www.sahist.si


Aktualno


Hitropotezni turnir Šahovskega društva KRKA Novo mesto - 4. turnir 2018
Novo mesto, 13. april 2018


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


                        Tit FBli LRat  Društvo/Klub            Točke Buc-1 Buch  W-We
  1. Kastelic Marjan     FM 2213 2363  ŠD KRKA Novo mesto       9.5  70.0  75.5  0.37
         (1965)         1B12 1W8  1B4  1W6  1B2  1W5  0W3  1B7  1W9  1B16 =W10
  2. Rudman Robert       MK 2198 2382  ŠD KRKA Novo mesto         9  68.5  73.5 -0.36
         (1969)         1W20 1B10 1W13 1B23 0W1  1B6  1W16 1B3  0W4  1B5  1W8 
  3. Podržaj Ivo          I 2038 2136                             8  69.0  72.5  1.96
         (1957)         0B0  1W29 1B12 1W8  1B16 1W14 1B1  0W2  1B6  0B4  1W9 
  4. Janko Roman         II 1814 2041  ŠK Dolenjske Toplice     7.5  68.0  72.0  1.92
         (1967)         1B28 1W26 0W1  1B13 0B5  0W7  1B11 1W23 1B2  1W3  =B6 
  5. Štubljar Andrej     MK 1967 2128  ŠD Stari trg ob Kolpi      7  68.0  73.0  0.03
         (1969)         1W17 1B15 0W23 1B7  1W4  0B1  1W13 0B6  1W18 0W2  1B12
  6. Stokanovič Marjan   II 1903 2090  ŠD KRKA Novo mesto       6.5  71.5  76.5  0.44
         (1948)         1B21 1W14 1B7  0B1  1W23 0W2  1B12 1W5  0W3  0B8  =W4 
  7. Volf Zdravko        II 1716 1967  ŠK Dolenjske Toplice     6.5  67.0  71.0  1.92
         (1950)         1W19 1B11 0W6  0W5  1B27 1B4  1W14 0W1  =B8  0B9  1W16
  8. Turkovič Igor       II 1769 1965  ŠD Stari trg ob Kolpi    6.5  66.0  69.5  1.06
         (1970)         1W30 0B1  1W17 0B3  1W20 0B13 1W29 1B14 =W7  1W6  0B2 
  9. Bizjak Anej         II 1786 2071  ŠK Brežice               6.5  61.5  65.5 -0.84
         (2006)         =W27 0B23 1W21 1B22 0B14 1W26 1B18 1W10 0B1  1W7  0B3 
 10. Brgan Niko             1783 2045  ŠD Stari trg ob Kolpi    6.5  61.0  64.0 -0.54
         (1991)         1B31 0W2  1B25 0W14 1B26 0W12 1B24 0B9  1W20 1W23 =B1 
 11. Zupančič Urban       I 1989 2159  ŠD KRKA Novo mesto       6.5  58.5  62.5 -2.45
         (1988)         1B25 0W7  =B18 0W26 1W17 1B15 0W4  1B13 0W16 1B19 1W21
 12. Janko Marko         II 1591 1976  ŠD KRKA Novo mesto         6  62.5  66.0  0.65
         (2002)         0W1  1B27 0W3  1B30 1W29 1B10 0W6  =B16 =W15 1B14 0W5 
 13. Kregulj Andrej         1675 1883  ŠK Dolenjske Toplice       6  62.5  64.5  1.38
         (1975)         1B32 1W16 0B2  0W4  1B19 1W8  0B5  0W11 0B23 1W24 1B17
 14. Šetina Željko       II 1648 1907  ŠD KRKA Novo mesto         6  60.5  61.0  0.65
         (1949)         1W33 0B6  1W19 1B10 1W9  0B3  0B7  0W8  1B24 0W12 1W26
 15. Jovič Milovan          1761 1968  ŠK Rudar Trbovlje          6  55.0  59.0 -0.44
         (1981)         1B24 0W5  1B28 0W16 =B18 0W11 1B27 1W19 =B12 0W17 1B23
 16. Bedič Slavko        MK 1847 1982  ŠD Stari trg ob Kolpi    5.5  68.5  73.5  0.25
         (1958)         1W22 0B13 1W20 1B15 0W3  1B23 0B2  =W12 1B11 0W1  0B7 
 17. Kobe Jure           II 1492 1903  ŠD KRKA Novo mesto       5.5  56.5  58.5 -0.75
         (2003)         0B5  1W32 0B8  1W24 0B11 =W19 0B26 1W22 1B25 1B15 0W13
 18. Urbanč Suzana       WI 1478 1806  ŠK Brežice               5.5  55.5  57.5  1.13
         (1969)         -*26 +*34 =W11 =B27 =W15 1B20 0W9  1B26 0B5  0W21 1B32
 19. Kobe Matic          II 1244 1824  ŠD KRKA Novo mesto       5.5  55.0  57.0  0.30
         (2002)         0B7  1W21 0B14 1W32 0W13 =B17 1W22 0B15 1W26 0W11 1B29
 20. Rudman Miran           1547 1789  ŠD KRKA Novo mesto       5.5  54.0  57.0  0.78
         (1965)         0B2  1W24 0B16 1W28 0B8  0W18 1B31 1W30 0B10 =W25 1W27
 21. Istenič Vinko       MK 1483 1901  ŠD KRKA Novo mesto       5.5  50.5  51.0 -1.03
         (1941)         0W6  0B19 0B9  1W31 1B33 0W24 1B28 =W25 1W29 1B18 0B11
 22. Gantar Matej        IV      1596                           5.5  45.0  45.5  1.61
         (1987)         0B16 1W31 =B26 0W9  0B25 1W32 0B19 0B17 1W33 +*34 1W28
 23. Lubej Ivan          II 1616 1860  ŠD KRKA Novo mesto         5  65.5  69.0  1.33
         (1943)         1B29 1W9  1B5  0W2  0B6  0W16 1W25 0B4  1W13 0B10 0W15
 24. Štubljar Mitja     III 1256 1698                             5  51.5  52.0  0.69
         (1996)         0W15 0B20 1W33 0B17 1W31 1B21 0W10 1B29 0W14 0B13 +*34
 25. Lončarevič Jovo    III 1536 1780  ŠD KRKA Novo mesto         5  50.5  51.0  0.01
         (1954)         0W11 1B30 0W10 0B29 1W22 1W27 0B23 =B21 0W17 =B20 1B33
 26. Gantar Leon            1594 1700                           4.5  59.5  63.0  0.73
         (1963)         +*18 0B4  =W22 1B11 0W10 0B9  1W17 0W18 0B19 1W30 0B14
 27. Pajek Tjaša        WII 1462 1876  ŠD KRKA Novo mesto       4.5  51.0  53.0 -2.04
         (2005)         =B9  0W12 1B31 =W18 0W7  0B25 0W15 +*34 =B30 1W32 0B20
 28. Bizjak Andrej          1466 1697  ŠK Brežice               4.5  45.0  45.5 -0.88
         (1976)         0W4  1B33 0W15 0B20 1W30 0B29 0W21 =B32 +*34 1W31 0B22
 29. Hrovatič Miha      III      1710  ŠD KRKA Novo mesto         4  54.0  54.5 -0.49
         (1935)         0W23 0B3  +*34 1W25 0B12 1W28 0B8  0W24 0B21 1B33 0W19

 30. Čopi Neva              1404 1656  ŠD KRKA Novo mesto         4  44.0  44.5 -0.65
         (1963)         0B8  0W25 1B32 0W12 0B28 1W33 +*34 0B20 =W27 0B26 =B31
 31. Žvagen Franc        II 1445 1696  ŠD KRKA Novo mesto       3.5  43.0  43.5 -1.97
         (1950)         0W10 0B22 0W27 0B21 0B24 +*34 0W20 1B33 1W32 0B28 =W30
 32. Bizjak Alja        III 1243 1628  ŠK Brežice               2.5  45.0  45.5 -1.99
         (2004)         0W13 0B17 0W30 0B19 +*34 0B22 1W33 =W28 0B31 0B27 0W18
 33. Bizjak Alexei          1243 1548  ŠK Brežice                 1  43.5  45.5 -2.78
         (2008)         0B14 0W28 0B24 +*34 0W21 0B30 0B32 0W31 0B22 0W29 0W25


				Sodnik: Robert Rudman, IA


WinSvicar verzija 4.01.01, lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 11 kol švicar, igralni čas: 5 min, datoteka: NM18HT4