www.sahist.si


Aktualno


                  Posamično regijsko PC Domžale - fantje do 12
                               Rodica, 4.12.2018

Končno stanje
                         Tit  ELO LRat FED                Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Perme Martin         II 1221 1825 SLO OŠ Komenda          7  21.5  30.0   0.0  1.63
                             1B19 1W23 1B8  1W2  1B4  1W10 1B3 
  2. Tisaj Tilen          II 1121 1870 SLO OŠ Mengeš           6  23.0  34.0   0.0  0.15
                             1W5  1B12 1W3  0B1  1W14 1B6  1W7 
  3. Volčanšek Maks          1066 1594 SLO OŠ Rodica           5  22.5  31.5   0.0  1.08
                             1B26 1W13 0B2  1W11 1B9  1W4  0W1 
  4. Jelovčan Maks                1582 SLO OŠ Medvode          5  21.5  31.5   0.0  1.11
                             1B21 1W9  1B10 1W7  0W1  0B3  1W11
  5. Keber Aljoša                 1500     OŠ F.Albrehta       5  17.5  26.0   0.0  1.61
                             0B2  1W21 1B23 0W9  1B17 1W13 1B10
  6. Zbičajnik  Črtomir           1500     OŠ F.Albrehta     4.5  20.5  30.0   0.0  1.71
                             1B16 =W7  1B12 0W10 1B8  0W2  1W15
  7. Bogataj Mark                 1583 SLO OŠ Medvode        4.5  20.0  29.0   0.0  0.48
                             1W17 =B6  1W14 0B4  1W15 1B18 0B2 
  8. Lomovšek-Kalar An            1510 SLO OŠ Vodice         4.5  19.0  28.0   0.0  0.72
                             1W24 1B11 0W1  =B15 0W6  1B19 1B9 
  9. Bilban Tilen                 1000 SLO OŠ Vodice           4  21.5  29.5   0.0  3.02
                             1W18 0B4  1W17 1B5  0W3  1B14 0W8 
 10. Perme Stanko         IV      1643 SLO OŠ Komenda          4  21.0  30.5   0.0 -0.29
                             1W22 1B15 0W4  1B6  1W18 0B1  0W5 
 11. Kuzma Benjamin               1378 SLO OŠ Medvode          4  19.5  26.5   0.0  1.90
                             1B25 0W8  1W22 0B3  1B16 1W12 0B4 
 12. Fefer Matevž                 1500     OŠ T. Brejca        4  17.0  25.5   0.0  0.73
                             1B30 0W2  0W6  1B22 1W19 0B11 1W17
 13. Pavlič Vid                   1456 SLO OŠ Mengeš           4  17.0  24.0   0.0  0.49
                             +*29 0B3  1W19 0W18 1B25 0B5  1W20
 14. Nešovič Jovan                1000 SLO OŠ Mengeš           4  16.5  23.5   0.0  3.02
                             1B20 1W27 0B7  1W26 0B2  0W9  1B18
 15. Rifel Gašper                 1500     OŠ F.Albrehta     3.5  18.0  23.5   0.0  0.31
                             1B27 0W10 1B20 =W8  0B7  1W25 0B6 
 16. Grofelnik Nik                1500     OŠ F.Albrehta     3.5  13.5  18.0   0.0 -0.17
                             0W6  0B22 =W21 1B28 0W11 1B24 1W26
 17. Novak Mark                   1500     OŠ Mengeš           3  18.0  25.0   0.0 -0.81
                             0B7  1W25 0B9  1W20 0W5  1B22 0B12
 18. Jelisavac  đorđe             1500     OŠ Medvode          3  18.0  24.5   0.0 -1.10
                             0B9  1W26 1W30 1B13 0B10 0W7  0W14
 19. Kovačič Gašper               1500 SLO OŠ Mengeš           3  16.5  23.5   0.0 -0.18
                             0W1  1B28 0B13 1W23 0B12 0W8  1B25
 20. Jutršek Nejc                 1500     OŠ F.Albrehta       3  15.5  21.5   0.0 -0.98
                             0W14 1B24 0W15 0B17 1W21 1B23 0B13
 21. Pečar Gašper                 1500     OŠ F. Albrehta      3  15.0  20.0   0.0 -0.39
                             0W4  0B5  =B16 1W27 0B20 1W28 =B23
 22. Lesjak Luka                  1500     OŠ F.Albrehta     2.5  17.0  22.0   0.0 -0.98
                             0B10 1W16 0B11 0W12 =B24 0W17 1B27
 23. Traykov Filip                1500     OŠ V.Perka        2.5  16.0  23.0   0.0 -0.63
                             1W28 0B1  0W5  0B19 1B26 0W20 =W21
 24. Pirc Žiga                    1500     OŠ Rodica         2.5  13.0  17.5   0.0 -1.49
                             0B8  0W20 +*29 0B25 =W22 0W16 1B28
 25. Hudi Mark                    1500     OŠ Medvode          2  15.0  20.0   0.0 -1.73
                             0W11 0B17 1B27 1W24 0W13 0B15 0W19
 26. Mikuš Bor                    1500     OŠ F. Albrehta      2  14.0  19.0   0.0 -1.79
                             0W3  0B18 1W28 0B14 0W23 1W27 0B16
 27. Godec Lovro                  1500     OŠ V.Perka          1  13.0  17.0   0.0 -2.92
                             0W15 0B14 0W25 0B21 1W28 0B26 0W22
 28. Golob Nejc                   1500     OŠ Mengeš           0  12.5  17.0   0.0 -3.50
                             0B23 0W19 0B26 0W16 0B27 0B21 0W24
 29. Hamulić Amel                 1500     OŠ Rodica              ODSTOPIL  0.00
                             -*13 -*30 -*24 0B0  0B0  0B0  0B0 
 30. Polanc Ažbe                  1500     OŠ Rodica              ODSTOPIL -1.00
                             0W12 +*29 0B18 18B0  0B0  0B0  0B0 
Arbiter: Boštjan Grošelj, Bor Lucijan Turek
WinSvicar verzija 4.01.01 
Lastnik: SD Domzale
Rodica, Slovenija, 4.12.2018, 7 kol svicar
Igralni cas: 10 min + 5 sek/potezo 

Opomba:
Na OŠ državno prvenstvo se uvrstijo prvi trije šahisti.