www.sahist.si


Aktualno


                           Medobčinsko tekmovanje U12
                          Spodnja Polskava, 29.11.2020

Koncno stanje
                         LRat                      Tocke  Buch MBuch
  1. Lugarič Kotnik Liam   1890  OŠ Pohorskega odreda    6.5  30.5  23.5
                             1W28 1B11 1W3  =B2  1W5  1B4  1W7 
  2. Veber Kolja Tito      1875  OŠ Pohorskega odreda      6  34.0  23.5
                             1B14 1W9  1B4  =W1  1B7  1W6  =B3 
  3. Sep Matic             1719  OŠ Črešnjevec           5.5  31.0  22.0
                             1B8  1W25 0B1  1W5  1B11 1W18 =W2 
  4. Malnar Tim            1705  OŠ Črešnjevec             5  31.5  22.0
                             1W20 1B13 0W2  1B10 1W9  0W1  1B12
  5. Šalabalija Matija     1835  OŠ Črešnjevec             5  30.0  22.5
                             1W29 1B12 1W6  0B3  0B1  1W11 1B9 
  6. Klajnšek Aljan        1615  OŠ Spodnja Polskava       5  27.0  19.0
                             1W26 1B7  0B5  1W19 1W17 0B2  1W8 
  7. Dovečar Domen         1645  OŠ Laporje                4  32.5  23.0
                             1B21 0W6  1B10 1W8  0W2  1B13 0B1 
  8. Hecl Matic            1500  OŠ Črešnjevec             4  29.5  21.0
                             0W3  1B24 1W12 0B7  1B15 1W10 0B6 
  9. Papotnik Gašper       1558  OŠ Laporje                4  29.5  20.5
                             1W17 0B2  1W20 1B13 0B4  1W16 0W5 
 10. Kop Jure              1500  OŠ Črešnjevec             4  26.5  18.5
                             1B15 1B16 0W7  0W4  1B19 0B8  1W18
 11. Ternik Anže           1608  OŠ Črešnjevec             4  25.5  19.0
                             1B30 0W1  1B25 1W18 0W3  0B5  1W20
 12. Žolnir Klemen         1566  OŠ Makole                 4  25.0  18.0
                             1B27 0W5  0B8  1W21 1B20 1W17 0W4 
 13. Gošnik Jan            1525  OŠ Črešnjevec             4  23.0  16.0
                             1B22 0W4  1B27 0W9  1B26 0W7  1B17
 14. Gobec Leon            1500  OŠ Pohorskega odreda      4  22.5  14.5
                             0W2  0B17 0W18 1B22 1W27 1W19 1B25
 15. Onič Gaj              1573  OŠ Laporje                4  20.0  15.0
                             0W10 1B19 1W28 0B17 0W8  1B26 1W21
 16. Ganzitti Žan          1500  OŠ Laporje              3.5  19.5  14.5
                             1B18 0W10 0B19 1W27 =B25 0B9  1W29
 17. Pišotek Risa Zar      1500  OŠ Poljčane               3  28.0  20.0
                             0B9  1W14 1B23 1W15 0B6  0B12 0W13
 18. Kravs Mojca           1028  OŠ Poljčane               3  27.0  18.5
                             0W16 1W21 1B14 0B11 1W23 0B3  0B10
 19. Videčnik Ažbe         1500  OŠ Laporje                3  25.5  18.5
                             1B23 0W15 1W16 0B6  0W10 0B14 1W27
 20. Hostej Bron           1500  OŠ Spodnja Polskava       3  25.5  18.0
                             0B4  1W22 0B9  1W25 0W12 1B24 0B11
 21. Kegl Lovro            1500  OŠ Makole                 3  22.0  17.0
                             0W7  0B18 1W22 0B12 1W28 1B23 0B15
 22. Pogorevc Mark         1500  OŠ Spodnja Polskava       3  17.0  13.0
                             0W13 0B20 0B21 0W14 1W30 1B29 1W26
 23. Furlan Zoja           1500  OŠ Spodnja POlskava       3  15.0  12.0
                             0W19 1B26 0W17 1B29 0B18 0W21 1B30
 24. Lepej Vita            1000  OŠ Poljčane               3  13.5   9.5
                             0B25 0W8  0W26 1B30 1W29 0W20 1B28
 25. Gerečnik Nino         1500  OŠ Makole               2.5  24.0  17.5
                             1W24 0B3  0W11 0B20 =W16 1B28 0W14
 26. Klaneček Tim          1500  OŠ Spodnja Polskava       2  23.0  17.0
                             0B6  0W23 1B24 1B28 0W13 0W15 0B22
 27. Perša  Lana           1500  OŠ Spodnja Polskava       2  19.5  15.5
                             0W12 1B29 0W13 0B16 0B14 1W30 0B19
 28. Gleščič Denis         1500  OŠ Spodnja Polskava       1  21.0  14.5
                             0B1  1W30 0B15 0W26 0B21 0W25 0W24
 29. Grenko Ema            1500  OŠ Spodnja Polskava       1  19.5  14.5
                             0B5  0W27 1B30 0W23 0B24 0W22 0B16
 30. Knuplež Tija          1500  OŠ Spodnja Polskava       0  17.0  12.0
                             0W11 0B28 0W29 0W24 0B22 0B27 0W23
 31. Ganzitti Luka         1500  OŠ Laporje                   ODSTOPIL
                             +*32 32B0  0B0  0B0  0B0  0B0  0B0 
Arbiter: Miran Klavž
WinSvicar verzija 4.01.02 
Lastnik: Miran Klavz
Spodnja Polskava, Slovenija, 29.11.2020, 7 kol svicar
Igralni cas: 15 min Datoteka: C:	urniru12u12