www.sahist.si


Aktualno


                        Področno OŠ prvenstvo Pomurja F9
                            Murska Sobota, 6.1.2018

Končno stanje
                         Tit  ELO LRat FED                        Točke Buch1  Buch W-We
  1. Grah Žiga                    1500 SLO OŠ III MS                 7.5  45.0  48.0  3.00
                             1W21 1B17 =W4  1B8  1W5  1B11 1W3  0B2  1W6 
  2. Škof Samo            IV      1500 SLO OŠ I MS                     7  47.0  50.5  2.50
                             1W6  1B3  1W7  0B5  0W4  1B20 1W11 1W1  1B9 
  3. Rajh Tai                     1500 SLO OŠ I.Cankarja LJUTOMER      7  42.0  44.5  2.50
                             1B23 0W2  1B22 1W13 1W16 1B4  0B1  1W5  1W14
  4. Štrakl Gašper                1500 SLO OŠ G.RADGONA              6.5  45.5  49.5  2.00
                             1W16 1B9  =B1  1W11 1B2  0W3  0B5  1W12 1B13
  5. Švenda Kiano                 1500 SLO OŠ III MS                   6  46.0  48.5  1.00
                             +*26 1W22 1B20 1W2  0B1  1B9  1W4  0B3  0W7 
  6. Panker Martin                1500 SLO OŠ BAKOVCI                5.5  43.5  46.0  1.00
                             0B2  1W23 0W8  1B10 1W17 1B14 =W9  1B7  0B1 
  7. Zver Nal                     1500 SLO OŠ I.Cankarja LJUTOMER    5.5  41.5  45.0  1.00
                             1W8  1B14 0B2  =W12 0B11 1W13 1B18 0W6  1B5 
  8. Grantaša Vid                 1500 SLO OŠ I.Cankarja LJUTOMER    5.5  38.0  41.0  1.00
                             0B7  1W21 1B6  0W1  0B18 1B19 =W20 1W11 1B12
  9. Pintarič Anže                1500 SLO OŠ ODRANCI                  5  40.5  44.0  0.50
                             =B11 0W4  1W17 1B19 1B12 0W5  =B6  1W18 0W2 
 10. Garcia Jure                  1500 SLO OŠ III MS                   5  30.5  33.0  0.50
                             0B20 1W24 0B16 0W6  1B15 0W17 1B19 1W22 1B18
 11. Balažic Jaka                 1500 SLO OŠ I MS                   4.5  46.0  50.0  0.00
                             =W9  1W12 1B15 0B4  1W7  0W1  0B2  0B8  1W16
 12. Panker Matevž                1500 SLO OŠ BAKOVCI                4.5  39.0  41.5  0.00
                             1W19 0B11 1W14 =B7  0W9  1B22 1W16 0B4  0W8 
 13. Koša Timi                    1500 SLO OŠ II MS                  4.5  37.5  39.0  0.00
                             0W17 1B25 1W18 0B3  =W14 0B7  1W24 1B15 0W4 
 14. Kelemen Tian                 1500 SLO OŠ I MS                   4.5  37.0  38.5  0.00
                             1B18 0W7  0B12 1W25 =B13 0W6  1B21 1W20 0B3 
 15. Brenčič Aleksander           1500 SLO OŠ G.RADGONA              4.5  29.0  30.5  0.00
                             1B24 0W20 0W11 =B21 0W10 1B23 1B17 0W13 1W25
 16. Mohar Tian                   1500 SLO OŠ III MS                   4  39.5  43.0 -0.50
                             0B4  1B19 1W10 1W20 0B3  0W18 0B12 1W17 0B11
 17. Šimonka Pavel                1500 SLO OŠ J.Kuharja RAZKRIŽJE      4  39.0  41.5 -1.00
                             1B13 0W1  0B9  1W22 0B6  1B10 0W15 0B16 +*26
 18. Šimon Lars                   1500 SLO DOŠ I LENDAVA               4  37.5  40.0 -1.00
                             0W14 +*26 0B13 1B23 1W8  1B16 0W7  0B9  0W10
 19. Anderlič Jakob               1500 SLO OŠ J.Kuharja RAZKRIŽJE      4  32.5  34.0 -1.00
                             0B12 0W16 1B24 0W9  1B25 0W8  0W10 +*26 1B20
 20. Semenič Dino                 1500 SLO OŠ I.Cankarja LJUTOMER    3.5  39.5  43.0 -1.00
                             1W10 1B15 0W5  0B16 1W21 0W2  =B8  0B14 0W19
 21. Vesel Aljoša                 1500 SLO OŠ G.RADGONA              3.5  33.5  35.0 -1.50
                             0B1  0B8  1W23 =W15 0B20 +*26 0W14 0B25 1W24
 22. Hanc Tilen                   1500 SLO OŠ III MS                   3  34.5  36.0 -2.00
                             1W25 0B5  0W3  0B17 1W24 0W12 +*26 0B10 0B23
 23. Casar Avguštin               1500 SLO OŠ I MS                     3  31.5  33.0 -2.00
                             0W3  0B6  0B21 0W18 +*26 0W15 1B25 0B24 1W22
 24. Prajndl Tjaš                 1500 SLO OŠ G.RADGONA                3  29.0  30.5 -2.00
                             0W15 0B10 0W19 +*26 0B22 1W25 0B13 1W23 0B21
 25. Šikar Julien                 1500 SLO OŠ G.RADGONA                2  28.0  30.5 -3.00
                             0B22 0W13 +*26 0B14 0W19 0B24 0W23 1W21 0B15
Arbiter: Gjuran Denis
WinSvicar verzija 4.00.00 
Lastnik: SD Radenska-Pomgrad MS
Murska Sobota, Slovenija, 6.1.2018, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 min + 5 sek Datoteka: C:	urnirOS18pos_F9OS18pos_F9