www.sahist.si


Aktualno


Turnirska stran

                      6- šahovski turnir Ciklus Kranj 2018
                                Kranj, 15.5.2018

Koncno stanje
                        Tit  ELO LRat FED                        Tocke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Djurič Petar        MK 2161 2247 SLO ŠK Stari Mayr Kranj         8  38.5  48.5   0.0  1.32
              (1985)         1B20 1W26 1B11 1W2  1B3  =W4  =B5  1W10 1W9 
  2. Vojinov Danijel     II 2096 2257 SLO ŠK Stari Mayr Kranj       6.5  41.5  53.5   0.0  0.47
              (1984)         1W21 1B9  1W7  0B1  =W4  1B8  1W6  1W5  0B3 
  3. Zorko Dušan         MK 2217 2305 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka      6.5  39.0  51.5   0.0 -0.43
              (1966)         1W14 1B15 =W4  1B10 0W1  0B5  1W12 1B7  1W2 
  4. Bulatovič Milorad   MK 1964 2131 SLO ŠK Stari Mayr Kranj       6.5  39.0  51.0   0.0  1.78
              (1953)         1B16 1W19 =B3  1W8  =B2  =B1  1W7  1W14 0B6 
  5. Logar Metod         MK 2016 2076 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka        6  37.5  49.5   0.0  1.04
              (1960)         1B13 0W11 1B21 1W20 =B7  1W3  =W1  0B2  1B10
  6. Keršič Matej        MK 2019 2257 SLO ŠK Stari Mayr Kranj         6  32.5  42.0   0.0 -1.47
              (1971)         0B11 1W13 1B14 0W19 1W27 1B23 0B2  1W21 1W4 
  7. Jeraj Zlatko        MK 1964 2064 SLO ŠD SIJ Acroni Jesenice    5.5  36.0  43.0   0.0  0.33
              (1957)         1W24 1B31 0B2  1W11 =W5  1B26 0B4  0W3  1B14
  8. Aljančič Martin     MK      2151 SLO ŠK Stari Mayr Kranj       5.5  33.5  43.5   0.0 -0.97
              (1969)         1W23 =B10 1W22 0B4  1B19 0W2  0B9  1W26 1B11
  9. Veskovič Džemal      I 1937 1910 SLO ŠD Mengeš-Trzin           5.5  31.5  42.0   0.0  1.57
              (1963)         1B29 0W2  1B28 =W26 0B10 1B22 1W8  1W19 0B1 
 10. Engelman Tomaž       I      1912 SLO ŠK Stari Mayr Kranj         5  36.5  47.0   0.0  1.74
              (1980)         1B30 =W8  1B12 0W3  1W9  =B14 1W26 0B1  0W5 
 11. Korač Zejnil        II      1899 SLO ŠK Stari Mayr Kranj         5  36.0  47.0   0.0  1.94
              (1960)         1W6  1B5  0W1  0B7  0W23 1B27 1W16 1B13 0W8 
 12. Skok Boris          MK 2016 2083 SLO ŠK Komenda                  5  30.5  40.0   0.0 -1.21
              (1956)         =W27 1B17 0W10 0B22 1B13 1W21 0B3  =W15 1B20
 13. Halilov Esad       III 1810 1869 SLO ŠD SIJ Acroni Jesenice      5  30.5  37.0   0.0  0.79
              (1957)         0W5  0B6  1W25 1B31 0W12 1B28 1B20 0W11 1B19
 14. Lotrič Matevž       II      1904 SLO ŠK Stari Mayr Kranj       4.5  35.5  45.5   0.0  1.09
              (1960)         0B3  1W25 0W6  1B24 1B20 =W10 1W15 0B4  0W7 
 15. Torkar Boris        II 1806 2015 SLO ŠD Radovljica             4.5  29.5  39.0   0.0 -1.07
              (1979)         1B25 0W3  0B20 1W28 =B21 1W19 0B14 =B12 =W16
 16. Zupan Gorazd           1750 1879 SLO                           4.5  27.0  36.0   0.0 -0.91
              (1991)         0W4  0B28 0W17 1B25 1W30 1B24 0B11 1W29 =B15
 17. Papler Peter                1652 SLO ŠK Stari Mayr Kranj       4.5  25.0  32.5   0.0  1.43
              (1966)         =B22 0W12 1B16 0B27 0W24 +*32 0W29 1B28 1W26
 18. Hečimovič Edi      III      1606 SLO ŠD Mengeš-Trzin           4.5  24.5  29.0   0.0  1.32
              (1989)         0B19 +*32 0W27 0B23 =W28 1B25 0W22 1W31 1B24
 19. Ristov Tase          I      1904 SLO ŠK Stari Mayr Kranj         4  34.5  41.5   0.0 -0.17
              (1950)         1W18 0B4  1W31 1B6  0W8  0B15 1W23 0B9  0W13
 20. Homan Alojz          I      1893 SLO ŠD Kranj                    4  33.0  43.5   0.0  0.16
              (1951)         0W1  1B24 1W15 0B5  0W14 1B29 0W13 1B22 0W12
 21. Medved Alfonz        I      1895 SLO ŠK Stari Mayr Kranj         4  31.0  40.0   0.0  0.33
              (1934)         0B2  1W29 0W5  1B30 =W15 0B12 1W27 0B6  =W22
 22. Ivšek Cveto          I 1871 1918 SLO ŠK Stari Mayr Kranj         4  30.0  38.5   0.0 -0.74
              (1971)         =W17 1B27 0B8  1W12 0B26 0W9  1B18 0W20 =B21
 23. Rici Jurij             1891 1890 SLO ŠK Stari Mayr Kranj         4  29.0  37.5   0.0 -1.01
              (1976)         0B8  1W30 0B26 1W18 1B11 0W6  0B19 0W24 +*32
 24. Golja Milan          I      1774 SLO ŠK Stari Mayr Kranj         4  27.5  35.5   0.0 -0.26
              (1952)         0B7  0W20 1B29 0W14 1B17 0W16 1W30 1B23 0W18
 25. Ristič Tihomir              1770 SLO                             4  25.0  30.5   0.0 -0.84
              (1952)         0W15 0B14 0B13 0W16 +*32 0W18 1B31 1B30 1W27
 26. Ivanovič Uroš        I      1960 SLO ŠK Stari Mayr Kranj       3.5  33.0  44.5   0.0 -1.28
              (1939)         1W28 0B1  1W23 =B9  1W22 0W7  0B10 0B8  0B17
 27. Rabič Drago          I      1874 SLO ŠK Stari Mayr Kranj       3.5  29.5  38.5   0.0 -1.45
              (1949)         =B12 0W22 1B18 1W17 0B6  0W11 0B21 +*32 0B25
 28. Ivelja Vojislav      I 1756 1668 SLO ŠD SIJ Acroni Jesenice    3.5  28.0  34.0   0.0 -0.21
              (1934)         0B26 1W16 0W9  0B15 =B18 0W13 +*32 0W17 1B31
 29. Kadirič Ibrahim     II      1700 SLO ŠK Stari Mayr Kranj         3  26.0  32.0   0.0 -1.34
              (1944)         0W9  0B21 0W24 +*32 1B31 0W20 1B17 0B16 0W30
 30. Filiposki Čedo         1648 1584 SLO brez kluba                  3  25.5  31.0   0.0  0.03
              (1955)         0W10 0B23 +*32 0W21 0B16 1W31 0B24 0W25 1B29
 31. Zoletič Admir               1539 SLO                             1  26.0  34.0   0.0 -1.98
              (1989)         +*32 0W7  0B19 0W13 0W29 0B30 0W25 0B18 0W28
Arbiter: Vid Gazvoda
WinSvicar verzija 4.01.02 
Lastnik: SK Kranj-Stari Mayr
Kranj, Slovenija, 15.5.2018, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 min. Datoteka: C:	urnir18mayr0618mayr06