www.sahist.si


Aktualno


Občinsko posamično osnovnošolsko šahovsko prvenstvo 2017/18
Mlajši učenci do 12 let (rojeni 2006 in mlajši)
Šolski center Novo mesto, 8. december 2017


Končni vrstni red


     Priimek in ime               LRat  Osnovna šola         Točke Buc-1 Buch  W-We
  1. Luzar Oskar                  1724  Drska Novo mesto        6  29.0  32.0  1.44
  2. Fink Maj                     1741  Šmihel Novo mesto       6  29.0  32.0  1.34
  3. Bevc Taraniš Tin             1664  Center Novo mesto       6  28.0  30.0  1.96
  4. Pavičevič Aleksa             1507  Grm Novo mesto          5  29.0  32.0  2.50
  5. Florijančič Nejc             1696  Šmihel Novo mesto       5  28.0  31.0  0.41
  6. Ravbar Lovro                 1716  Šmihel Novo mesto       5  27.0  30.0  0.25
  7. Povh Tomaž                   1705  Bršljin Novo mesto      5  26.5  28.5  0.13
  8. Pavlič Anže                  1522  Šmihel Novo mesto       5  25.0  27.0  1.96
  9. Hočevar Žan                  1578  Šmihel Novo mesto       5  22.0  23.5  1.21
 10.-11. Zrilič Ferbežar Jaka     1542  Drska Novo mesto        4  28.0  30.0  0.95
 10.-11. Ličen Jakob              1500  Center Novo mesto       4  28.0  30.0  1.53
 12. Bešič Adin                   1523  Grm Novo mesto          4  26.0  28.5  1.17
 13. Novak Anže                   1544  Bršljin Novo mesto      4  25.0  27.0  0.65
 14. Cesar Jakob                  1566  Center Novo mesto       4  25.0  26.5  0.23
 15. Knoll Marko                  1602  Grm Novo mesto          4  25.0  25.0 -0.07
 16. Smrekar Žak                  1620  Center Novo mesto       4  24.0  27.0 -0.20
 17.-19. Radež Pavel              1585  Otočec                  4  22.0  24.0 -0.18
 17.-19. Šumak Klemen             1573  Grm Novo mesto          4  22.0  24.0  0.16
 17.-19. Šiler Hudoklin Božidar   1500  Šmihel Novo mesto       4  22.0  24.0  1.01
 20. Progar Jure                  1500  Bršljin Novo mesto      4  18.0  20.0  0.62
 21. Krevs Aleš                   1501  Bršljin Novo mesto      3  25.0  27.0  0.09
 22.-23. Kapš Jaka                1540  Šmihel Novo mesto       3  25.0  26.5 -0.43
 22.-23. Pirnar Marcel            1515  Drska Novo mesto        3  25.0  26.5  0.06
 24. Parkelj Tim                  1514  Drska Novo mesto        3  24.0  25.5  0.10
 25. Čampa Matevž                 1543  Grm Novo mesto          3  23.0  25.5 -0.62
 26. Gošte Aleks                  1500  Šmihel Novo mesto       3  22.0  23.5 -0.09
 27. Pirnar Matija                1500  Center Novo mesto       3  21.0  23.0 -0.17
 28. Ogulin Julij                 1500  Šmihel Novo mesto       3  19.5  21.0 -0.04
 29. Kastelic Žiga                1500  Otočec                  3  19.0  21.0 -0.28
 30. Peterlin Črt                 1500  Center Novo mesto       3  18.0  18.0 -0.35
 31. Rudman Miha                  1500  Grm Novo mesto          3  17.5  17.5 -0.33
 32. Brdar Žiga                   1500  Drska Novo mesto      2.5  18.0  19.5 -0.62
 33. Horvat Borja                 1500  Grm Novo mesto          2  22.0  23.5 -1.28
 34. Kotnik Matic                 1542  Center Novo mesto       2  20.5  20.5 -1.64
 35. Štangelj Kris. Žan           1500  Stopiče                 2  20.0  22.0 -1.81
 36. Vidmar Aljaž                 1500  Grm Novo mesto          2  19.5  19.5 -1.41
 37. Mihalič Lenart               1500  Center Novo mesto       2  19.0  20.5 -1.31
 38. Moravec Muc Mark             1500  Stopiče                 2  18.5  18.5 -1.28
 39. Nemanič Maj                  1500  Stopiče               1.5  15.5  15.5 -1.89
 40. Klemenčič David              1500  Stopiče                 0  16.0  17.5 -3.30
 41. Turk Matej                   1500  Center Novo mesto     ODSTOPIL        -0.47 


										Sodnik: Robert Rudman, IA

 
WinSvicar verzija 3.01.03, lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 7 kol švicar, igralni čas: 15 minut, datoteka: NM17OF12
Občinsko posamično osnovnošolsko šahovsko prvenstvo 2017/18
Mlajši učenci do 12 let (rojeni 2006 in mlajši)
Šolski center Novo mesto, 8. december 2017


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


     Priimek in ime               LRat  Osnovna šola         Točke Buc-1 Buch  W-We
  1. Luzar Oskar                  1724  Drska Novo mesto        6  29.0  32.0  1.44
                        1W4  0B13 1W24 1B5  1W10 1B6  1W2 
  2. Fink Maj                     1741  Šmihel Novo mesto       6  29.0  32.0  1.34
                        1B24 1W14 1B16 1W7  1B3  1W11 0B1 
  3. Bevc Taraniš Tin             1664  Center Novo mesto       6  28.0  30.0  1.96
                        1W33 1B22 1W13 1B6  0W2  1B5  1W4 
  4. Pavičevič Aleksa             1507  Grm Novo mesto          5  29.0  32.0  2.50
                        0B1  1W11 1B14 1W25 1B15 1W7  0B3 
  5. Florijančič Nejc             1696  Šmihel Novo mesto       5  28.0  31.0  0.41
                        1B26 1W10 1B9  0W1  1B23 0W3  1B12
  6. Ravbar Lovro                 1716  Šmihel Novo mesto       5  27.0  30.0  0.25
                        1B21 1W25 1B15 0W3  1B12 0W1  1B11
  7. Povh Tomaž                   1705  Bršljin Novo mesto      5  26.5  28.5  0.13
                        1W32 1B34 1W18 0B2  1W8  0B4  1W19
  8. Pavlič Anže                  1522  Šmihel Novo mesto       5  25.0  27.0  1.96
                        1B36 0W15 1B27 1W9  0B7  1W14 1B10
  9. Hočevar Žan                  1578  Šmihel Novo mesto       5  22.0  23.5  1.21
                        1W37 1B35 0W5  0B8  1W21 1B22 1W17
 10.-11. Zrilič Ferbežar Jaka     1542  Drska Novo mesto        4  28.0  30.0  0.95
                        1W20 0B5  1W37 1W16 0B1  1B18 0W8 
 10.-11. Ličen Jakob              1500  Center Novo mesto       4  28.0  30.0  1.53
                        1W17 0B4  1W34 1B18 1W16 0B2  0W6 
 12. Bešič Adin                   1523  Grm Novo mesto          4  26.0  28.5  1.17
                        1W41 0B16 1W19 1B17 0W6  1B13 0W5 
 13. Novak Anže                   1544  Bršljin Novo mesto      4  25.0  27.0  0.65
                        1B28 1W1  0B3  0W23 1B36 0W12 1B27
 14. Cesar Jakob                  1566  Center Novo mesto       4  25.0  26.5  0.23
                        1W39 0B2  0W4  1B30 1W31 0B8  1W21
 15. Knoll Marko                  1602  Grm Novo mesto          4  25.0  25.0 -0.07
                        1W40 1B8  0W6  1B22 0W4  0B19 1W24
 16. Smrekar Žak                  1620  Center Novo mesto       4  24.0  27.0 -0.20
                        1B29 1W12 0W2  0B10 0B11 1W28 1B23
 17.-19. Radež Pavel              1585  Otočec                  4  22.0  24.0 -0.18
                        0B11 1W38 1B21 0W12 1B28 1W23 0B9 
 17.-19. Šumak Klemen             1573  Grm Novo mesto          4  22.0  24.0  0.16
                        1B38 1W23 0B7  0W11 1B27 0W10 1B26
 17.-19. Šiler Hudoklin Božidar   1500  Šmihel Novo mesto       4  22.0  24.0  1.01
                        0B23 1W29 0B12 1B33 1W25 1W15 0B7 
 20. Progar Jure                  1500  Bršljin Novo mesto      4  18.0  20.0  0.62
                        0B10 0W26 1B38 0W21 1W33 1B29 1W22
 21. Krevs Aleš                   1501  Bršljin Novo mesto      3  25.0  27.0  0.09
                        0W6  1B30 0W17 1B20 0B9  1W36 0B14
 22.-23. Kapš Jaka                1540  Šmihel Novo mesto       3  25.0  26.5 -0.43
                        1B31 0W3  1B28 0W15 1B35 0W9  0B20
 22.-23. Pirnar Marcel            1515  Drska Novo mesto        3  25.0  26.5  0.06
                        1W19 0B18 1W35 1B13 0W5  0B17 0W16
 24. Parkelj Tim                  1514  Drska Novo mesto        3  24.0  25.5  0.10
                        0W2  1B39 0B1  0W27 1W37 1B31 0B15
 25. Čampa Matevž                 1543  Grm Novo mesto          3  23.0  25.5 -0.62
                        1W30 0B6  1W26 0B4  0B19 0W27 1W32
 26. Gošte Aleks                  1500  Šmihel Novo mesto       3  22.0  23.5 -0.09
                        0W5  1B20 0B25 0W31 1W30 1B35 0W18
 27. Pirnar Matija                1500  Center Novo mesto       3  21.0  23.0 -0.17
                        0W34 1B33 0W8  1B24 0W18 1B25 0W13
 28. Ogulin Julij                 1500  Šmihel Novo mesto       3  19.5  21.0 -0.04
                        0W13 1B32 0W22 1B34 0W17 0B16 1W35
 29. Kastelic Žiga                1500  Otočec                  3  19.0  21.0 -0.28
                        0W16 0B19 0W30 1B38 1W34 0W20 1B36
 30. Peterlin Črt                 1500  Center Novo mesto       3  18.0  18.0 -0.35
                        0B25 0W21 1B29 0W14 0B26 1W40 1W33
 31. Rudman Miha                  1500  Grm Novo mesto          3  17.5  17.5 -0.33
                        0W22 1B40 0W32 1B26 0B14 0W24 1W37
 32. Brdar Žiga                   1500  Drska Novo mesto      2.5  18.0  19.5 -0.62
                        0B7  0W28 1B31 0W36 =B39 1W34 0B25
 33. Horvat Borja                 1500  Grm Novo mesto          2  22.0  23.5 -1.28
                        0B3  0W27 1B39 0W19 0B20 1W38 0B30
 34. Kotnik Matic                 1542  Center Novo mesto       2  20.5  20.5 -1.64
                        1B27 0W7  0B11 0W28 0B29 0B32 1W40
 35. Štangelj Kris. Žan           1500  Stopiče                 2  20.0  22.0 -1.81
                        +*42 0W9  0B23 1B37 0W22 0W26 0B28
 36. Vidmar Aljaž                 1500  Grm Novo mesto          2  19.5  19.5 -1.41
                        0W8  0B37 1W40 1B32 0W13 0B21 0W29
 37. Mihalič Lenart               1500  Center Novo mesto       2  19.0  20.5 -1.31
                        0B9  1W36 0B10 0W35 0B24 1W39 0B31
 38. Moravec Muc Mark             1500  Stopiče                 2  18.5  18.5 -1.28
                        0W18 0B17 0W20 0W29 1B40 0B33 1W39
 39. Nemanič Maj                  1500  Stopiče               1.5  15.5  15.5 -1.89
                        0B14 0W24 0W33 1B40 =W32 0B37 0B38
 40. Klemenčič David              1500  Stopiče                 0  16.0  17.5 -3.30
                        0B15 0W31 0B36 0W39 0W38 0B30 0B34
 41. Turk Matej                   1500  Center Novo mesto     ODSTOPIL        -0.47
                        0B12 -*42 0B0  0B0  0B0  0B0  0B0 


										Sodnik: Robert Rudman, IA

 
WinSvicar verzija 3.01.03, lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 7 kol švicar, igralni čas: 15 minut, datoteka: NM17OF12
Občinsko posamično osnovnošolsko šahovsko prvenstvo 2017/18
Mlajše učenke do 12 let (rojena 2006 in mlajša)
Šolski center Novo mesto, 8. december 2017


Končni vrstni red


     Priimek in ime      Tit      LRat  Osnovna šola         Točke Buc-1 Buch  W-We
  1. Žagar Kristina       IV      1706  Otočec                6.5  25.5  28.5  1.24
  2. Radež Lucija                 1547  Otočec                5.5  26.5  29.5  1.81
  3. Erenda Amber Ivana           1500  Center Novo mesto       5  26.0  26.0  1.83
  4. Dobrovoljc Sara              1500  Bršljin Novo mesto      4  27.0  29.0  0.85
  5. Luzar Brina                  1500  Drska Novo mesto        4  26.0  26.0  0.83
  6. Štamfelj Taja                1500  Center Novo mesto       4  24.5  25.5  0.78
  7. Može Gaja                    1500  Stopiče                 4  23.5  24.5  0.59
  8. Ficko Zoja                   1500  Drska Novo mesto        4  19.0  19.0  0.50
  9. Bukovac Naja                 1514  Drska Novo mesto        3  27.0  28.0 -0.30
 10. Potrč Gea                    1500  Stopiče                 3  23.5  23.5 -0.41
 11. Kapš Meta                    1500  Šmihel Novo mesto       3  20.5  20.5 -0.24
 12. Gazvoda Pia                  1500  Stopiče                 2  21.0  21.0 -1.50
 13. Meglič Stefanija             1500  Stopiče                 1  20.0  20.0 -2.48
 14. Murn Mia                     1500  Drska Novo mesto        0  21.0  22.0 -3.50


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


     Priimek in ime      Tit      LRat  Osnovna šola         Točke Buc-1 Buch  W-We
  1. Žagar Kristina       IV      1706  Otočec                6.5  25.5  28.5  1.24
                        1W11 1B4  1W3  1B9  1W6  =B2  1W5 
  2. Radež Lucija                 1547  Otočec                5.5  26.5  29.5  1.81
                        1B5  0W3  1B7  1B10 1W9  =W1  1B4 
  3. Erenda Amber Ivana           1500  Center Novo mesto       5  26.0  26.0  1.83
                        1W14 1B2  0B1  1W4  1W12 1B6  0W8 
  4. Dobrovoljc Sara              1500  Bršljin Novo mesto      4  27.0  29.0  0.85
                        1B7  0W1  1B12 0B3  1W10 1W9  0W2 
  5. Luzar Brina                  1500  Drska Novo mesto        4  26.0  26.0  0.83
                        0W2  1B14 0W6  1B8  1W11 1B10 0B1 
  6. Štamfelj Taja                1500  Center Novo mesto       4  24.5  25.5  0.78
                        1B12 0W9  1B5  1W7  0B1  0W3  1B13
  7. Može Gaja                    1500  Stopiče                 4  23.5  24.5  0.59
                        0W4  1B8  0W2  0B6  1W13 1B11 1B9 
  8. Ficko Zoja                   1500  Drska Novo mesto        4  19.0  19.0  0.50
                        0B10 0W7  1B13 0W5  1B14 1W12 1B3 
  9. Bukovac Naja                 1514  Drska Novo mesto        3  27.0  28.0 -0.30
                        1W13 1B6  1W10 0W1  0B2  0B4  0W7 
 10. Potrč Gea                    1500  Stopiče                 3  23.5  23.5 -0.41
                        1W8  1B11 0B9  0W2  0B4  0W5  1B14
 11. Kapš Meta                    1500  Šmihel Novo mesto       3  20.5  20.5 -0.24
                        0B1  0W10 1B14 1W13 0B5  0W7  1B12
 12. Gazvoda Pia                  1500  Stopiče                 2  21.0  21.0 -1.50
                        0W6  1B13 0W4  1W14 0B3  0B8  0W11
 13. Meglič Stefanija             1500  Stopiče                 1  20.0  20.0 -2.48
                        0B9  0W12 0W8  0B11 0B7  1W14 0W6 
 14. Murn Mia                     1500  Drska Novo mesto        0  21.0  22.0 -3.50
                        0B3  0W5  0W11 0B12 0W8  0B13 0W10


										Sodnik: Robert Rudman, IA
 

WinSvicar verzija 3.01.03, lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 7 kol svicar, igralni čas: 15 minut, datoteka: NM17OD12
Občinsko posamično osnovnošolsko šahovsko prvenstvo 2017/18
Starejši učenci do 15 let (rojeni 2003 in mlajši)
Šolski center Novo mesto, 8. december 2017


Končni vrstni red


     Priimek in ime     Tit ELO  LRat  Osnovna šola         Točke Buc-1 Buch  W-We
  1. Kastrevec Andrej   III 1137 1718  Šmihel Novo mesto       6  28.5  31.5  2.18
  2. Kobe Jure          III 1485 1874  Brusnice                6  27.0  29.0  0.29
  3. Žagar Nejc                  1500  Stopiče                 6  25.5  27.5  3.02
  4.-5. Rajh Tinej      III 1169 1796  Šmihel Novo mesto     4.5  26.0  28.5 -0.25
  4.-5. Hvala Matevž     IV      1790  Šmihel Novo mesto     4.5  26.0  28.5 -0.48
  6. Brudar Bor             1168 1658  Bršljin Novo mesto      4  23.5  25.5  0.11
  7. Vidic Rok                   1646  Center Novo mesto     3.5  25.5  27.0 -0.21
  8. Ucman Andraž                1500  Stopiče               3.5  23.5  25.5  0.62
  9. Podbrežnik Filip            1506  Stopiče               3.5  21.0  23.0  0.54
 10. Kralj Kristjan              1500  Stopiče                 3  22.5  24.0  0.34
 11. Ucman Jaka                  1500  Stopiče                 3  21.0  23.5 -0.23
 12. Juršič Anže                 1500  Stopiče                 3  18.5  20.0 -0.45
 13. Cimermančič Urban           1500  Stopiče                 3  17.5  19.0 -0.65
 14. Movern Žan                  1500  Stopiče               2.5  21.5  23.5 -1.28
 15. Avsec Tadej                 1500  Stopiče               2.5  21.0  22.5 -0.65
 16. Cimermančič Aljaž           1500  Stopiče               2.5  19.0  20.5 -1.10
 17. Nemanič Anže                1500  Stopiče                 2  16.0  18.0 -1.80


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


     Priimek in ime     Tit ELO  LRat  Osnovna šola         Točke Buc-1 Buch  W-We
  1. Kastrevec Andrej   III 1137 1718  Šmihel Novo mesto       6  28.5  31.5  2.18
                        1B10 1W3  1B6  0W2  1B5  1W4  1B7 
  2. Kobe Jure          III 1485 1874  Brusnice                6  27.0  29.0  0.29
                        1W16 1B7  1W8  1B1  1W4  0B3  1W9 
  3. Žagar Nejc                  1500  Stopiče                 6  25.5  27.5  3.02
                        +*18 0B1  1W15 1B8  1W14 1W2  1B5 
  4.-5. Rajh Tinej      III 1169 1796  Šmihel Novo mesto     4.5  26.0  28.5 -0.25
                        1B13 1W6  =B5  1W11 0B2  0B1  1W10
  4.-5. Hvala Matevž     IV      1790  Šmihel Novo mesto     4.5  26.0  28.5 -0.48
                        1W12 1B15 =W4  1B7  0W1  1B6  0W3 
  6. Brudar Bor             1168 1658  Bršljin Novo mesto      4  23.5  25.5  0.11
                        1W14 0B4  0W1  1B12 1W8  0W5  1B11
  7. Vidic Rok                   1646  Center Novo mesto     3.5  25.5  27.0 -0.21
                        1B17 0W2  1B10 0W5  1B11 =W9  0W1 
  8. Ucman Andraž                1500  Stopiče               3.5  23.5  25.5  0.62
                        1B9  1W13 0B2  0W3  0B6  =W16 1B14
  9. Podbrežnik Filip            1506  Stopiče               3.5  21.0  23.0  0.54
                        0W8  1B14 0W11 1B10 1W15 =B7  0B2 
 10. Kralj Kristjan              1500  Stopiče                 3  22.5  24.0  0.34
                        0W1  1B16 0W7  0W9  1B13 1B17 0B4 
 11. Ucman Jaka                  1500  Stopiče                 3  21.0  23.5 -0.23
                        0W15 +*18 1B9  0B4  0W7  1B12 0W6 
 12. Juršič Anže                 1500  Stopiče                 3  18.5  20.0 -0.45
                        0B5  1W17 0B13 0W6  1B16 0W11 +*18
 13. Cimermančič Urban           1500  Stopiče                 3  17.5  19.0 -0.65
                        0W4  0B8  1W12 0B14 0W10 +*18 1B17
 14. Movern Žan                  1500  Stopiče               2.5  21.5  23.5 -1.28
                        0B6  0W9  +*18 1W13 0B3  =B15 0W8 
 15. Avsec Tadej                 1500  Stopiče               2.5  21.0  22.5 -0.65
                        1B11 0W5  0B3  1W17 0B9  =W14 0B16
 16. Cimermančič Aljaž           1500  Stopiče               2.5  19.0  20.5 -1.10
                        0B2  0W10 0B17 +*18 0W12 =B8  1W15
 17. Nemanič Anže                1500  Stopiče                 2  16.0  18.0 -1.80
                        0W7  0B12 1W16 0B15 +*18 0W10 0W13

										Sodnik: Robert Rudman, IA
 

WinSvicar verzija 3.01.03, lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 7 kol švicar, igralni čas: 15 minut, datoteka: NM17OF15
Občinsko posamično osnovnošolsko šahovsko prvenstvo 2017/18
Starejše učenke do 15 let (rojena 2003 in mlajša)
Šolski center Novo mesto, 8. december 2017


Končni vrstni red


     Priimek in ime        Tit ELO  LRat  Osnovna šola         Točke Buc-1 Buch  W-We
  1. Knoll Nina            WII 1080 1648  Grm Novo mesto          7  24.5  26.0  2.90
  2. Horvat Ivana              1125 1621  Grm Novo mesto          6  25.5  27.0  2.32
  3. Povh Neža             III 1210 1758  Bršljin Novo mesto      5  27.0  28.5 -0.09
  4. Klemenčič Hana                 1665  Šmihel Novo mesto       4  28.0  28.5 -0.50
  5. Bačar Žana                     1586  Stopiče                 4  23.5  24.0  0.03
  6. Maksl Iza                      1500  Šmihel Novo mesto       4  22.0  22.5  0.64
  7. Baša Iva                       1500  Šmihel Novo mesto     3.5  24.5  26.0  0.16
  8. Bukovec Alja                   1554  Šmihel Novo mesto     3.5  24.5  25.0  0.16
  9. Bašić Vana                     1500  Bršljin Novo mesto      2  24.0  24.5 -1.40
 10. Hrovatič P. Mihaella           1500  Šmihel Novo mesto       2  21.0  21.5 -1.64
 11. Juršič Katja                   1500  Stopiče                 1  18.0  19.5 -2.58


Končni vrstni red (kompletni rezultati)


     Priimek in ime        Tit ELO  LRat  Osnovna šola         Točke Buc-1 Buch  W-We
  1. Knoll Nina            WII 1080 1648  Grm Novo mesto          7  24.5  26.0  2.90
                        1W9  1B6  1W4  1B2  1W3  1B8  1W7 
  2. Horvat Ivana              1125 1621  Grm Novo mesto          6  25.5  27.0  2.32
                        1B10 1W3  1B5  0W1  1B7  1W4  1B8 
  3. Povh Neža             III 1210 1758  Bršljin Novo mesto      5  27.0  28.5 -0.09
                        1W8  0B2  1W6  1B4  0B1  1W5  1B9 
  4. Klemenčič Hana                 1665  Šmihel Novo mesto       4  28.0  28.5 -0.50
                        1B7  1W5  0B1  0W3  1W11 0B2  +*12
  5. Bačar Žana                     1586  Stopiče                 4  23.5  24.0  0.03
                        1W11 0B4  0W2  1B6  +*12 0B3  1W10
  6. Maksl Iza                      1500  Šmihel Novo mesto       4  22.0  22.5  0.64
                        +*12 0W1  0B3  0W5  1B10 1W9  1W11
  7. Baša Iva                       1500  Šmihel Novo mesto     3.5  24.5  26.0  0.16
                        0W4  1B9  1W10 =B8  0W2  +*12 0B1 
  8. Bukovec Alja                   1554  Šmihel Novo mesto     3.5  24.5  25.0  0.16
                        0B3  1W10 1B11 =W7  1B9  0W1  0W2 
  9. Bašić Vana                     1500  Bršljin Novo mesto      2  24.0  24.5 -1.40
                        0B1  0W7  +*12 1B11 0W8  0B6  0W3 
 10. Hrovatič P. Mihaella           1500  Šmihel Novo mesto       2  21.0  21.5 -1.64
                        0W2  0B8  0B7  +*12 0W6  1B11 0B5 
 11. Juršič Katja                   1500  Stopiče                 1  18.0  19.5 -2.58
                        0B5  +*12 0W8  0W9  0B4  0W10 0B6 


										Sodnik: Robert Rudman, IA
 

WinSvicar verzija 3.01.03, lastnik: Šahovsko društvo KRKA Novo mesto, 7 kol švicar, igralni čas: 15 minut, datoteka: NM17OD15