www.sahist.si


Aktualno


Hitropotezni turnir Šahovskega društva KRKA Novo mesto - 2. turnir 2018
Novo mesto, 16. februar 2018


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


                              Tit FBli LRat  Društvo/Klub          Točke Buc-1 Buch  W-We
  1. Dobrovoljc Vid            FM 2224 2384  ŠD KRKA Novo mesto     9.5  70.0  75.5  1.04
                        1B15 1W18 1B19 1W14 1W2  1B4  0B3  1W9  1W7  1B8  =W6 
  2. Zupančič Jernej           MK 2131 2256  ŠD KRKA Novo mesto       9  71.5  76.5  2.10
                        1W28 1B8  1W6  1W3  0B1  =B9  1W4  1W13 1B20 =B5  1W7 
  3. Kastelic Marjan           FM 2249 2385  ŠD KRKA Novo mesto       9  70.5  75.5  0.59
                        1W11 1B22 1W13 0B2  1W18 1B14 1W1  1B7  1W5  0B4  1W12
  4. Zirkelbach Maj            MK 2183 2362  ŠD KRKA Novo mesto       8  72.0  77.0 -0.26
                        1W16 =B21 1W5  1B7  1W9  0W1  0B2  =W8  1B17 1W3  1B15
  5. Zupančič Urban             I 2031 2192  ŠD KRKA Novo mesto       7  68.0  73.0 -0.80
                        0B31 1W23 0B4  1W29 1B15 =W8  1B6  1W10 0B3  =W2  1B17
  6. Brgan Niko                   1753 2043  ŠD Stari trg ob Kolpi    7  66.0  71.0  1.28
                        1B23 1W31 0B2  1W24 =B10 0B7  0W5  1B27 1W16 1W9  =B1 
  7. Rudman Robert             MK 2187 2347  ŠD KRKA Novo mesto     6.5  72.5  77.0 -1.78
                        1B32 1W10 =B9  0W4  1B8  1W6  1B21 0W3  0B1  1W20 0B2 
  8. Volf Zdravko              II 1639 1914  ŠK Dolenjske Toplice   6.5  69.0  73.0  3.18
                        1W33 0W2  1B31 1B13 0W7  =B5  1W18 =B4  1W14 0W1  =B9 
  9. Stokanovič Marjan         II 1873 2080  ŠD KRKA Novo mesto     6.5  68.5  73.5  1.35
                        1W27 1B20 =W7  1B19 0B4  =W2  1W22 0B1  1W13 0B6  =W8 
 10. Jovič Milovan                1743 1946  ŠK Rudar Trbovlje      6.5  59.5  63.5  1.50
                        1W36 0B7  1W17 1B20 =W6  0B21 1W30 0B5  1W18 0B12 1B19
 11. Kobe Jure                 II 1419 1890  ŠD KRKA Novo mesto     6.5  55.0  59.0  0.34
                        0B3  0W25 1B33 0W23 1B27 0W29 1B36 1B30 1W22 1W14 =B16
 12. Škerlj Tone                I 1782 1945  ŠD KRKA Novo mesto     6.5  54.0  57.0 -0.66
                        0B26 0W38 1B37 =W27 0B16 1W34 1B28 1B23 1W21 1W10 0B3 
 13. Štubljar Andrej           MK 1993 2094  ŠD Stari trg ob Kolpi    6  64.5  69.5 -1.14
                        1B29 1W24 0B3  0W8  1B31 1W17 1W14 0B2  0B9  0W15 1B20
 14. Bizjak Anej               II 1678 2013  ŠK Brežice               6  63.5  66.5 -0.09
                        1W38 1B26 1W21 0B1  1W22 0W3  0B13 1W15 0B8  0B11 1W24
 15. Kregulj Andrej               1662 1878  ŠK Dolenjske Toplice     6  61.5  65.5  1.47
                        0W1  1B35 1W26 0B22 0W5  1B25 1W29 0B14 1W24 1B13 0W4 
 16. Mitrovič Šanji           III 1503 1861  ŠD KRKA Novo mesto       6  59.5  63.0  1.42
                        0B4  =W37 1B25 0B21 1W12 =B20 =W23 1W19 0B6  1B18 =W11
 17. Kodrič Pl. Kristjan          1442 1784  ŠK Triglav Krško         6  57.0  60.5  2.32
                        0B19 1W34 0B10 1W26 1B37 0B13 1W24 1B22 0W4  1B21 0W5 
 18. Janko Marko               II 1583 2000  ŠD KRKA Novo mesto     5.5  63.0  67.0 -0.82
                        1W35 0B1  1W28 1B30 0B3  =W19 0B8  1W26 0B10 0W16 1B25
 19. Janko Roman               II 1896 2122  ŠK Dolenjske Toplice   5.5  60.5  65.0 -2.59
                        1W17 1B30 0W1  0W9  1B32 =B18 0W20 0B16 1W29 1B23 0W10
 20. Golobič Zvonko               1618 1892  ŠD Stari trg ob Kolpi  5.5  59.0  62.0  0.84
                        1B39 0W9  1B38 0W10 1B25 =W16 1B19 1W21 0W2  0B7  0W13
 21. Turkovič Igor             II 1808 1949  ŠD Stari trg ob Kolpi    5  61.0  64.5 -0.73
                        1B37 =W4  0B14 1W16 1B24 1W10 0W7  0B20 0B12 0W17 =B26
 22. Dobrovoljc Andreja       WMK 1685 2002  ŠD KRKA Novo mesto       5  60.0  64.5 -2.20
                        1B25 0W3  1B32 1W15 0B14 1W23 0B9  0W17 0B11 =W26 =W27
 23. Kobe Matic                IV 1170 1767  ŠD KRKA Novo mesto       5  58.0  58.0  1.42
                        0W6  0B5  1W40 1B11 1W30 0B22 =B16 0W12 1B32 0W19 =B28
 24. Šetina Željko             II 1670 1906  ŠD KRKA Novo mesto       5  55.5  55.5 -1.23
                        1W40 0B13 1W27 0B6  0W21 1B28 0B17 1W25 0B15 1W32 0B14
 25.-26. Rudman Rok            IV 1299 1706  ŠD KRKA Novo mesto       5  54.5  58.5  1.69
                        0W22 1B11 0W16 1B28 0W20 0W15 1B34 0B24 1W30 1B29 0W18
 25.-26. Zgonc Branko             1364 1647                           5  54.5  58.5  2.46
                        1W12 0W14 0B15 0B17 1W35 =W32 1B31 0B18 =W27 =B22 =W21
 27. Dobrovoljc Andrej        III 1556 1774  ŠD KRKA Novo mesto       5  54.5  57.5  0.50
                        0B9  1W39 0B24 =B12 0W11 1W37 1B32 0W6  =B26 =W28 =B22
 28. Pajek Tjaša              WII 1356 1852  ŠD KRKA Novo mesto       5  53.0  56.0 -1.26
                        0B2  1W33 0B18 0W25 1B36 0W24 0W12 1B38 1W34 =B27 =W23
 29. Rudman Miran                      1776  ŠD KRKA Novo mesto       5  53.0  53.0  0.20
                        0W13 1B40 0W30 0B5  1W33 1B11 0B15 1W35 0B19 0W25 1B36

 30. Lubej Ivan                II 1685 1910  ŠD KRKA Novo mesto       5  52.0  55.5 -1.93
                        1B34 0W19 1B29 0W18 0B23 1W31 0B10 0W11 0B25 1W37 1B33
 31. Lončarevič Jovo          III      1831  ŠD KRKA Novo mesto       5  51.5  51.5 -1.17
                        1W5  0B6  0W8  1B35 0W13 0B30 0W26 1B39 0W33 1B40 1W34
 32. Prijatelj Matej          III 1857 1745  ŠD Stari trg ob Kolpi  4.5  48.0  51.0 -0.39
                        0W7  1B36 0W22 1B38 0W19 =B26 0W27 1B33 0W23 0B24 1W39
 33. Plevnik Viljem               1434 1552  ŠK Triglav Krško         4  47.5  47.5  1.17
                        0B8  0B28 0W11 1W39 0B29 1B40 0W35 0W32 1B31 1B38 0W30
 34. Kobe Alojz                        1509  ŠD KRKA Novo mesto       4  46.5  46.5  1.38
                        0W30 0B17 0W35 1B40 1W38 0B12 0W25 1W36 0B28 1W39 0B31
 35.-36. Čopi Neva                1417 1697  ŠD KRKA Novo mesto       4  45.0  45.0 -1.65
                        0B18 0W15 1B34 0W31 0B26 1W39 1B33 0B29 0W37 0W36 1B40
 35.-36. Štubljar Mitja       III 1163 1672                           4  45.0  45.0 -0.97
                        0B10 0W32 1B39 0W37 0W28 1B38 0W11 0B34 1W40 1B35 0W29
 37. Žvagen Franc              II 1480 1688  ŠD KRKA Novo mesto     3.5  47.5  47.5 -1.05
                        0W21 =B16 0W12 1B36 0W17 0B27 0W39 1W40 1B35 0B30 0W38
 38. Bizjak Andrej                1507 1714  ŠK Brežice               3  46.0  46.0 -2.50
                        0B14 1B12 0W20 0W32 0B34 0W36 1B40 0W28 0B39 0W33 1B37
 39. Bizjak Alja                  1262 1500  ŠK Brežice               3  42.5  42.5  0.01
                        0W20 0B27 0W36 0B33 1W40 0B35 1B37 0W31 1W38 0B34 0B32
 40. Bizjak Alexei                1418 1508  ŠK Brežice               0  42.5  45.5 -3.04
                        0B24 0W29 0B23 0W34 0B39 0W33 0W38 0B37 0B36 0W31 0W35


				Sodnik: Jernej Zupančič

WinSvicar verzija 4.01.00, lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 11 kol švicar, igralni čas: 5 min, datoteka: NM18HT2