www.sahist.si


Aktualno


                   ŠD-Radenska-konectedenski -Ižakovci-8-2018
                              Ižakovci, 13.5.2018

Končno stanje
                           Tit  ELO LRat FED                       Točke Buch1 MBuch Zmage W-We
  1. Gjuran Denis           FM 2324 2419 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    7.5  46.5  39.5   0.0  0.10
              (1986)         1W15 =B13 1W20 1B4  1W5  =B3  =W2  1B9  1W10
  2. Skuhala Jernej         FM 2302 2320 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      7  46.5  39.0   0.0  0.57
              (1998)         1W24 1B21 =W4  0B10 1W11 1B7  =B1  1W5  1W3 
  3. Gruškovnjak Tomislav   FM 2278 2290 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    6.5  48.0  40.5   0.0  0.06
              (1974)         1B17 1W12 0B5  1W20 1B8  =W1  1B4  1W6  0B2 
  4. Grah Matej              I 1908 2056 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    6.5  46.0  38.5   0.0  2.25
              (1994)         1B25 1W19 =B2  0W1  1B16 1B10 0W3  1W8  1B5 
  5. Vučko Maja             WI 1852 2022 SLO ŠD Kočevje                 6  46.5  39.0   0.0  2.11
              (1984)         1W31 1B28 1W3  1W6  0B1  1B9  1W11 0B2  0W4 
  6. Kovač Boris            FM 2194 2268 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      6  41.5  35.0   0.0 -0.81
              (1954)         1W22 1B18 1W11 0B5  0W9  1B21 1W10 0B3  1W12
  7. Šardi Darko             I 1893 2125 CRO ŠD Fram                    6  38.5  31.5   0.0 -0.78
              (1969)         0B19 1W25 1B14 0W12 1B17 0W2  1B20 1W16 1B11
  8. Gruškovnjak Jože       MK 1971 2056 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    5.5  40.5  34.0   0.0 -0.25
              (1973)         1W27 0B20 1W13 1B22 0W3  1B15 =W9  0B4  1W16
  9. Antolin Robert                 1961 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    5.5  40.0  32.5   0.0  0.81
              (1977)         0B16 1W31 1B30 1W18 1B6  0W5  =B8  0W1  1B17
 10. Titan Matej            MK 2237 2354 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      5  44.0  36.5   0.0 -2.03
              (1992)         0B20 1W27 1B17 1W2  1B12 0W4  0B6  1W19 0B1 
 11. Brunčič Janko          II      2013 SLO                            5  43.5  36.5   0.0  0.10
              (1956)         1B14 1W16 0B6  1W19 0B2  1W12 0B5  1W24 0W7 
 12. Režonja Štefan         MK 2053 1961 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      5  42.0  35.5   0.0  0.83
              (1935)         1W23 0B3  1W28 1B7  0W10 0B11 1W15 1B14 0B6 
 13. Žajdela Karel          II 1943 1983 SLO ŠD Ptuj                    5  37.0  29.5   0.0 -0.41
              (1963)         1W26 =W1  0B8  0W16 =B25 1W18 0B19 1B22 1W21
 14. Selišek Leon          III 1485 1732 SLO ŠD Ptuj                    5  36.5  30.5   0.0  2.78
              (1966)         0W11 1B15 0W7  1B24 0W21 1B27 1W22 0W12 1B19
 15. Kiraly Ferenc             1820 1937 AUT                            5  35.0  27.5   0.0 -0.63
              (1955)         0B1  0W14 1B31 1W30 1B19 0W8  0B12 1W23 1B26
 16. Šeruga Štefan         III      1620 SLO                          4.5  42.0  35.5   0.0  3.55
              (1949)         1W9  0B11 =W18 1B13 0W4  1B22 1W21 0B7  0B8 
 17. Ojsteršek Jurij       III 1468 1888 SLO ŠD Gornja Radgona        4.5  37.5  31.0   0.0  0.42
              (1976)         0W3  1B23 0W10 1B29 0W7  =B24 1W26 1B18 0W9 
 18. Žalig Kristjan         II 2007 1958 SLO ŠD Lendava               4.5  35.0  29.0   0.0 -1.22
              (1972)         1W30 0W6  =B16 0B9  1W26 0B13 1W25 0W17 1B24
 19. Keček Janko           III      1838 SLO                            4  41.5  35.0   0.0  0.88
              (1950)         1W7  0B4  1W21 0B11 0W15 1B23 1W13 0B10 0W14
 20. Dominko Darko          II 1831 1914 SLO ŠD Ptuj                    4  41.5  34.0   0.0  0.40
              (1975)         1W10 1W8  0B1  0B3  0W22 1B29 0W7  0B21 +*32
 21. Marič Anton            II      1982 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      4  38.5  31.5   0.0 -1.45
              (1948)         1B29 0W2  0B19 1W25 1B14 0W6  0B16 1W20 0B13
 22. Zvekič Hajrudin       III      1870 SLO ŠK Branik Maribor          4  35.5  29.5   0.0 -1.11
              (1954)         0B6  1W29 1B26 0W8  1B20 0W16 0B14 0W13 1B28
 23. Kovač Emil                     1623 SLO                            4  29.5  24.5   0.0  0.93
              (1950)         0B12 0W17 0B25 +*32 1W27 0W19 1B31 0B15 1W29
 24. Gabor Matija           MK 1944 1889 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    3.5  35.5  28.5   0.0 -1.59
              (1948)         0B2  =W26 =B27 0W14 1B30 =W17 1W29 0B11 0W18
 25. Koračin Alojz          II 1698 1750 SLO ŠD Gornja Radgona        3.5  35.0  28.5   0.0 -0.63
              (1963)         0W4  0B7  1W23 0B21 =W13 +*32 0B18 0W28 1B30
 26. Podlesek Peter                 1660 SLO                          3.5  31.0  26.0   0.0  0.39
              (1955)         0B13 =B24 0W22 1W31 0B18 1W30 0B17 +*32 0W15
 27. Baša Vili              II 1536 1820 SLO ŠD Lendava               3.5  30.0  24.5   0.0 -1.80
              (1964)         0B8  0B10 =W24 1W28 0B23 0W14 +*32 0B29 1W31
 28. Krulič Goran                   1460 SLO ŠK Branik Maribor          3  29.5  23.5   0.0  0.72
              (1980)         +*32 0W5  0B12 0B27 0W29 0B31 1W30 1B25 0W22
 29. Marič Marta                    1635 SLO ŠD Rokada Lendava          3  29.0  24.5   0.0 -0.37
              (1945)         0W21 0B22 +*32 0W17 1B28 0W20 0B24 1W27 0B23
 30. Gjuran Stanko          IV      1569 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      2  30.5  25.0   0.0 -0.96
              (1960)         0B18 +*32 0W9  0B15 0W24 0B26 0B28 1W31 0W25
 31. Pečnik Roman              1390 1743 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      2  30.5  24.5   0.0 -2.86
              (1975)         0B5  0B9  0W15 0B26 +*32 1W28 0W23 0B30 0B27
Arbiter: Zupe Miran-državni sodnik
WinSvicar verzija 4.01.01 
Lastnik: SD Radenska-Pomgrad MS
Ižakovci, Slovenija, 13.5.2018, 9 kol svicar
Igralni cas: 7 min + 3 sek Datoteka: C:	urnirT180513KT-8-2018iZAKOVCI