www.sahist.si


Aktualno


Občinsko posamično osnovnošolsko šahovsko prvenstvo 2018/19
Mlajši učenci do 12 let (rojeni 2007 in mlajši)
Šolski center Novo mesto, 4. december 2018


Končni vrstni red


     Priimek in ime           ELO  LRat  Osnovna šola         Točke Buc-1 Buch  W-We
  1. Šumak Klemen             1032 1569  Grm Novo mesto          7  24.0  27.0  2.77
  2. Hočevar Žan                   1654  Šmihel Novo mesto     5.5  22.5  25.5  0.57
  3. Ličen Jakob                   1635  Center Novo mesto       5  26.0  29.0 -0.19
  4. Kotnik Matic                  1526  Center Novo mesto       5  25.0  25.5  0.71
  5. Cesar Jakob              1041 1647  Center Novo mesto       5  24.0  27.0 -0.32
  6. Povh Tomaž               1049 1702  Bršljin Novo mesto      5  21.0  22.0 -0.37
  7. Radež Pavel                   1419  Otočec                  4  30.5  33.5  2.19
  8. Florijančič Nejc              1642  Šmihel Novo mesto       4  30.0  31.0 -0.45
  9. Pirnar Marcel                 1425  Drska Novo mesto        4  28.0  31.0  2.15
 10. Kraševec Staniša Voranc       1000  Center Novo mesto       4  25.0  27.0  3.44
 11. Kapš Jaka                     1619  Šmihel Novo mesto       4  24.5  25.5 -1.10
 12.-13. Tiran Lovro               1142  Center Novo mesto       4  23.5  25.5  3.33
 12.-13. Cetina Maks               1044  Center Novo mesto       4  23.5  25.5  3.44
 14. Rudman Miha                   1408  Grm Novo mesto          4  21.5  23.5  1.13
 15. Pavlič Anže                   1541  Šmihel Novo mesto       4  20.5  22.0 -1.16
 16. Kastelic Jure                 1388  Otočec                3.5  24.5  26.5  0.37
 17. Cvelbar Jakob                 1518  Šmihel Novo mesto       3  29.0  31.0 -0.37
 18. Ogulin Julij                  1500  Šmihel Novo mesto       3  23.0  24.5 -0.17
 19. Novak Anže                    1564  Bršljin Novo mesto      3  22.5  23.5 -1.60
 20. Miklič Maj                    1537  Šmihel Novo mesto       3  21.0  21.5 -2.00
 21. Šiler Hudoklin Božidar        1566  Šmihel Novo mesto       3  20.5  22.0 -1.82
 22. Luzar Tilen                   1500  Center Novo mesto       3  18.0  18.5 -1.91
 23. Štih Martin Eric              1537  Grm Novo mesto          2  23.0  23.5 -3.30
 24. Čampa Matevž                  1541  Grm Novo mesto          2  21.0  21.5 -3.27
 25. Juršič Tim                    1000  Stopiče                 2  20.5  21.5  1.43
 26. Škufca Janez                  1000  Stopiče                 2  17.0  17.5  0.10
 27. Horvat Borja                  1494  Grm Novo mesto          1  21.0  22.5 -2.54
 28. Lukše Žiga                    1000  Stopiče                 1  17.5  19.0 -0.90
 29. Štangelj Martin Lev           1117  Drska Novo mesto        ODSTOPIL      -0.16


										Sodnik: Robert Rudman, IA

 
WinSvicar verzija 4.01.02, lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 7 kol švicar, igralni čas: 15 minut, datoteka: NM18OF12
 
Občinsko posamično osnovnošolsko šahovsko prvenstvo 2018/19
Mlajši učenci do 12 let (rojeni 2007 in mlajši)
Šolski center Novo mesto, 4. december 2018


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


     Priimek in ime           ELO  LRat  Osnovna šola         Točke Buc-1 Buch  W-We
  1. Šumak Klemen             1032 1569  Grm Novo mesto          7  24.0  27.0  2.77
                        1W20 1B17 1W9  1B8  1W7  1B10 1W3 
  2. Hočevar Žan                   1654  Šmihel Novo mesto     5.5  22.5  25.5  0.57
                        1B22 0W7  =B16 1W19 1W13 1B8  1W11
  3. Ličen Jakob                   1635  Center Novo mesto       5  26.0  29.0 -0.19
                        0W9  1B18 1W17 1B14 1W12 1B7  0B1 
  4. Kotnik Matic                  1526  Center Novo mesto       5  25.0  25.5  0.71
                        1B28 1W5  0W8  0B11 1W15 1B13 1W10
  5. Cesar Jakob              1041 1647  Center Novo mesto       5  24.0  27.0 -0.32
                        1W18 0B4  1W14 0B9  1W17 1B12 1W7 
  6. Povh Tomaž               1049 1702  Bršljin Novo mesto      5  21.0  22.0 -0.37
                        0W17 1B13 0W12 1B27 1W18 1B21 1W8 
  7. Radež Pavel                   1419  Otočec                  4  30.5  33.5  2.19
                        1W11 1B2  1W15 1B21 0B1  0W3  0B5 
  8. Florijančič Nejc              1642  Šmihel Novo mesto       4  30.0  31.0 -0.45
                        1B27 1W16 1B4  0W1  1B9  0W2  0B6 
  9. Pirnar Marcel                 1425  Drska Novo mesto        4  28.0  31.0  2.15
                        1B3  1W19 0B1  1W5  0W8  0B11 1W21
 10. Kraševec St. Voranc           1000  Center Novo mesto       4  25.0  27.0  3.44
                        0B23 1W22 1B24 1B15 1W11 0W1  0B4 
 11. Kapš Jaka                     1619  Šmihel Novo mesto       4  24.5  25.5 -1.10
                        0B7  1W27 1B25 1W4  0B10 1W9  0B2 
 12.-13. Tiran Lovro               1142  Center Novo mesto       4  23.5  25.5  3.33
                        0B19 1W24 1B6  1W16 0B3  0W5  1B23
 12.-13. Cetina Maks               1044  Center Novo mesto       4  23.5  25.5  3.44
                        1B24 0W6  1B19 1W23 0B2  0W4  1W20
 14. Rudman Miha                   1408  Grm Novo mesto          4  21.5  23.5  1.13
                        1B25 1W23 0B5  0W3  1W20 0B16 1W17
 15. Pavlič Anže                   1541  Šmihel Novo mesto       4  20.5  22.0 -1.16
                        1B29 1W26 0B7  0W10 0B4  1W23 1W16
 16. Kastelic Jure                 1388  Otočec                3.5  24.5  26.5  0.37
                        1W21 0B8  =W2  0B12 1W25 1W14 0B15
 17. Cvelbar Jakob                 1518  Šmihel Novo mesto       3  29.0  31.0 -0.37
                        1B6  0W1  0B3  1W25 0B5  1W19 0B14
 18. Ogulin Julij                  1500  Šmihel Novo mesto       3  23.0  24.5 -0.17
                        0B5  0W3  1B22 1W26 0B6  0B20 1W24
 19. Novak Anže                    1564  Bršljin Novo mesto      3  22.5  23.5 -1.60
                        1W12 0B9  0W13 0B2  1W24 0B17 1B27
 20. Miklič Maj                    1537  Šmihel Novo mesto       3  21.0  21.5 -2.00
                        0B1  0W25 1B27 1W28 0B14 1W18 0B13
 21. Šiler Hud. Božidar            1566  Šmihel Novo mesto       3  20.5  22.0 -1.82
                        0B16 1W29 1B26 0W7  1B23 0W6  0B9 
 22. Luzar Tilen                   1500  Center Novo mesto       3  18.0  18.5 -1.91
                        0W2  0B10 0W18 0W24 1B28 1B26 1W25
 23. Štih Martin Eric              1537  Grm Novo mesto          2  23.0  23.5 -3.30
                        1W10 0B14 1W28 0B13 0W21 0B15 0W12
 24. Čampa Matevž                  1541  Grm Novo mesto          2  21.0  21.5 -3.27
                        0W13 0B12 0W10 1B22 0B19 1W28 0B18
 25. Juršič Tim                    1000  Stopiče                 2  20.5  21.5  1.43
                        0W14 1B20 0W11 0B17 0B16 1W27 0B22
 26. Škufca Janez                  1000  Stopiče                 2  17.0  17.5  0.10
                        +*30 0B15 0W21 0B18 0W27 0W22 1B28
 27. Horvat Borja                  1494  Grm Novo mesto          1  21.0  22.5 -2.54
                        0W8  0B11 0W20 0W6  1B26 0B25 0W19
 28. Lukše Žiga                    1000  Stopiče                 1  17.5  19.0 -0.90
                        0W4  +*30 0B23 0B20 0W22 0B24 0W26
 29. Štangelj Martin Lev           1117  Drska Novo mesto              ODSTOPIL -0.16
                        0W15 0B21 +*30 -*30 30B0  0B0  0B0 


										Sodnik: Robert Rudman, IA

 
WinSvicar verzija 4.01.02, lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 7 kol švicar, igralni čas: 15 minut, datoteka: NM18OF12
 
Občinsko posamično osnovnošolsko šahovsko prvenstvo 2018/19
Mlajše učenke do 12 let (rojene 2007 in mlajše)
Šolski center Novo mesto, 4. december 2018


Končni vrstni red


     Priimek in ime               LRat  Osnovna šola         Točke  RPZ  Sonn  W-We
  1. Radež Lucija                 1657  Otočec                  5   2.0  13.0  0.43
  2. Erenda Amber Ivana           1534  Center Novo mesto       5   1.0  11.0  1.38
  3. Ficko Zoja                   1424  Drska Novo mesto      3.5   0.0   6.8  0.76
  4. Dobrovoljc Sara              1471  Bršljin Novo mesto      3   1.0   6.5 -0.11
  5. Luzar Brina                  1500  Drska Novo mesto        3   0.0   4.5 -0.33
  6. Bukovac Naja                 1477  Drska Novo mesto      1.5   0.5   1.8 -1.65
  7. Sedlar Lara                  1000  Drska Novo mesto        0   0.0   0.0 -0.48


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


     Priimek in ime               LRat  Osnovna šola         Točke  RPZ  Sonn  W-We
  1. Radež Lucija                 1657  Otočec                  5   2.0  13.0  0.43
                        -*8  0W4  1B2  1W6  1B5  1W7  1B3 
  2. Erenda Amber Ivana           1534  Center Novo mesto       5   1.0  11.0  1.38
                        1W7  -*8  0W1  1W5  1B3  1W4  1B6 
  3. Ficko Zoja                   1424  Drska Novo mesto      3.5   0.0   6.8  0.76
                        1W4  =B6  1W7  -*8  0W2  1B5  0W1 
  4. Dobrovoljc Sara              1471  Bršljin Novo mesto      3   1.0   6.5 -0.11
                        0B3  1B1  1W6  1B7  -*8  0B2  0W5 
  5. Luzar Brina                  1500  Drska Novo mesto        3   0.0   4.5 -0.33
                        1W6  1B7  -*8  0B2  0W1  0W3  1B4 
  6. Bukovac Naja                 1477  Drska Novo mesto      1.5   0.5   1.8 -1.65
                        0B5  =W3  0B4  0B1  1W7  -*8  0W2 
  7. Sedlar Lara                  1000  Drska Novo mesto        0   0.0   0.0 -0.48
                        0B2  0W5  0B3  0W4  0B6  0B1  -*8 


										Sodnik: Robert Rudman, IA
 

WinSvicar verzija 4.01.02, lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 7 kol berger, igralni čas: 15 minut, datoteka: NM18OD12
 
Občinsko posamično osnovnošolsko šahovsko prvenstvo 2018/19
Starejši učenci do 15 let (rojeni 2004 in mlajši)
Šolski center Novo mesto, 4. december 2018


Končni vrstni red


     Priimek in ime    Tit ELO  LRat  Osnovna šola        Točke Buc-1 Buch  W-We
  1. Rajh Tinej        III 1265 1868  Šmihel Novo mesto      7  26.0  29.0  1.71
  2. Bevc Taraniš Tin   II 1112 1785  Center Novo mesto      5  28.0  31.0  0.40
  3. Hvala Matevž       IV      1778  Šmihel Novo mesto      5  28.0  31.0  0.25
  4. Fink Maj          III 1107 1660  Šmihel Novo mesto      5  27.0  29.0  1.62
  5. Špes Lev                   1500  Šmihel Novo mesto      4  27.0  29.0  1.45
  6. Pavičevič Aleksa           1493  Grm Novo mesto         4  24.0  27.0  1.58
  7. Knoll Marko                1459  Grm Novo mesto         4  23.0  26.0  1.91
  8. Luzar Oskar        IV 1104 1737  Drska Novo mesto       4  23.0  24.0 -1.07
  9. Smrekar Žak                1686  Center Novo mesto      4  22.0  22.0 -1.02
 10. Ravbar Lovro               1638  Šmihel Novo mesto      3  26.0  29.0 -0.39
 11. Baša Ed                    1618  Center Novo mesto      3  24.0  25.0 -0.97
 12. Kralj Kristjan             1508  Stopiče                3  23.0  23.0 -0.81
 13. Podbrežnik Filip           1504  Stopiče                3  22.0  22.0 -0.38
 14. Avsec Tadej                1500  Stopiče                3  20.0  20.0 -0.59
 15. Kulovec Luka               1500  Center Novo mesto      3  17.0  17.0 -0.86
 16. Ucman Andraž               1531  Stopiče                2  20.0  20.0 -1.87
 17. Rajk Andraž                1000  Stopiče                1  18.0  18.0  0.02
 18. Šašek Tilen                1000  Stopiče                0  18.0  19.0 -0.98


										Sodnik: Robert Rudman, IA
 

WinSvicar verzija 4.01.02, lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 7 kol švicar, igralni čas: 15 minut, datoteka: NM18OF15

 
Občinsko posamično osnovnošolsko šahovsko prvenstvo 2018/19
Starejši učenci do 15 let (rojeni 2004 in mlajši)
Šolski center Novo mesto, 4. december 2018


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


     Priimek in ime    Tit ELO  LRat  Osnovna šola        Točke Buc-1 Buch  W-We
  1. Rajh Tinej        III 1265 1868  Šmihel Novo mesto      7  26.0  29.0  1.71
                        1W12 1B11 1W4  1B2  1W5  1B3  1W8 
  2. Bevc Taraniš Tin   II 1112 1785  Center Novo mesto      5  28.0  31.0  0.40
                        1B13 1W10 1B3  0W1  1B6  1W9  0B4 
  3. Hvala Matevž       IV      1778  Šmihel Novo mesto      5  28.0  31.0  0.25
                        1W14 1B5  0W2  1B7  1W4  0W1  1B10
  4. Fink Maj          III 1107 1660  Šmihel Novo mesto      5  27.0  29.0  1.62
                        1B6  1W16 0B1  1W10 0B3  1W11 1W2 
  5. Špes Lev                   1500  Šmihel Novo mesto      4  27.0  29.0  1.45
                        1B9  0W3  1B16 1W13 0B1  1W6  0B7 
  6. Pavičevič Aleksa           1493  Grm Novo mesto         4  24.0  27.0  1.58
                        0W4  1B8  1W12 1B11 0W2  0B5  1W14
  7. Knoll Marko                1459  Grm Novo mesto         4  23.0  26.0  1.91
                        0B10 1W9  1B13 0W3  0W8  1B12 1W5 
  8. Luzar Oskar        IV 1104 1737  Drska Novo mesto       4  23.0  24.0 -1.07
                        0B15 0W6  1B17 1W16 1B7  1W10 0B1 
  9. Smrekar Žak                1686  Center Novo mesto      4  22.0  22.0 -1.02
                        0W5  0B7  1W18 1B12 1W14 0B2  1W13
 10. Ravbar Lovro               1638  Šmihel Novo mesto      3  26.0  29.0 -0.39
                        1W7  0B2  1W14 0B4  1W11 0B8  0W3 
 11. Baša Ed                    1618  Center Novo mesto      3  24.0  25.0 -0.97
                        1B17 0W1  1B15 0W6  0B10 0B4  1W16
 12. Kralj Kristjan             1508  Stopiče                3  23.0  23.0 -0.81
                        0B1  1W15 0B6  0W9  1B17 0W7  1B18
 13. Podbrežnik Filip           1504  Stopiče                3  22.0  22.0 -0.38
                        0W2  1B18 0W7  0B5  1B16 1W15 0B9 
 14. Avsec Tadej                1500  Stopiče                3  20.0  20.0 -0.59
                        0B3  1W17 0B10 1W15 0B9  1W18 0B6 
 15. Kulovec Luka               1500  Center Novo mesto      3  17.0  17.0 -0.86
                        1W8  0B12 0W11 0B14 1W18 0B13 1W17
 16. Ucman Andraž               1531  Stopiče                2  20.0  20.0 -1.87
                        1W18 0B4  0W5  0B8  0W13 1B17 0B11
 17. Rajk Andraž                1000  Stopiče                1  18.0  18.0  0.02
                        0W11 0B14 0W8  1B18 0W12 0W16 0B15
 18. Šašek Tilen                1000  Stopiče                0  18.0  19.0 -0.98
                        0B16 0W13 0B9  0W17 0B15 0B14 0W12


										Sodnik: Robert Rudman, IA
 

WinSvicar verzija 4.01.02, lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 7 kol švicar, igralni čas: 15 minut, datoteka: NM18OF15
 
Občinsko posamično osnovnošolsko šahovsko prvenstvo 2018/19
Starejše učenke do 15 let (rojene 2004 in mlajše)
Šolski center Novo mesto, 4. december 2018


Končni vrstni red


     Priimek in ime  Tit ELO  LRat  Osnovna šola         Točke  RPZ  Sonn  W-We
  1. Horvat Ivana        1141 1638  Grm Novo mesto        5.5   1.5  13.3  1.85
  2. Žagar Kristina   IV      1808  Otočec                  5   1.0  10.5  0.03
  3. Bašič Vana               1558  Bršljin Novo mesto    4.5   0.5   8.8  1.60
  4. Može Gaja                1497  Stopiče               2.5   0.0   3.3  0.13
  5. Gazvoda Pia              1500  Stopiče                 2   0.0   1.5 -0.37
  6. Juršič Katja             1500  Stopiče                 1   0.0   0.5 -1.37
  7. Potrč Gea                1500  Stopiče               0.5   0.0   1.3 -1.87


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


     Priimek in ime  Tit ELO  LRat  Osnovna šola         Točke  RPZ  Sonn  W-We
  1. Horvat Ivana        1141 1638  Grm Novo mesto        5.5   1.5  13.3  1.85
                        =B3  1W5  1B2  -*8  1W6  1B7  1W4 
  2. Žagar Kristina   IV      1808  Otočec                  5   1.0  10.5  0.03
                        1B5  -*8  0W1  1B6  1W7  1B4  1W3 
  3. Bašič Vana               1558  Bršljin Novo mesto    4.5   0.5   8.8  1.60
                        =W1  1B6  1W7  1B4  -*8  1W5  0B2 
  4. Može Gaja                1497  Stopiče               2.5   0.0   3.3  0.13
                        1W6  =B7  -*8  0W3  1B5  0W2  0B1 
  5. Gazvoda Pia              1500  Stopiče                 2   0.0   1.5 -0.37
                        0W2  0B1  1W6  1B7  0W4  0B3  -*8 
  6. Juršič Katja             1500  Stopiče                 1   0.0   0.5 -1.37
                        0B4  0W3  0B5  0W2  0B1  -*8  1W7 
  7. Potrč Gea                1500  Stopiče               0.5   0.0   1.3 -1.87
                        -*8  =W4  0B3  0W5  0B2  0W1  0B6 


										Sodnik: Robert Rudman, IA
 

WinSvicar verzija 4.01.02, lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 7 kol berger, igralni čas: 15 minut, datoteka: NM18OD15