www.sahist.si


Aktualno


                       Področno OŠ prvenstvo Pomurja F12
                            Murska Sobota, 6.1.2018

Končno stanje
                               Tit  ELO LRat FED                        Točke Buch1  Buch W-We
  1. Kastelic Amadej           III 1192 1824 SLO OŠ III MS                 8.5  48.5  53.5  1.42
                             1W8  1B6  1W5  1B3  =W2  1B4  1W7  1B10 1W12
  2. Kovač Mak                 III 1190 1791 SLO OŠ I MS                   8.5  44.5  48.5  1.55
                             1B16 1W19 1B10 1W14 =B1  1W3  1W4  1B15 1W8 
  3. Casar Izidor                       1500 SLO OŠ BOGOJINA                 6  48.0  51.0  2.84
                             1B24 1W4  1B15 0W1  1B19 0B2  1W6  0B7  1W10
  4. Kumin Jure                III 1189 1690 SLO OŠ III MS                   6  48.0  49.5  0.29
                             1W30 0B3  1W7  1B12 1W11 0W1  0B2  1B17 1W13
  5. Kukovec Tadej                 1182 1570 SLO OŠ G.RADGONA                6  42.5  46.5  1.28
                             1B17 1W13 0B1  0W19 1B18 1W16 0B10 1W11 1W7 
  6. Grof Aleks                         1505 SLO DOŠ I LENDAVA               6  42.0  46.0  1.82
                             1B22 0W1  1B17 =W18 =B10 1W13 0B3  1W20 1B14
  7. Stolnik Alen                       1671 SLO OŠ I.Cankarja LJUTOMER    5.5  46.5  48.5 -0.29
                             1B18 =W9  0B4  1W26 1B14 1W8  0B1  1W3  0B5 
  8. Maček Gabrijel                     1500 SLO OŠ I MS                   5.5  44.0  47.0  2.08
                             0B1  1W22 1B24 =W10 1B15 0B7  1W23 1W14 0B2 
  9. Dobrilla Ružič Robertino           1500 SLO OŠ III MS                 5.5  31.0  33.0  1.33
                             1W27 =B7  0W14 0B11 0W23 1B28 1W26 1B21 1W15
 10. Červek Kio                         1520 SLO OŠ III MS                   5  50.5  52.5  1.09
                             1W28 1B12 0W2  =B8  =W6  1B11 1W5  0W1  0B3 
 11. Puconja Klemen                     1500 SLO OŠ STROČJA VAS              5  40.0  43.0  0.98
                             0B15 1W20 1B13 1W9  0B4  0W10 1B24 0B5  1W19
 12. Žalig Luka                         1500 SLO DOŠ I LENDAVA               5  36.0  37.5  1.15
                             1B26 0W10 1B25 0W4  0B17 1W24 1B30 1W19 0B1 
 13. Žigo Liam                          1500 SLO OŠ I MS                     5  35.5  37.5  0.86
                             1W21 0B5  0W11 1B28 1W26 0B6  1W29 1W16 0B4 
 14. Hozjan Tian                        1500 SLO DOŠ I LENDAVA             4.5  44.0  47.5  0.69
                             1B20 =W15 1B9  0B2  0W7  1B23 1W18 0B8  0W6 
 15. Golob Tine                         1575 SLO OŠ I MS                   4.5  43.5  47.0 -0.52
                             1W11 =B14 0W3  1B23 0W8  1B18 1B19 0W2  0B9 
 16. Mujdrica Rok                       1500 SLO OŠ ODRANCI                4.5  39.5  41.5  0.45
                             0W2  0B23 1W27 1B20 1W21 0B5  1W22 0B13 =W17
 17. Rakuša Blaž                        1500 SLO OŠ STROČJA VAS            4.5  37.5  39.5  0.36
                             0W5  1B21 0W6  1B29 1W12 0W19 1B27 0W4  =B16
 18. Puconja Aljaž                      1500 SLO OŠ STROČJA VAS            4.5  36.0  38.0  0.44
                             0W7  1B27 1W29 =B6  0W5  0W15 0B14 1B23 1W20
 19. Cajnko Gal                         1500 SLO OŠ MALA NEDELJA             4  43.0  45.0  0.05
                             1W23 0B2  1W28 1B5  0W3  1B17 0W15 0B12 0B11
 20. Ščančar Sergej                     1500 SLO OŠ ODRANCI                  4  32.5  34.0 -0.49
                             0W14 0B11 1W30 0W16 1B22 1B26 1W28 0B6  0B18
 21. Lenarčič Matej                     1500 SLO OŠ II MS                    4  31.5  33.5 -0.50
                             0B13 0W17 1B22 1W24 0B16 1W27 0B25 0W9  1B26
 22. Šalamon Tine                       1500 SLO OŠ III MS                   4  31.0  32.5 -0.49
                             0W6  0B8  0W21 1B30 0W20 1W25 0B16 1W27 1B29
 23. Šantavec Luka                      1500 SLO OŠ II MS                  3.5  36.0  38.0 -0.90
                             0B19 1W16 =B26 0W15 1B9  0W14 0B8  0W18 1B25
 24. Šendlinger Jan                     1500 SLO OŠ STROČJA VAS              3  32.5  34.0 -1.50
                             0W3  1B30 0W8  0B21 1W29 0B12 0W11 0W25 1B27
 25. Madjar Tai                         1500 SLO OŠ Sv.Jurij ROGAŠOVCI       3  25.5  27.0 -1.50
                             0W29 0B28 0W12 0B27 1W30 0B22 1W21 1B24 0W23
 26. Kaučič Matija                      1500 SLO OŠ STROČJA VAS              2  34.5  36.0 -2.27
                             0W12 1B29 =W23 0B7  0B13 0W20 0B9  =W30 0W21
 27. Šeruga Timi                        1500 SLO OŠ III MS                   2  33.0  35.0 -2.50
                             0B9  0W18 0B16 1W25 1W28 0B21 0W17 0B22 0W24
 28. Varga Jakob                        1500 SLO OŠ I.Cankarja LJUTOMER      2  30.5  32.0 -2.47
                             0B10 1W25 0B19 0W13 0B27 0W9  0B20 0W29 1B30
 29. Černetič Enej                      1500 SLO OŠ BAKOVCI                  2  28.0  29.5 -2.50
                             1B25 0W26 0B18 0W17 0B24 0W30 0B13 1B28 0W22
 30. Pucko Mariel                       1500 SLO OŠ BOGOJINA               1.5  29.0  31.0 -2.75
                             0B4  0W24 0B20 0W22 0B25 1B29 0W12 =B26 0W28
Arbiter: Gjuran Denis
WinSvicar verzija 4.00.00 
Lastnik: SD Radenska-Pomgrad MS
Murska Sobota, Slovenija, 6.1.2018, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 min + 5 sek Datoteka: C:	urnirOS18pos_F12OS18pos_F12