www.sahist.si


Aktualno


              27. mednarodni šahovski turnir za pokal TVD Partizan
                               Bakovci, 21.1.2018

Končno stanje
                      Tit  ELO LRat FED                       Točke Buch1  Buch W-We
  1. Titan Matej       MK 2290 2338 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    8.5  46.5  51.0  1.28
              (1992)         1B10 1W7  1B6  =W2  1B3  1W9  1B15 1B5  1W11
  2. Gjuran Denis      FM 2411 2413 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      8  45.0  48.0  0.39
              (1986)         1W28 1B8  1W9  =B1  1W6  =B3  1B18 1W17 1B10
  3. Kovač Boris       FM 2259 2305 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      7  48.0  51.5  0.06
              (1954)         1W12 1B24 1W4  1B15 0W1  =W2  1B7  1B9  =W5 
  4. Režonja Štefan    MK 2004 1939 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      6  42.0  46.5  1.68
              (1935)         1B13 1W16 0B3  1W10 0B11 0W5  1B14 1W15 1W9 
  5. Dominko Darko     II 1810 1902 SLO ŠD Ptuj                  5.5  44.5  47.0  0.51
              (1975)         1W22 0B9  0W20 1B30 1W12 1B4  1B11 0W1  =B3 
  6. Brunčič Janko     II      2011 SLO                          5.5  43.5  46.5  0.38
              (1956)         1W20 1B27 0W1  1B12 0B2  =W16 0B9  1W21 1B17
  7. Škalič Aljaž      II 1920 1965 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    5.5  42.0  44.5  0.37
              (1995)         1W31 0B1  0W12 1B13 1W27 1B24 0W3  =B8  1W16
  8. Žalig Kristjan    II      1958 SLO ŠD Lendava               5.5  40.0  43.5 -0.11
              (1972)         1B26 0W2  0B10 1W14 1B19 0W18 1B23 =W7  1B15
  9. Števanec Lea     WFM 2168 2130 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka       5  49.0  52.0 -0.47
              (1976)         1B21 1W5  0B2  1W28 1B16 0B1  1W6  0W3  0B4 
 10. Kužner Ciril      II 1783 1806 SLO ŠD Ptuj                    5  43.0  45.5  1.71
              (1956)         0W1  1B31 1W8  0B4  0W18 1B25 1W24 1B19 0W2 
 11. Szukics Adam         2100                                     5  42.0  45.0  4.28
              (1999)         0B16 1W13 1B21 1B27 1W4  0B15 0W5  1W18 0B1 
 12. Ojsteršek Jurij  III      1788 SLO ŠD Gornja Radgona          5  40.5  41.0  0.49
              (1976)         0B3  1W32 1B7  0W6  0B5  0W14 1B22 1W23 1B18
 13. Gerič Stanko              1703 SLO                            5  35.0  38.0  2.14
              (1946)         0W4  0B11 1W26 0W7  1B21 1B28 0W19 1B24 1W25
 14. Gjuran Stanko     IV      1625 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      5  34.5  35.0  2.44
              (1960)         0W15 0W18 1B32 0B8  1W30 1B12 0W4  1B27 1W19
 15. Žajdela Karel     II      1989 SLO ŠD Ptuj                  4.5  45.0  48.5 -1.11
              (1963)         1B14 1W25 =B19 0W3  1B20 1W11 0W1  0B4  0W8 
 16. Žižek Rene        II      1830 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    4.5  39.0  41.5 -0.23
              (2004)         1W11 0B4  1W30 1B25 0W9  =B6  0W17 1W20 0B7 
 17. Škalič Nikolaj    II      1850 SLO                          4.5  37.5  40.0 -0.32
              (1963)         =W30 0B19 1W22 0B18 1W25 1W20 1B16 0B2  0W6 
 18. Horvath Imre              1998 HUN                            4  41.5  44.5 -1.38
              (1946)         0W25 1B14 0W28 1W17 1B10 1B8  0W2  0B11 0W12
 19. Baša Vili         II      1830 SLO ŠD Lendava                 4  37.5  40.5 -0.66
              (1964)         =B23 1W17 =W15 =B20 0W8  =B27 1B13 0W10 0B14
 20. Selišek Leon     III 1637 1759 SLO ŠD Ptuj                    4  35.0  38.0  0.36
              (1966)         0B6  1W29 1B5  =W19 0W15 0B17 1W28 0B16 =W24
 21. Pečnik Roman              1783 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      4  34.0  36.5 -0.62
              (1975)         0W9  =B22 0W11 1B31 0W13 1B26 =W27 0B6  1W29
 22. Farič Niko                1537 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      4  32.0  32.5  2.00
              (2000)         0B5  =W21 0B17 =W29 0B23 1W32 0W12 1B28 1W27
 23. Kocsis Akos          1486                                     4  30.0  30.5  3.28
              (2005)         =W19 =B30 0W27 0B24 1W22 1B31 0W8  0B12 1W32
 24. Kovač Majda      WMK      1894 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    3.5  37.0  37.5 -2.34
              (1963)         1B32 0W3  0B25 1W23 1B28 0W7  0B10 0W13 =B20
 25. Kovač Emil                1682 SLO                          3.5  34.5  37.5  0.02
              (1950)         1B18 0B15 1W24 0W16 0B17 0W10 1B29 =W26 0B13
 26. Antolin Alojz             1612 SLO                          3.5  29.0  29.5 -0.70
              (1966)         0W8  0B28 0B13 =W32 1B29 0W21 =W31 =B25 1B30
 27. Kastelic Amadej  III      1824 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      3  37.0  40.0 -2.22
              (2007)         1B29 0W6  1B23 0W11 0B7  =W19 =B21 0W14 0B22
 28. Keček Janko      III      1809 SLO                            3  37.0  39.5 -1.37
              (1950)         0B2  1W26 1B18 0B9  0W24 0W13 0B20 0W22 1B31
 29. Kocsis Tamas         1196                                     3  27.0  27.5  2.28
              (1974)         0W27 0B20 =W31 =B22 0W26 1B30 0W25 1B32 0B21
 30. Žižek Stanislav           1500 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    2.5  32.5  33.0  0.17
              (1972)         =B17 =W23 0B16 0W5  0B14 0W29 1B32 =B31 0W26
 31. Šeruga Štefan    III      1621 SLO                          2.5  30.5  31.0 -0.76
              (1949)         0B7  0W10 =B29 0W21 1B32 0W23 =B26 =W30 0W28
 32. Rantaša Tončka            1500 Slo                          0.5  30.5  33.0 -1.71
              (1951)         0W24 0B12 0W14 =B26 0W31 0B22 0W30 0W29 0B23
Arbiter: Kovač Mitja
WinSvicar verzija 4.00.00 
Lastnik: SD Radenska-Pomgrad MS
Bakovci, Slovenija, 21.1.2018, 9 kol svicar
Igralni cas: 7 min + 3 sek Datoteka: C:	urnirms02hv18ms02hv18