klavz
Spodnja Polskava, Slovenija, 29.11.2020, 7 kol svicar
Igralni cas: 15 minut Datoteka: C:	urnir9let9let