www.sahist.si


Aktualno



Posamično hitropotezno DP članic 2018
Otočec, 10. februar 2018


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


                          Tit FRap LRat  Društvo/Klub         Točke Buc-1 Buch  W-We
  1. Janželj Lara         WFM 2046 2260  ŠK Ig                   9  65.5  71.0  1.31
         (1997)         1W15 1B14 1W4  =B3  1W8  1B6  1W5  =B2  0W7  1B11 1W13
  2. Skuhala Barbara      WMK 2110 2161  ŠD Radenska - Pomgrad 8.5  66.5  70.0  2.46
         (1996)         1W7  =B13 =W6  0B4  1W19 1B8  1B3  =W1  1B5  1B12 1W11
  3. Vidic Teja           WMK 1885 2220  ŽŠK Maribor             7  67.0  70.5 -0.12
         (1998)         1W18 1B6  1W5  =W1  1B12 1B4  0W2  0W7  0B11 =B13 1W15
  4. Hreščak Ivana        WFM 1826 2185  ŠK Postojna             7  67.0  72.0  0.31
         (2000)         1B16 1W17 0B1  1W2  =B5  0W3  0W6  1B14 1W13 1B7  =W8 
  5. Števanec Lea         WFM 2168 2163  ŠS TZ Prevodi Dvojka  6.5  69.0  74.0  0.47
         (1976)         1B17 1W9  0B3  1B13 =W4  1W12 0B1  1B6  0W2  0B8  1W7 
  6. Mar Karmen           WIM 2089 2140  ŽŠK Maribor           6.5  68.0  73.0  0.25
         (1987)         1B11 0W3  =B2  1W10 1B13 0W1  1B4  0W5  1B17 0W9  1B14
  7. Hercog Nuša           WM 1735 2167  Celjski ŠK            6.5  67.5  69.5 -0.14
         (2003)         0B2  1W21 1B16 0W12 =B11 1W10 1W14 1B3  1B1  0W4  0B5 
  8. Hočevar Maja         WMK 2024 2082  ŠD Radenska - Pomgrad 6.5  63.5  66.0  0.74
         (1985)         1B20 0W12 1B11 1W9  0B1  0W2  1B17 0B13 1W19 1W5  =B4 
  9. Bučar Nataša         WMK 1997 2050  ŠK Triglav Krško      6.5  51.5  51.5 -0.14
         (1992)         1W19 0B5  =W15 0B8  1W18 0B14 0W10 1B22 1W20 1B6  1W17
 10. Kralj Nika            WI      1988  Celjski ŠK            6.5  50.0  50.0  0.72
         (2005)         0B12 1W20 =W14 0B6  1W15 0B7  1B9  0W16 1W22 1B18 1W21
 11. Bajt Hana             WI 1655 1985  ŠD KRKA Novo mesto      6  66.5  70.0  2.12
         (2000)         0W6  1B18 0W8  1B14 =W7  =W13 1B12 1B15 1W3  0W1  0B2 
 12. Urh Zala             WFM 1852 2158  ŠK Stari Mayr Kranj     6  60.5  60.5 -1.18
         (2002)         1W10 1B8  0W13 1B7  0W3  0B5  0W11 1B21 1B16 0W2  1W22
 13. Mihevc-Mohr Narcisa  WFM 1908 2026  ŽŠK Maribor           5.5  66.5  68.5  1.12
         (1972)         1B21 =W2  1B12 0W5  0W6  =B11 1B19 1W8  0B4  =W3  0B1 
 14. Vučko Maja            WI 1862 2013  ŠD Kočevje            5.5  59.5  59.5 -0.07
         (1984)         1B22 0W1  =B10 0W11 1B16 1W9  0B7  0W4  1W18 1B20 0W6 
 15. Urbanč Ana           WII 1633 2014  ŠK Triglav Krško      5.5  52.0  52.0 -0.74
         (2001)         0B1  1W22 =B9  0W16 0B10 1W18 1B20 0W11 1B21 1W19 0B3 
 16. Petek Francka         WM      1959  ŠD Gorenjka Lesce     5.5  50.0  50.0  0.17
         (1951)         0W4  1B19 0W7  1B15 0W14 0W17 1B22 1B10 0W12 1W21 =B20
 17. Orel Mušič Simona    WFM 1791 1921  ŠS TZ Prevodi Dvojka    5  50.0  50.0  0.09
         (1960)         0W5  0B4  1W21 0B19 1W20 1B16 0W8  1B18 0W6  1B22 0B9 
 18. Pajek Tjaša          WII 1356 1852  ŠD KRKA Novo mesto    3.5  50.0  50.0 -0.80
         (2005)         0B3  0W11 =B20 1W22 0B9  0B15 1W21 0W17 0B14 0W10 1B19
 19. Jereb Lana           III 1596 1968  ŠK Postojna           3.5  51.0  51.0 -2.41
         (2003)         0B9  0W16 1B22 1W17 0B2  1B21 0W13 =W20 0B8  0B15 0W18
 20. Novak Simona          WM 1626 1812  ŠD Gorenjka Lesce     2.5  50.0  50.0 -1.35
         (1962)         0W8  0B10 =W18 0B21 0B17 1W22 0W15 =B19 0B9  0W14 =W16
 21. Urbanč Suzana         WI 1522 1819  ŠK Brežice              2  50.0  50.0 -1.79
         (1969)         0W13 0B7  0B17 1W20 1B22 0W19 0B18 0W12 0W15 0B16 0B10
 22. Bizjak Alja              1262 1500  ŠK Brežice              0  50.0  52.0 -1.02
         (2004)         0W14 0B15 0W19 0B18 0W21 0B20 0W16 0W9  0B10 0W17 0B12


                                   				Sodnik: Robert Rudman, IA


WinSvicar verzija 4.01.00, lastnik: ŠD KRKA Novo mesto, Otočec, Slovenija, 11 kol svicar, igralni čas: 3 minute + 2 sekundi/potezo, datoteka: Si18bw