www.sahist.si


Aktualno


                       Delavske športne igre 2018 POMLAD
                             Novo mesto, 27.3.2018

Končno stanje
                        Tit  ELO LRat                           Točke MBuch  Buch W-We
  1. Rudman Robert       MK 2151 2332  Pedagogi                     7.5  40.5  52.5  0.00
                             1W20 1B10 1W3  1B4  1W18 0B2  1W9  1B6  =B8 
  2. Železnik Alojz      MK      2197  Pedagogi                     7.5  38.5  50.0  1.11
                             1W25 1B29 1W11 0B18 1W5  1W1  1B3  =B4  1W9 
  3. Brgan Niko             1786 2073  Adria Mobil                    7  41.0  51.5  2.21
                             1B32 1W19 0B1  1W13 1W6  1B7  0W2  1W5  1B4 
  4. Pucelj Jože         MK      2101  Krka, tov. zdravil             6  39.5  51.0  0.42
                             1B27 1W21 1B5  0W1  =B9  1B18 1W19 =W2  0W3 
  5. Dančulovič Jovica    I      2010  Revoz                          6  39.5  50.0  0.74
                             1W33 1B24 0W4  1B8  0B2  1W15 1W7  0B3  1B10
  6. Luzar Emil          MK 2115 2199  Amplexor Adriatic d. o. o      6  38.5  50.0 -0.92
                             1B12 =W13 1B16 =W7  0B3  1W24 1B14 0W1  1W15
  7. Stokanovič Marjan   II 1898 2078  DU Novo mesto                  6  38.0  49.5 -0.01
                             1W17 1B8  =W18 =B6  1W10 0W3  0B5  1W13 1B19
  8. Jakobčič Andrej     II 1748 1876  Pedagogi                       6  34.5  45.0  1.61
                             1B36 0W7  1B32 0W5  1B27 =B10 1W11 1B20 =W1 
  9. Lendero Peter        I      1997  Krka, tov. zdravil           5.5  37.0  46.5  0.10
                             0B26 1W38 1B12 1W16 =W4  1B21 0B1  1W18 0B2 
 10. Istenič Vinko       MK 1483 1921  DU Mali Slatnik              5.5  35.5  45.0  0.56
                             1B38 0W1  1B25 1W24 0B7  =W8  1B16 1B19 0W5 
 11. Milič Ivica         MK      2060  DU Novo mesto                5.5  34.5  46.0 -1.04
                             1W30 1B15 0B2  =W19 =B21 =W16 0B8  1W14 1W20
 12. Zajc Jože                   1740  Policija                     5.5  33.0  42.0  1.31
                             0W6  1B23 0W9  1B33 0W14 =B17 1W22 1B26 1W18
 13. Plavec Jože        III 1649 1903  Pedagogi                       5  35.5  45.5  0.40
                             1W34 =B6  1W14 0B3  =W15 0B19 1W17 0B7  1W24
 14. Bedič Slavko        MK 1880 2017  Revoz                          5  34.0  44.0 -1.59
                             1B22 0W16 0B13 1W26 1B12 1W25 0W6  0B11 1W23
 15. Dobrovoljc Andrej  III 1555 1793  3AD s. p.                      5  33.5  42.5  0.62
                             1B35 0W11 1B22 =W20 =B13 0B5  1W26 1W25 0B6 
 16. Rudman Miran           1547 1779  Krka, tov. zdravil             5  33.5  42.5  1.45
                             1W28 1B14 0W6  0B9  1W32 =B11 0W10 =W24 1B25
 17. Vrabec Damijan     III      1709  Krka, tov. zdravil             5  30.5  39.5  1.00
                             0B7  1W35 0B21 =W22 1B30 =W12 0B13 1W32 1B29
 18. Škerlj Tone          I 1750 1935  DU Novo mesto                4.5  39.5  51.0  0.09
                             1W23 1B26 =B7  1W2  0B1  0W4  1W21 0B9  0B12
 19. Lubej Ivan          II 1616 1860  DU Novo mesto                4.5  36.5  43.5  0.41
                             1W40 0B3  1W30 =B11 1B20 1W13 0B4  0W10 0W7 
 20. Koncilija Tomaž    III      1768  Pedagogi                     4.5  33.5  43.0  0.34
                             0B1  1W39 1B31 =B15 0W19 1W22 1B29 0W8  0B11
 21. Kregulj Andrej         1675 1887  TPV                          4.5  33.0  43.0 -0.51
                             1W31 0B4  1W17 1B29 =W11 0W9  0B18 0B23 1W27
 22. Cekuta Milan                1568  Ursa Slovenija               4.5  30.5  39.0  1.32
                             0W14 1B28 0W15 =B17 1W33 0B20 0B12 1W31 1B32
 23. Kraševec Erik               1537  Ursa Slovenija               4.5  29.0  34.5  2.17
                             0B18 0W12 1B40 0W25 1B35 1W27 =B24 1W21 0B14
 24. Plut Peter          IV      1771  Amplexor Adriatic d. o. o      4  34.0  43.0 -0.63
                             1B37 0W5  1W26 0B10 1W28 0B6  =W23 =B16 0B13
 25. Cetina Davor                1734  Krka, tov. zdravil             4  33.0  43.5  0.03
                             0B2  1W36 0W10 1B23 1W29 0B14 1W28 0B15 0W16
 26. Kaplan Dušan                1544  Revoz                          4  30.0  37.5  1.63
                             1W9  0W18 0B24 0B14 1W36 1B32 0B15 0W12 1W39
 27. Zagorec Jože                1722  Revoz                          4  29.0  37.0 -0.78
                             0W4  1B34 0W29 1B35 0W8  0B23 1W38 1B28 0B21
 28. Prešeren Peter              1500  DU Mali Slatnik                4  27.5  35.5  1.06
                             0B16 0W22 1W34 1B30 0B24 1W31 0B25 0W27 1W33
 29. Šetina Željko       II 1648 1902  DU Novo mesto                  4  27.0  36.5 -2.28
                             1B39 0W2  1B27 0W21 0B25 1W38 0W20 1B33 0W17
 30. Grošelj Aljoša     III      1604  Krka, tov. zdravil             4  26.5  32.0 -0.47
                             0B11 1W37 0B19 0W28 0W17 1B36 0B31 1W40 1W34
 31. Šeničar Marjan              1500  DU Mali Slatnik                4  25.0  29.5  0.56
                             0B21 1B33 0W20 0W38 1B37 0B28 1W30 0B22 1W40
 32. Lipaj Tone                  1656  Zavod za gozdove               3  30.5  37.5 -1.46
                             0W3  1B40 0W8  1B37 0B16 0W26 1W34 0B17 0W22
 33. Dragan Franc                1565  DU Mali Slatnik                3  28.0  36.0 -0.92
                             0B5  0W31 1B36 0W12 0B22 1W39 1B37 0W29 0B28
 34. Bahor Antonija              1500  Policija                       3  24.0  29.0 -0.45
                             0B13 0W27 0B28 0W36 1B40 1W35 0B32 1W37 0B30
 35. Janjac Ivica                1500  Policija                       3  23.5  28.5 -0.55
                             0W15 0B17 1B38 0W27 0W23 0B34 1W40 0B39 1B36
 36. Grmaš Branko                1500  Adria Mobil                    3  23.0  31.0 -0.51
                             0W8  0B25 0W33 1B34 0B26 0W30 1B39 1B38 0W35
 37. Zorc Tomaž                  1500  Amplexor Adriatic d. o. o      3  21.0  25.0 -0.73
                             0W24 0B30 1B39 0W32 0W31 1B40 0W33 0B34 1W38
 38. Novak Marko         IV      1500  Adria Mobil                    2  26.5  34.0 -0.96
                             0W10 0B9  0W35 1B31 1W39 0B29 0B27 0W36 0B37
 39. Colarič Matic               1500  Policija                       2  22.0  26.5 -1.60
                             0W29 0B20 0W37 1W40 0B38 0B33 0W36 1W35 0B26
 40. Hudoklin Miha               1500  Adria Mobil                    0  24.5  31.0 -3.70
                             0B19 0W32 0W23 0B39 0W34 0W37 0B35 0B30 0B31
 41. Dragan Peter                1500  Adria Mobil                       ODSTOPIL  0.00
                             -*42 0B0  0B0  0B0  0B0  0B0  0B0  0B0  0B0 
Arbiter: Ambrož Čopi
WinSvicar verzija 4.01.01 
Lastnik: SD KRKA Novo mesto
Novo mesto, Slovenija, 27.3.2018, 9 kol svicar
Igralni cas: 7 minut + 3 sek/potezo Datoteka: C:	urnirNM18DSIPNM18DSIP