www.sahist.si


Aktualno


                     Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 3/2018
                              Novo mesto, 9.3.2018

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat                       Točke MBuch  Buch W-We
  1. Rudman Robert         MK 2151 2332  ŠD KRKA Novo mesto        10  61.0  71.5  2.08
                             1B30 1W7  1B4  1W8  =B5  =W2  1B3  1B6  1W9  1W12 1B11
  2. Zupančič Jernej       MK 2211 2334  ŠD KRKA Novo mesto         8  60.5  75.0 -0.26
                             1W26 1B13 1W3  0B5  1W14 =B1  1W8  =B4  1W10 0W6  1B9 
  3. Štubljar Andrej       MK 1943 2092  ŠD Stari trg ob Kolpi    7.5  61.0  76.0  1.49
                             1B19 1W9  0B2  1W11 1B6  =W5  0W1  1B16 1W4  1B10 0B7 
  4. Zupančič Urban         I 2021 2134  ŠD KRKA Novo mesto       7.5  58.5  72.0  1.19
                             1W28 1B21 0W1  1B13 1W18 1W8  1B5  =W2  0B3  0W9  1B6 
  5. Dobrovoljc Vid        FM 2228 2409  ŠD KRKA Novo mesto         7  61.0  76.5 -1.70
                             =B11 1W15 1B6  1W2  =W1  =B3  0W4  0B9  1W16 =B8  1W12
  6. Prijatelj Matej      III 1779 1735  ŠD Stari trg ob Kolpi      7  61.0  71.5  5.26
                             1W31 1B17 0W5  1B12 0W3  1B14 1B7  0W1  1W8  1B2  0W4 
  7. Stokanovič Marjan     II 1898 2078  ŠD KRKA Novo mesto         7  54.5  68.0  0.51
                             1W27 0B1  1W26 0B16 1W11 1B13 0W6  0B8  1W18 1B15 1W3 
  8. Kastelic Marjan       FM 2258 2378  ŠD KRKA Novo mesto       6.5  60.5  76.0 -1.76
                             1W10 1B14 1W12 0B1  1W16 0B4  0B2  1W7  0B6  =W5  1B17
  9. Bizjak Anej           II 1717 1941  ŠK Brežice               6.5  57.5  72.0  2.62
                             1W22 0B3  1W21 0B14 1W12 =B17 1W18 1W5  0B1  1B4  0W2 
 10. Volf Zdravko          II 1699 1954  ŠK Dolenjske Toplice     6.5  50.5  61.5  0.87
                             0B8  =W19 1B29 0W24 1B22 1W20 1W17 1B11 0B2  0W3  1W16
 11. Dobrovoljc Andreja   WMK 1652 1970  ŠD KRKA Novo mesto         6  56.0  70.5  1.34
                             =W5  1B18 =W17 0B3  0B7  1W22 1B15 0W10 1B19 1W13 0W1 
 12. Zirkelbach Maj        MK 2118 2279  ŠD KRKA Novo mesto         6  53.0  67.5 -1.91
                             1W25 1B16 0B8  0W6  0B9  1W24 1W13 1B21 1W17 0B1  0B5 
 13. Brgan Niko               1786 2073  ŠD Stari trg ob Kolpi      6  51.5  64.0 -0.81
                             1B20 0W2  1B22 0W4  1B24 0W7  0B12 1W25 1W14 0B11 1B21
 14. Bedič Slavko          MK 1880 2017  ŠD Stari trg ob Kolpi      6  48.5  60.0 -1.11
                             1B23 0W8  1B24 1W9  0B2  0W6  0B21 1W22 0B13 1W27 1B25
 15. Janko Roman           II 1843 2059  ŠK Dolenjske Toplice       6  47.5  58.0 -1.29
                             =W18 0B5  1W27 =B17 =W26 =B16 0W11 1B23 1W21 0W7  1B22
 16. Turkovič Igor         II 1768 1943  ŠD Stari trg ob Kolpi    5.5  55.5  66.0  0.73
                             1B29 0W12 1B20 1W7  0B8  =W15 1B19 0W3  0B5  1W18 0B10
 17. Luzar Emil            MK 2055 2199  ŠK Dolenjske Toplice     5.5  53.0  64.5 -2.85
                             1B24 0W6  =B11 =W15 1B23 =W9  0B10 1W19 0B12 1B20 0W8 
 18. Pajek Tjaša          WII 1402 1813  ŠD KRKA Novo mesto       5.5  51.0  61.0  1.45
                             =B15 0W11 1B30 1W19 0B4  1W23 0B9  1W20 0B7  0B16 1W26
 19. Urbanč Suzana         WI 1489 1774  ŠK Brežice               5.5  44.5  54.5  1.07
                             0W3  =B10 1W28 0B18 1W27 1B26 0W16 0B17 0W11 +*32 1B30
 20. Rudman Rok            IV 1335 1767  ŠD KRKA Novo mesto       5.5  41.5  48.5  0.85
                             0W13 1B25 0W16 =B28 1W29 0B10 1W26 0B18 1B27 0W17 1W31
 21. Bizjak Andrej            1450 1627  ŠK Brežice                 5  49.0  59.0  2.27
                             +*32 0W4  0B9  0W23 1B28 1B30 1W14 0W12 0B15 1B24 0W13
 22. Štubljar Mitja       III 1204 1648                             5  46.0  53.0  1.23
                             0B9  +*32 0W13 1B27 0W10 0B11 1W30 0B14 1W31 1B23 0W15
 23. Zgonc Branko             1405 1709                             5  44.0  50.5  0.54
                             0W14 0B26 1W25 1B21 0W17 0B18 1B31 0W15 1B28 0W22 +*32
 24. Lončarevič Jovo      III 1534 1813  ŠD KRKA Novo mesto         5  43.5  50.5 -0.18
                             0W17 1B31 0W14 1B10 0W13 0B12 1W29 0B26 +*32 0W21 1B28
 25. Mitrovič Šanji       III 1540 1893  ŠD KRKA Novo mesto         5  40.0  48.5 -1.58
                             0B12 0W20 0B23 0W29 +*32 1B27 1W28 0B13 1W30 1B26 0W14
 26. Golobič Zvonko           1643 1941  ŠD Stari trg ob Kolpi    4.5  45.5  54.0 -2.23
                             0B2  1W23 0B7  1W31 =B15 0W19 0B20 1W24 1B29 0W25 0B18
 27. Plevnik Viljem           1418 1531  ŠK Triglav Krško           4  40.0  47.5  0.66
                             0B7  1W30 0B15 0W22 0B19 0W25 +*32 1B31 0W20 0B14 1B29
 28. Kodrič Pl. Kristjan      1507 1823  ŠK Triglav Krško           4  37.5  45.5 -2.89
                             0B4  =W29 0B19 =W20 0W21 +*32 0B25 1B30 0W23 1B31 0W24
 29. Bizjak Alja              1240 1500  ŠK Brežice               3.5  38.0  45.0  0.62
                             0W16 =B28 0W10 1B25 0B20 1W31 0B24 +*32 0W26 0B30 0W27
 30. Dobrovoljc Andrej    III 1555 1793  ŠD KRKA Novo mesto         3  37.5  48.0 -3.83
                             0W1  0B27 0W18 +*32 1B31 0W21 0B22 0W28 0B25 1W29 0W19
 31. Bizjak Alexei            1318 1500  ŠK Brežice                 1  37.5  47.0 -2.38
                             0B6  0W24 +*32 0B26 0W30 0B29 0W23 0W27 0B22 0W28 0B20
Arbiter: Robert Rudman, IA
WinSvicar verzija 4.01.01 
Lastnik: SD KRKA Novo mesto
Novo mesto, Slovenija, 9.3.2018, 11 kol svicar
Igralni cas: 5 minut Datoteka: C:	urnirNM18HT3NM18HT3