www.sahist.si


Aktualno


              Ciklus hitropoteznih turnirjev ŠD Radovljica 6/2018
                             Radovljica, 22.6.2018

Končno stanje
                         Tit  ELO LRat FED                        Točke   RPZ Soneb Zmage W-We
  1. Zorko Dušan          MK 2217 2307 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka       12   5.0 66.00   0.0  1.21
                             -*14 1W4  1B6  1W5  1B3  1W13 1B2  1W12 1B7  1W10 1B8  1W9  1B11
  2. Ključanin Fahrudin    I      1992 SLO ŠD SIJ Acroni Jesenice     10   3.0 50.00   0.0  2.02
                             1W12 1B7  1W10 1B8  1W9  1B11 0W1  1B4  0W6  1B5  1W3  1B13 -*14
  3. Buha Drago           MK 1949 2061 SLO ŠD Radovljica               9   3.0 44.00   0.0  0.16
                             1W10 1B8  1W9  0B11 0W1  1B4  1W6  1B5  -*14 1W13 0B2  1W12 1B7 
  4. Cvetkov Risto        II 1916 1951 SLO ŠD SIJ Acroni Jesenice      8   2.0 35.00   0.0  0.59
                             1W11 0B1  -*14 1W6  1B5  0W3  1B13 0W2  1B12 1W7  1B10 1W8  0B9 
  5. Bec Alojz            II      1862 SLO ŠD Radovljica               7   1.0 27.75   0.0  0.85
                             1W8  1B9  1W11 0B1  0W4  1B6  -*14 0W3  1B13 0W2  1B12 =W7  =B10
  6. Šimnic Franci        MK 1680 1985 SLO ŠD Kranj                    6   1.0 30.00   0.0 -2.09
                             1W9  1B11 0W1  0B4  -*14 0W5  0B3  0W13 1B2  1W12 1B7  0W10 +*8 
  7. Torkar Boris         II 1806 1913 SLO ŠD Radovljica               5   0.5 19.25   0.0 -1.88
                             =B13 0W2  1B12 -*14 1W10 1B8  0W9  1B11 0W1  0B4  0W6  =B5  0W3 
  8. Sandič Jovica       III      1739 SLO ŠD Radovljica               5   0.0 16.00   0.0  0.84
                             0B5  0W3  1B13 0W2  1B12 0W7  1B10 -*14 1W9  1B11 0W1  0B4  -*6 
  9. Jovan Romuald        MK      1722 SLO ŠD Radovljica               4   1.0 19.00   0.0 -0.12
                             0B6  0W5  0B3  1W13 0B2  0W12 1B7  1W10 0B8  -*14 0W11 0B1  1W4 
 10. Maroševič Igor               1530 SLO ŠD Radovljica             3.5   1.5 15.00   0.0  1.59
                             0B3  1W13 0B2  0W12 0B7  -*14 0W8  0B9  1W11 0B1  0W4  1B6  =W5 
 11. Černe Anton         III      1687 SLO ŠD Radovljica               3   1.0 15.50   0.0 -0.64
                             0B4  0W6  0B5  1W3  1B13 0W2  0B12 0W7  0B10 0W8  1B9  -*14 0W1 
 12. Ivelja Vojislav       I 1731 1691 SLO ŠD SIJ Acroni Jesenice      3   0.0 10.50   0.0 -0.70
                             0B2  -*14 0W7  1B10 0W8  1B9  1W11 0B1  0W4  0B6  0W5  0B3  0W13
 13. Čelebič Sead                 1736 SLO ŠD SIJ Acroni Jesenice    2.5   1.0 11.50   0.0 -1.83
                             =W7  0B10 0W8  0B9  0W11 0B1  0W4  1B6  0W5  0B3  -*14 0W2  1B12
Arbiter: Torkar Boris
WinSvicar verzija 4.01.02 
Lastnik: SD Radovljica
Radovljica, Slovenija, 22.6.2018, 13 kol berger
Igralni cas: 5 min Datoteka: HIT062018