www.sahist.si


Aktualno


                       Področno OŠ prvenstvo Pomurja F15
                            Murska Sobota, 6.1.2018

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                       Točke Buch1  Buch W-We
  1. Mohar Martin          IV 1337 1864 SLO OŠ K.Koviča RADENCI        8  43.5  47.0  2.80
              (2003)         1B11 1W8  1B3  1W7  0B2  1W4  1B5  1W6  1B10
  2. Hanc Nejc             II 1348 1881 SLO OŠ Sv.Jurij ROGAŠOVCI      8  39.5  41.0  2.29
              (2003)         1W15 1B14 0W4  1B10 1W1  1W3  1B6  1B11 1W7 
  3. Kočar Jaka            II 1419 2009 SLO OŠ TIŠINA                  7  44.5  48.0  0.15
              (2004)         1W10 1B6  0W1  1B4  1W5  0B2  1W7  1B8  1W11
  4. Meglič Enej           II 1481 1947 SLO OŠ I MS                  6.5  43.5  46.0  0.08
              (2004)         1B5  =W7  1B2  0W3  1B11 0B1  1W8  1W10 1B13
  5. Lenček-Kranjec Joži      1263 1609 SLO OŠ FOKOVCI               5.5  38.5  40.0  1.79
              (2004)         0W4  1B9  1W14 =W8  0B3  1B10 0W1  +*16 1W15
  6. Pečnik Maj               1320 1813 SLO OŠ I MS                    5  41.0  42.5 -0.49
              (2004)         1B12 0W3  0B7  1W13 1B9  1W8  0W2  0B1  1B14
  7. Žižek Rene            II 1275 1830 SLO OŠ TIŠINA                4.5  46.5  48.0 -0.63
              (2004)         1W9  =B4  1W6  0B1  0B8  1W12 0B3  1W14 0B2 
  8. Lenček Kranjec Dani      1221 1805 SLO OŠ FOKOVCI               4.5  42.5  45.0 -0.89
              (2004)         1W13 0B1  1W12 =B5  1W7  0B6  0B4  0W3  +*16
  9. Cigut Matjaž                  1544 SLO OŠ II MS                 4.5  28.0  29.5  0.21
              (2005)         0B7  0W5  +*16 1B14 0W6  1B13 0W11 1B15 =B12
 10. Pintarič Maj         III 1123 1742 SLO OŠ TURNIŠČE                4  45.0  46.5 -0.95
              (2005)         0B3  1W11 1B13 0W2  1B15 0W5  +*16 0B4  0W1 
 11. Kavaš Niko                    1579 SLO OŠ ODRANCI                 4  44.0  45.5  0.61
              (2003)         0W1  0B10 1W15 1B12 0W4  +*16 1B9  0W2  0B3 
 12. Vogrinčič Kristjan            1503 SLO OŠ BOGOJINA              3.5  28.0  29.5 -0.13
              (2005)         0W6  1B15 0B8  0W11 +*16 0B7  0W14 1B13 =W9 
 13. Kuzma Neno                    1500 SLO OŠ BOGOJINA                3  31.0  32.5 -0.36
              (2005)         0B8  +*16 0W10 0B6  1W14 0W9  1B15 0W12 0W4 
 14. Meolic Timi                   1500 SLO OŠ BOGOJINA                2  36.0  38.0 -1.50
              (2004)         +*16 0W2  0B5  0W9  0B13 0W15 1B12 0B7  0W6 
 15. Kuzma Blaž                    1601 SLO OŠ STROČJA VAS             2  32.0  34.0 -2.98
              (2003)         0B2  0W12 0B11 +*16 0W10 1B14 0W13 0W9  0B5 
Arbiter: Gjuran Denis
WinSvicar verzija 4.00.00 
Lastnik: SD Radenska-Pomgrad MS
Murska Sobota, Slovenija, 6.1.2018, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 min + 5 sek Datoteka: C:	urnirOS18pos_F15OS18pos_F15