www.sahist.si


Aktualno


                          Medobčinsko tekmovanje U15 
                          Spodnja Polskava, 29.11.2020

Končno stanje
                         LRat                      Točke  Buch MBuch
  1. Čelig Matija          1821  OŠ Črešnjevec             6  31.0  22.0
                             1W19 1B12 1W2  1B4  0W3  1B7  1W8 
  2. Červek Roškari Erik   1751  OŠ Spodnja Polskava       6  30.5  22.0
                             1W21 1B9  0B1  1W7  1W5  1B10 1W3 
  3. Podvršnik Luka        1795  OŠ Pohorskega odreda      5  33.5  23.5
                             1B6  1W8  0B7  1W9  1B1  1W4  0B2 
  4. Bauman Vid            1775  OŠ Poljčane               5  32.0  22.0
                             1W11 1B5  1W10 0W1  1B8  0B3  1W9 
  5. Rap Filip             1615  OŠ Laporje                5  25.5  18.0
                             1B22 0W4  1B23 1W15 0B2  1W12 1W7 
  6. Uršič Niko            1563  OŠ Laporje              4.5  20.0  13.5
                             0W3  0B16 1W24 1B20 1W22 =B17 1W13
  7. Kop Jaka              1743  OŠ Črešnjevec             4  31.5  23.0
                             1W16 1B20 1W3  0B2  1W11 0W1  0B5 
  8. Detiček Gal           1678  OŠ Črešnjevec             4  28.5  21.0
                             1W23 0B3  1W16 1B10 0W4  1B11 0B1 
  9. Rup Aljaž             1600  OŠ Pohorskega odreda      4  27.0  18.5
                             1B17 0W2  1W20 0B3  1W16 1B14 0B4 
 10. Tič Vanessa           1609  OŠ Črešnjevec             4  25.0  17.5
                             1W25 1B14 0B4  0W8  1B15 0W2  1B18
 11. Papotnik Žiga         1550  OŠ Laporje                4  24.5  17.5
                             0B4  1W22 1W13 1B14 0B7  0W8  1B15
 12. Pinter Matjaž         1718  OŠ Črešnjevec             4  22.5  15.0
                             1B24 0W1  0B15 1W23 1W18 0B5  1W14
 13. Ahec David            1754  OŠ Črešnjevec           3.5  19.5  13.5
                             0B18 1W24 0B11 =W17 1B25 1W19 0B6 
 14. Pivec Žak             1744  OŠ Poljčane               3  25.0  18.0
                             1B15 0W10 1B18 0W11 1B17 0W9  0B12
 15. Lončarič Anja         1517  OŠ Makole                 3  25.0  18.0
                             0W14 1B21 1W12 0B5  0W10 1B22 0W11
 16. Malnar Rok            1508  OŠ Črešnjevec             3  24.0  18.0
                             0B7  1W6  0B8  1W19 0B9  0W18 1B25
 17. Sterkuš Miha          1500  OŠ Laporje                3  23.5  16.5
                             0W9  +*26 1B19 =B13 0W14 =W6  0B21
 18. Koren Matevž          1539  OŠ Makole                 3  23.0  16.5
                             1W13 0B19 0W14 +*26 0B12 1B16 0W10
 19. Sagadin Nika          1563  OŠ Makole                 3  22.0  14.5
                             0B1  1W18 0W17 0B16 1W23 0B13 1W22
 20. Tomažič Alina         1500  OŠ Črešnjevec             3  21.5  15.5
                             +*26 0W7  0B9  0W6  0B21 1B23 1W24
 21. Polanec Niko          1530  OŠ Pohorskega odreda      3  20.0  12.5
                             0B2  0W15 0B22 0B25 1W20 +*26 1W17
 22. Orešič Mitja          1500  OŠ Makole                 2  24.0  17.0
                             0W5  0B11 1W21 1B24 0B6  0W15 0B19
 23. Leskovar Luka         1500  OŠ Črešnjevec             2  21.5  15.5
                             0B8  1W25 0W5  0B12 0B19 0W20 +*26
 24. Ganzitti Luka         1500  OŠ Laporje                2  19.5  14.0
                             0W12 0B13 0B6  0W22 +*26 1W25 0B20
 25. Rojs Neža             1500  OŠ Makole                 2  19.0  13.0
                             0B10 0B23 +*26 1W21 0W13 0B24 0W16
 26. BYE1                                                  0  17.5  12.5
                             -*20 -*17 -*25 -*18 -*24 -*21 -*23
Arbiter: Miran Klavž

Spodnja Polskava, Slovenija, 29.11.2020, 7 kol svicar
Igralni cas: 15 min Datoteka: C:	urniru15u15