www.sahist.si


Aktualno


Turnirska stran

                        Osnovnošolsko DP dečkov do 9 let
                            Murska Sobota, 14.4.2018

Končno stanje
                            Tit  ELO LRat FED                           Točke Zmage Buch1 W-We
  1. Despotovič Pavle       III      1710 SLO OŠ Prežihovega Voranca Lj    7.5   0.5  53.5  3.25
                             1W44  1B29  1W6   1B8   1B4   1W3   =B2   1W14  0B7  
  2. Tisaj Tilen             II 1122 1877 SLO OŠ Mengeš                    7.5   0.5  50.0  0.79
                             1W85  1B21  =W10  1W49  1B23  =B8   =W1   1B9   1W3  
  3. Veber Kolja Tito        II 1066 1885 SLO OŠ Pohorskega odreda Slov      7   XXX  52.0  0.50
                             1B66  1W56  1B18  1W5   1B11  0B1   1W20  1W4   0B2  
  4. Jalovec Igor            II 1196 1894 SLO OŠ Ob Rinži Kočevje            7   XXX  50.5  0.31
                             1W77  1B41  1W31  1B14  0W1   1B10  1W5   0B3   1W8  
  5. Nemanič Tim            III      1740 SLO OŠ Dolenjske Toplice           7   XXX  47.0  1.15
                             1W39  1B82  1W34  0B3   1W21  1B30  0B4   1W16  1W17 
  6. Bricelj Čelan Oskar             1537 SLO OŠ Olge Meglič Ptuj            7   XXX  46.5  3.24
                             1W68  1B12  0B1   0W15  1B83  1W22  1B50  1W20  1B14 
  7. Glas Bruno              II 1111 1791 SLO OŠ Jurija Dalmatina Krško      7   XXX  43.5  0.44
                             1W84  1B32  0W23  1B82  1W28  1B17  0W14  1B31  1W1  
  8. Vodnik Val              II 1287 1852 SLO OŠ Brezovica                 6.5   XXX  50.5 -0.09
                             1B64  1W52  1B15  0W1   1B16  =W2   1B23  1W13  0B4  
  9. Šalabalija Matija               1764 SLO OŠ dr. Jožeta Pučnika Čre    6.5   XXX  49.0  0.38
                             1W43  1B69  1W13  =B23  0W10  1W19  1B11  0W2   1B25 
 10. Lavrič Mark                1262 1636 SLO OŠ Dolenjske Toplice         6.5   XXX  48.0  2.45
                             1B96  1W58  =B2   1W26  1B9   0W4   0B13  1W23  1B24 
 11. Gabršček Nejc              1127 1686 SLO OŠ Deskle                    6.5   XXX  46.0  1.13
                             1W97  1B27  1W30  1B24  0W3   1B42  0W9   1B32  =W12 
 12. Želj Lan               III      1751 SLO III. OŠ Celje                6.5   XXX  43.5 -0.25
                             1B73  0W6   1B63  1W35  0B19  1W82  1B33  1W15  =B11 
 13. Glavač Leo                      1570 SLO OŠ Riharda Jakopiča LJ       6.5   XXX  42.0  2.52
                             1B101 1W99  0B9   1W51  =W24  1B25  1W10  0B8   1W31 
 14. Hočevar Nick           III 1101 1703 SLO OŠ Antona Globočnika           6   XXX  48.5  0.36
                             1B59  1W37  1B51  0W4   1B49  1W15  1B7   0B1   0W6  
 15. Molan Lamir                     1619 SLO OŠ Jurija Dalmatina Krško      6   XXX  45.0  0.75
                             1W92  1B38  0W8   1B6   1W65  0B14  1W34  0B12  1W30 
 16. Šraj Jernej                1058 1584 SLO OŠ Heroja Janeza Hribarja      6   XXX  44.5  1.13
                             1W88  1B40  0W24  1B36  0W8   1B27  1W30  0B5   1W32 
 17. Štorman Luka           III      1657 SLO OŠ Braslovče                   6   XXX  42.5 -0.16
                             1B83  1W62  0B49  1W33  1B61  0W7   1B19  1W42  0B5  
 18. Malovrh Lovro                   1635 SLO OŠ Brezovica                   6   XXX  42.5  0.88
                             1W78  1B63  0W3   1B29  1W34  0B20  0W32  1B39  1W44 
 19. Podržaj Ravnik Tilen    IV      1550 SLO OŠ Dolenjske Toplice           6   XXX  42.5  1.35
                             0W30  1B88  1W78  1B31  1W12  0B9   0W17  1B48  1W34 
 20. Markus David           III 1146 1713 SLO OŠ Brinje Grosuplje            6   XXX  42.0 -0.15
                             0B87  1W70  1B66  1W32  1B58  1W18  0B3   0B6   1W36 
 21. Berlot Tian                     1561 SLO OŠ Deskle                      6   XXX  41.0  0.18
                             1B45  0W2   1B59  1W86  0B5   0W49  1B60  1W61  1B38 
 22. Ancelj Lukas                    1589 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah           6   XXX  38.0  0.58
                             1B91  0W51  1B60  0W58  1B38  0B6   1W54  1W62  1B33 
 23. Smaka Matic                     1617 SLO OŠ Angela Besednjaka MB      5.5   XXX  48.0  1.82
                             1B70  1W87  1B7   =W9   0W2   1B24  0W8   0B10  1W54 
 24. Štembal David                   1779 SLO OŠ Brezovica                 5.5   XXX  46.0 -1.33
                             1B60  1W33  1B16  0W11  =B13  0W23  1B49  1B26  0W10 
 25. Morenčič Mathias                1633 SLO OŠ Deskle                    5.5   XXX  42.5 -0.32
                             =B94  1W72  0B35  1B40  1W26  0W13  1B56  1B28  0W9  
 26. Prevc Urban                     1602 SLO OŠ Prežihovega Voranca Lj    5.5   XXX  41.0  0.25
                             1W93  =B35  1W47  0B10  0B25  1W79  1B37  0W24  1B42 
 27. Kolukaj Bleron                  1529 SLO OŠ Jurija Dalmatina Krško    5.5   XXX  39.5  0.08
                             1B46  0W11  1B99  0W50  1B51  0W16  1B59  =W49  1B52 
 28. Sever Gašper                    1575 SLO OŠ Brezovica                 5.5   XXX  39.0  0.44
                             1B71  0W49  1B73  1W64  0B7   =W37  1B52  0W25  1B51 
 29. Ozvald Lan                      1539 SLO OŠ Olge Meglič Ptuj          5.5   XXX  38.0 -0.35
                             1B98  0W1   1B95  0W18  1B59  0W50  =B51  1W55  1B49 
 30. Kikec Timon                     1000     OŠ Angela Besednjaka MB        5   XXX  45.5  4.28
                             1B19  1W50  0B11  1W56  1B35  0W5   0B16  1W67  0B15 
 31. Mižigoj Alexey         III      1639 SLO OŠ Brežice                     5   XXX  43.5 -0.07
                             1W57  1B79  0B4   0W19  1B63  1W53  1B58  0W7   0B13 
 32. Škof Samo               IV      1559 SLO OŠ I Murska Sobota             5   XXX  43.0  0.30
                             1B55  0W7   1B83  0B20  1W84  1W61  1B18  0W11  0B16 
 33. Jenček Gašper           IV      1551 SLO OŠ Antona Globočnika           5   XXX  43.0 -0.51
                             1W102 0B24  1W39  0B17  1W45  1B65  0W12  1B40  0W22 
 34. Vaupot Kajetan          IV      1569 SLO 2. OŠ Slovenj Gradec           5   XXX  41.5 -0.57
                             1W65  1B90  0B5   1W55  0B18  1W62  0B15  1W58  0B19 
 35. Štrucl Patrik                   1500 SLO OŠ Jurija Dalmatina Krško      5   XXX  40.5  0.85
                             1B67  =W26  1W25  0B12  0W30  =B47  0W36  1B85  1W64 
 36. Kraner Žan Luka                 1519 SLO OŠ Angela Besednjaka MB        5   XXX  40.0 -0.83
                             0B49  1W91  1B46  0W16  1B55  0W67  1B35  1W45  0B20 
 37. Šega Jošt                       1521 SLO OŠ K. Koviča Poljčane          5   XXX  39.0 -0.29
                             1W48  0B14  0W65  1B97  1W40  =B28  0W26  1B77  =W50 
 38. Čepeljnik Žiga                  1504 SLO OŠ Brezovica                   5   XXX  39.0  0.21
                             1W86  0W15  0B50  1B88  0W22  1B57  1W68  1B41  0W21 
 39. Plevnik Andraž          IV      1500 SLO 1. OŠ Slovenj Gradec           5   XXX  38.5 -0.06
                             0B5   1W74  0B33  1W46  0B53  1W86  1B82  0W18  1B62 
 40. Mohar  Tian                     1000     OŠ III Murska Sobota           5   XXX  38.0  4.28
                             1B53  0W16  1B62  0W25  0B37  1W73  1B63  0W33  1B58 
 41. Kovačec Tilen                   1567 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj            5   XXX  37.0 -0.50
                             1B75  0W4   1B87  0W61  1B60  0W58  1B43  0W38  1B59 
 42. Rajh Tai                        1000     OŠ Ivana Cankarja Ljutome      5   XXX  37.0  4.28
                             0B79  1W96  1B94  1W52  1B50  0W11  1B67  0B17  0W26 
 43. Keber Alen              IV      1500 SLO OŠ Jurija Dalmatina Krško      5   XXX  36.5 -1.01
                             0B9   0W55  1B72  1W98  0B52  1W74  0W41  1B68  1B67 
 44. Tršelič Jaša Svit       IV      1500 SLO OŠ Brežice                     5   XXX  36.5 -0.13
                             0B1   0W95  0B71  1W94  1B98  1W46  1B53  1W50  0B18 
 45. Grah Žiga                       1000     OŠ III Murska Sobota           5   XXX  35.5  4.28
                             0W21  0B84  1W92  1W66  0B33  1B64  1W47  0B36  1W79 
 46. Nikl Rene                       1000     OŠ Angela Besednjaka MB        5   XXX  35.5  4.28
                             0W27  1B57  0W36  0B39  1W97  0B44  1W80  1W87  1B66 
 47. Šale Nejc                       1508 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah           5   XXX  34.5 -1.03
                             =B72  1W94  0B26  0W53  1B86  =W35  0B45  1W70  1B61 
 48. Ovčjak Rok                      1000     III. OŠ Celje                  5   XXX  31.5  4.28
                             0B37  0W59  0B91  1W101 1B94  1W83  1B66  0W19  1B60 
 49. Panker Martin                   1000     OŠ Bakovci                   4.5   XXX  47.5  3.78
                             1W36  1B28  1W17  0B2   0W14  1B21  0W24  =B27  0W29 
 50. Levanič Anej                    1591 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj          4.5   XXX  43.0 -1.54
                             1W89  0B30  1W38  1B27  0W42  1B29  0W6   0B44  =B37 
 51. Smolčnik Matija                 1500 SLO 2. OŠ Slovenj Gradec         4.5   XXX  42.5  0.94
                             1W80  1B22  0W14  0B13  0W27  1B69  =W29  1B82  0W28 
 52. Peršolja Nik                    1561 SLO OŠ Deskle                    4.5   XXX  39.0 -0.81
                             1W81  0B8   1W84  0B42  1W43  =B54  0W28  1B79  0W27 
 53. Kocič Alis                      1545 SLO OŠ Mirna                     4.5   XXX  36.5 -1.42
                             0W40  0B65  1W100 1B47  1W39  0B31  0W44  1B83  =W57 
 54. Podgoršek Dimn Bor              1512 SLO OŠ Jakoba Aljaža Kranj       4.5   XXX  36.5 -0.90
                             0B99  1W71  0B61  1W70  1B74  =W52  0B22  1W56  0B23 
 55. Ivanšek Luka                    1000     OŠ Brežice                   4.5   XXX  36.5  3.78
                             0W32  1B43  1W69  0B34  0W36  =B84  1W78  0B29  1W77 
 56. Bavec Jakob             IV      1566 SLO OŠ Heroja Janeza Hribarja    4.5   XXX  35.5 -1.15
                             1W100 0B3   1W85  0B30  =W77  1B78  0W25  0B54  1W81 
 57. Ivanuš Bruno                    1500 SLO OŠ Bizeljsko                 4.5   XXX  35.0 -1.39
                             0B31  0W46  1B75  0W62  1B99  0W38  1B76  1W63  =B53 
 58. Stojanovič Jure                 1506 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj            4   XXX  42.5 -0.85
                             1W76  0B10  1W90  1B22  0W20  1B41  0W31  0B34  0W40 
 59. Avguštin Jernej                 1500 SLO OŠ Cvetko Golar                4   XXX  39.0 -1.11
                             0W14  1B48  0W21  1B80  0W29  1B90  0W27  1B86  0W41 
 60. Ismič Zorko Jan         IV      1500 SLO OŠ Jurija Dalmatina Krško      4   XXX  38.5 -1.55
                             0W24  1B102 0W22  1B68  0W41  1B89  0W21  1B65  0W48 
 61. Veršec Rok                      1000     OŠ Bizeljsko                   4   XXX  38.5  3.28
                             0W63  1B92  1W54  1B41  0W17  0B32  1W85  0B21  0W47 
 62. Grubor Aleksej                  1515 SLO OŠ Jakoba Aljaža Kranj         4   XXX  38.0 -1.85
                             1W103 0B17  0W40  1B57  1W90  0B34  1W65  0B22  0W39 
 63. Gračnar Luka                    1505 SLO III. OŠ Celje                  4   XXX  37.5 -0.70
                             1B61  0W18  0W12  1B91  0W31  1B77  0W40  0B57  1W88 
 64. Drama Anže              IV      1500 SLO OŠ Šmarje pri Jelšah           4   XXX  37.5 -1.04
                             0W8   1B81  1W80  0B28  0B67  0W45  1B75  1W71  0B35 
 65. Balažič Maj                     1000     OŠ III Murska Sobota           4   XXX  37.5  3.28
                             0B34  1W53  1B37  1W67  0B15  0W33  0B62  0W60  1B87 
 66. Pišek Bor                       1502 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj            4   XXX  37.0 -1.50
                             0W3   1B100 0W20  0B45  1W91  1B93  0W48  1B89  0W46 
 67. Šabec Jakob                     1571 SLO OŠ K. Koviča Poljčane          4   XXX  36.5 -2.33
                             0W35  1B89  1W77  0B65  1W64  1B36  0W42  0B30  0W43 
 68. Muqaj Ertiol                    1000     OŠ Brežice                     4   XXX  35.0  2.86
                             0B6   0W73  1B93  0W60  1B70  1W87  0B38  0W43  1B95 
 69. Radež Pavel                     1551 SLO OŠ Otočec                      4   XXX  34.0 -2.19
                             1B74  0W9   0B55  0W83  1B75  0W51  0B71  1W98  1W78 
 70. Oprin Marcel                    1500 SLO OŠ Cvetko Golar                4   XXX  33.5 -2.14
                             0W23  0B20  1W102 0B54  0W68  1B81  1W90  0B47  1W86 
 71. Štrakl Gašper                   1500 SLO OŠ Gornja Radgona              4   XXX  33.0 -0.11
                             0W28  0B54  1W44  0B77  1W80  0B85  1W69  0B64  1W82 
 72. Režonja Rok                     1000 SLO OŠ Bakovci                     4   XXX  32.0  2.86
                             =W47  0B25  0W43  1B81  0W78  1B96  0W77  =B84  1W85 
 73. Mavsar Simon            IV      1500 SLO OŠ Jurija Dalmatina Krško      4   XXX  31.0 -2.12
                             0W12  1B68  0W28  1B103 0W82  0B40  0W89  1B100 1W90 
 74. Jurjec Matic                    1000     OŠ Toneta Okrogarja Zagor      4   XXX  31.0  3.28
                             0W69  0B39  1W89  1B85  0W54  0B43  1W97  0B78  1W84 
 75. Balon Tine                      1000     OŠ Bizeljsko                   4   XXX  28.5  2.86
                             0W41  0B85  0W57  1B92  0W69  1B103 0W64  1B97  1W89 
 76. Titan Grega                     1000     OŠ Bakovci                     4   XXX  27.0  2.36
                             0B58  0B78  0W88  +*104 0W89  1B92  0W57  1B93  1W83 
 77. Intihar Dolina Gal              1502 SLO OŠ Prežihovega Voranca Lj    3.5   XXX  37.0 -1.20
                             0B4   1W101 0B67  1W71  =B56  0W63  1B72  0W37  0B55 
 78. Kocjan Klemen                   1500 SLO OŠ Bizeljsko                 3.5   XXX  36.5 -2.26
                             0B18  1W76  0B19  =W79  1B72  0W56  0B55  1W74  0B69 
 79. Batagelj Juš                    1509 SLO OŠ Jakoba Aljaža Kranj       3.5   XXX  34.0 -1.91
                             1W42  0W31  0B86  =B78  1W96  0B26  1W84  0W52  0B45 
 80. Hribernik Jernej        IV      1592 SLO OŠ K. Koviča Poljčane        3.5   XXX  29.5 -2.75
                             0B51  1W93  0B64  0W59  0B71  =W95  0B46  1W94  1B97 
 81. Hvalc Maksim                    1000     OŠ Bizeljsko                 3.5   XXX  28.5  1.94
                             0B52  0W64  =B96  0W72  1B101 0W70  1B94  1W95  0B56 
 82. Berlot Andre                    1548 SLO OŠ Deskle                      3   XXX  40.5 -1.81
                             1B95  0W5   1B98  0W7   1B73  0B12  0W39  0W51  0B71 
 83. Gerhard Taras                   1500 SLO OŠ Heroja Janeza Hribarja      3   XXX  38.0 -2.29
                             0W17  1B103 0W32  1B69  0W6   0B48  1W88  0W53  0B76 
 84. Hribar Miha             IV      1500 SLO OŠ Jurija Dalmatina Krško      3   XXX  37.5 -3.08
                             0B7   1W45  0B52  1W95  0B32  =W55  0B79  =W72  0B74 
 85. Kukovec Mihael                  1501 SLO OŠ Ljudski vrt Ptuj            3   XXX  37.0 -3.10
                             0B2   1W75  0B56  0W74  1B95  1W71  0B61  0W35  0B72 
 86. Švenda Kiano                    1000     OŠ III Murska Sobota           3   XXX  36.0  1.36
                             0B38  +*104 1W79  0B21  0W47  0B39  1W93  0W59  0B70 
 87. Strajnar Borut          IV      1500 SLO OŠ Jurija Dalmatina Krško      3   XXX  35.5 -3.08
                             1W20  0B23  0W41  0B90  1W88  0B68  1W100 0B46  0W65 
 88. Šabec Jan                       1500 SLO OŠ K. Koviča Poljčane          3   XXX  32.5 -2.55
                             0B16  0W19  1B76  0W38  0B87  1W98  0B83  1W99  0B63 
 89. Srebrnič Kučer Patrik           1500 SLO OŠ Brinje Grosuplje            3   XXX  32.0 -2.96
                             0B50  0W67  0B74  1W102 1B76  0W60  1B73  0W66  0B75 
 90. Žižek Lan                       1000     OŠ III Murska Sobota           3   XXX  32.0  1.36
                             +*104 0W34  0B58  1W87  0B62  0W59  0B70  1W91  0B73 
 91. Vidovič Lovro                   1500 SLO OŠ K. Koviča Poljčane          3   XXX  30.0 -3.02
                             0W22  0B36  1W48  0W63  0B66  0B100 1W103 0B90  1W101
 92. Kurnik Lenart                   1500 SLO OŠ Jakoba Aljaža Kranj         3   XXX  29.0 -4.28
                             0B15  0W61  0B45  0W75  1B102 0W76  0B98  1W96  1B99 
 93. Plavčak Mihael                  1500 SLO OŠ K. Koviča Poljčane          3   XXX  27.0 -3.75
                             0B26  0B80  0W68  1B100 1W103 0W66  0B86  0W76  1B98 
 94. Kodrič Jurij                    1500 SLO OŠ K. Koviča Poljčane        2.5   XXX  34.0 -3.78
                             =W25  0B47  0W42  0B44  0W48  1B102 0W81  0B80  1W100
 95. Krošel Gregor                   1000     OŠ K. Koviča Poljčane        2.5   XXX  30.5  0.94
                             0W82  1B44  0W29  0B84  0W85  =B80  1W96  0B81  0W68 
 96. Kastelic Jure                   1500 SLO OŠ Otočec                    2.5   XXX  30.0 -4.33
                             0W10  0B42  =W81  1W99  0B79  0W72  0B95  0B92  1W102
 97. Brumec Anže                     1500 SLO OŠ K. Koviča Poljčane          2   XXX  32.0 -4.20
                             0B11  0W98  1B101 0W37  0B46  1W99  0B74  0W75  0W80 
 98. Možek Ažbe                      1000     OŠ Toneta Okrogarja Zagor      2   XXX  31.5  1.28
                             0W29  1B97  0W82  0B43  0W44  0B88  1W92  0B69  0W93 
 99. Predalič Simon                  1000     OŠ Otočec                      2   XXX  31.5  1.28
                             1W54  0B13  0W27  0B96  0W57  0B97  1W101 0B88  0W92 
100. Casar Avguštin                  1000     OŠ I Murska Sobota             2   XXX  28.5  0.36
                             0B56  0W66  0B53  0W93  +*104 1W91  0B87  0W73  0B94 
101. Černe Svit                      1500 SLO OŠ Mirna                       2   XXX  27.0 -4.58
                             0W13  0B77  0W97  0B48  0W81  +*104 0B99  1W102 0B91 
102. Izda Tine                       1000     OŠ Šmarje pri Jelšah           1   XXX  25.5 -0.64
                             0B33  0W60  0B70  0B89  0W92  0W94  +*104 0B101 0B96 
103. Podhraški Urh                   1000     OŠ Cvetko Golar Škofja Lo         ODSTOPIL -0.90
                             0B62  0W83  +*104 0W73  0B93  0W75  0B91  91 B0   0B0  
Arbiter: Ana Srebrnič, IA

Murska Sobota, SLO, 14.4.2018, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 min + 5 s  Datoteka: C:	urniros1718u9os1718u9