www.sahist.si


Aktualno


                           8. TURNIR NAJMLAJŠIH 2017
                          Ljubljana oš VIČ, 24.10.2017

Končno stanje
Mesto Priimek in ime          Tit ELO LRat REG   šola - klub                Točke MBuch Buch  W-We
  1. Guid Taja                WII 1220 1864 LJU Maksa Pečarja ŠK Ljubljan      5   9.5  16.5  1.82
                        1W14 1B13 1W4  1B9  1W7 
  2. Lavrenčič Matic              1180 1829 LJU Kolezija                       4   9.5  15.5  0.78
                        1W22 1B11 1W5  0B7  1W10
  3. Tisaj Tilen                  1145 1743 LJU Mengeš ŠD Mengeš-Trzin         4   9.0  14.0  0.86
                        1B26 1W15 0B10 1W17 1W9 
  4. Vodnik Val                   1298 1788 NOT Brezovica ŠD Vrhnika           4   8.5  14.5  0.98
                        1B39 1W21 0B1  1W8  1B13
  5. Markošek Bine                1031 1754 LJU Nove Jarše ŠK Komenda          4   8.0  14.0  0.79
                        1W23 1B18 0B2  1W21 1W11
  6. Đokić Pavle                  1143 1708 LJU Vodmat ŠK Komenda              4   8.0  11.0  0.96
                        1W43 0B9  1W22 1B14 1W12
  7. Žličar Jure                  1164 1897 LJU Poljane ŠK Komenda           3.5  10.5  17.5  0.09
                        1B24 1W10 =B8  1W2  0B1 
  8. Marinč Primož                1129 1780 LJU Vrhovci ŠK Ljubljana - DU    3.5   8.5  14.5  0.49
                        1W27 1B19 =W7  0B4  1W21
  9. Zidar Jernej             III 1257 1837 LJU Janka Modra ŠK Komenda         3  11.0  17.0 -0.24
                        1B40 1W6  1B12 0W1  0B3 
 10. Uštar Jure                IV 1108 1733 ZAS Gradec ŠD Domžale              3  10.5  16.5  0.34
                        1W29 0B7  1W3  1B18 0B2 
 11. Omladič Klanjšček Filip      1281 1669 LJU Prežihov Voranc ŠK Komend      3  10.0  15.0  0.17
                        1B16 0W2  1B39 1W20 0B5 
 12. Perme Martin                 1151 1755 LJU Komenda-Moste ŠK Komenda       3   9.0  15.0 -0.14
                        1B25 1W17 0W9  1B19 0B6 
 13. Despotovič Pavle                  1715 LJU Prežihov Voranc                3   9.0  15.0  0.05
                        1B30 0W1  1B40 1W15 0W4 
 14. Povirk Juš                        1519 LJU Janka Modra                    3   8.5  14.5  1.12
                        0B1  1W38 1B24 0W6  1W32
 15. Križnič Tina                      1549 LJU Smlednik ŠK Komenda            3   8.0  14.0  0.76
                        1W35 0B3  1W16 0B13 1W23
 16. Perme Stanko                      1500 LJU Komenda-Moste ŠK Komenda       3   7.5  11.5  0.87
                        0W11 1B28 0B15 1W40 1B24
 17. Šefman Vid                        1586 LJU Kolezija                       3   7.0  13.0  0.57
                        1W36 0B12 1W23 0B3  1W27
 18. Šprajc Jakob                      1556 LJu Venclja Perka ŠD Domžale       3   7.0  12.5  0.75
                        1B33 0W5  1B26 0W10 1B25
 19. Maček Inti                        1648 LJU Frana Albrehta ŠK Komenda      3   7.0  11.5  0.24
                        1B38 0W8  1B25 0W12 1B22
 20. Kocbek Jonatan                    1500 LJU Vič                            3   5.5   8.5  1.22
                        -*28 1B43 1W41 0B11 1W37
 21. Lavrič Mark                  1299 1666 DOL Dolenjske Toplice ŠK Dole      2   9.5  14.0 -0.49
                        1W42 0B4  1W27 0B5  0B8 
 22. Markus David                      1506 DOL Brinje ŠK En Passant           2   9.0  15.0  0.30
                        0B2  1W33 0B6  1W29 0W19
 23. Ivanec Janoš                      1500 LJU Bičevje ŠD Rokada Lendava      2   8.0  14.0  0.00
                        0B5  1W31 0B17 1W34 0B15
 24. Beštek Mate                       1546 LJU Vič                            2   8.0  12.0 -0.33
                        0W7  1B41 0W14 1B37 0W16
 25. Ferkolj Lukas                     1500 LJU Vič                            2   8.0  11.5  0.09
                        0W12 1B34 0W19 1B41 0W18
 26. Križnič Lovro                     1500 LJU Smlednik                       2   7.0  13.0 -0.12
                        0W3  1B35 0W18 =B31 =W30
 27. Dudič Georgij                     1500 LJU Poljane                        2   7.0  12.5  0.18
                        0B8  1W32 0B21 1W35 0B17
 28. Kuzmin Mavricij Mark              1500 LJU Vič                            2   7.0  11.0  0.00
                        -*20 0W16 1B33 0B30 1W38
 29. Krstič Branko                     1500 LJU Kolezija                       2   6.0  11.0 -0.20
                        0B10 =W37 1W44 0B22 =W31
 30. Krstič Laura                      1500 LJU Kolezija                       2   6.0  11.0 -0.23
                        0W13 =B44 0B37 1W28 =B26
 31. Bogataj Mark                      1500 LJU Medvode                        2   6.0  11.0  0.00
                        -*34 0B23 1W36 =W26 =B29
 32. Lomšek Kosterov Kristian          1500 LJU Danile Kumar                   2   6.0   9.5  0.03
                        -*41 0B27 1W42 1W39 0B14
 33. Timagina Sofia                    1500 LJU Mengeš                         2   5.0   8.5 -0.89
                        0W18 0B22 0W28 +*44 1B40
 34. Jasnič Žak                        1500 LJU Kolezija                       2   5.0   8.5  0.00
                        -*31 0W25 1B38 0B23 1W41
 35. Topolšek Izak                     1500 LJU Vič                            2   5.0   8.0 -0.43
                        0B15 0W26 1W43 0B27 1B39
 36. Stopar Anže                       1500 LJU Domžale ŠD Domžale             2   3.5   6.5 -0.38
                        0B17 0W39 0B31 1B42 1W43
 37. Tušek Jakob                       1500 LJU Danile Kuamr                 1.5   7.0  12.5 -0.44
                        -*44 =B29 1W30 0W24 0B20
 38. Srebrnič Patrik                   1500 DOL Brinje                         1   8.0  11.0 -1.27
                        0W19 0B14 0W34 1B43 0B28
 39. Babič Stanek David                1500 LJU Kolezija                       1   7.5  13.5 -0.94
                        0W4  1B36 0W11 0B32 0W35
 40. Križanec Patrik                   1513 LJU Danile Kumar                   1   7.5  11.5 -0.93
                        0W9  1B42 0W13 0B16 0W33
 41. Šefman Bor                        1500 LJU Kolezija                       1   6.5  12.0 -1.94
                        +*32 0W24 0B20 0W25 0B34
 42. Rojac Aleks                       1500 LJU Kolezija                       1   5.0   7.5 -1.76
                        0B21 0W40 0B32 0W36 +*44
 43. Marn Evelina                      1500 LJU Nove Jarše                     0   7.5  12.5 -2.23
                        0B6  0W20 0B35 0W38 0B36
 44. Leben Lina                        1500 LJU Vič                            ODSTOPIL -0.50
                        -*37 =W30 0B29 -*33 -*42

Arbiter: Poglajen Franc
WinSvicar verzija 3.01.03 Lastnik: Franc Poglajen
Ljubljana oš VIČ, Slovenija, 24.10.2017, 5 kol svicar
Igralni cas: 15 min Datoteka: C:/lj17ptn8