www.sahist.si


Aktualno


                           7. TURNIR NAJMLAJŠIH 2017
                       Ljubljana, oš KOLEZIJA, 26.9.2017

Končno stanje
Mesto Priimek in ime        Tit ELO LRat REG   šola - klub                Točke MBuch Buch  W-We
  1. Guid Taja             WII 1220 1864 LJU Maksa Pečarja ŠK Ljubljan      5  11.0  17.5  1.69
         (2008)         1W23 1B5  1W6  1B11 1W2 
  2. Marinč Primož             1129 1814 LJU Vrhovci ŠK Ljubljana - DU      4   9.5  16.0  0.98
         (2008)         1W38 1B13 1W12 1B7  0B1 
  3. Lavrenčič Matic           1180 1809 LJU Kolezija                       4   9.0  14.5  0.51
         (2008)         1B25 1W17 1B15 0W8  1B16
  4. Vodnik Val                1298 1785 NOT Brezovica ŠD Vrhnika           4   9.0  14.0  0.70
         (2009)         1W35 0B9  1W14 1B12 1W13
  5. Uštar Jure             IV 1108 1733 ZAS Gradec ŠD Domžale              4   8.0  15.0  1.15
         (2008)         1B27 0W1  1B30 1W15 1W11
  6. Tisaj Tilen               1145 1741 LJU Mengeš                         4   8.0  14.0  1.06
         (2009)         1W37 1B26 0B1  1W17 1W14
  7. Žličar Jure               1164 1903 LJU Poljane ŠK Komenda           3.5   9.5  15.5 -0.16
         (2007)         1B29 1W16 1B18 0W2  =B8 
  8. Markošek Bine             1031 1754 LJU Nove Jarše ŠK Komenda        3.5   9.0  15.5  0.55
         (2008)         1W24 0B12 1W23 1B3  =W7 
  9. Lavrič Mark               1299 1677 DOL Dolenjske Toplice ŠK Dole    3.5   8.0  14.0  1.30
         (2009)         1B32 1W4  0W11 =B22 1B21
 10. Širaj Brin                     1500 NOT Begunje ŠD Vrhnika           3.5   6.5  10.5  1.65
         (2010)         0B28 1W25 =B21 1W34 1W22
 11. Zidar Jernej          III 1257 1862 LJU Janka Modra ŠK Komenda         3  10.0  17.0 -0.52
         (2007)         1B30 1W21 1B9  0W1  0B5 
 12. Maček Inti                     1657 LJU Frana Albrehta ŠK Komenda      3   9.5  14.0  0.59
         (2010)         1B43 1W8  0B2  0W4  1W32
 13. đokić Pavle               1143 1708 LJU Vodmat ŠK Komenda              3   9.5  13.5  0.09
         (2008)         1B44 0W2  1B24 1W19 0B4 
 14. Cimperman Teo             1137 1762 LJU Nove Jarše ŠK Komenda          3   9.0  14.0 -0.12
         (2008)         1B39 1W29 0B4  1W18 0B6 
 15. Želj Lan                       1638 CEL 3. oš Celje Celjski ŠK         3   8.5  13.5  0.65
         (2010)         1W42 1B22 0W3  0B5  1W33
 16. Despotovič Pavle               1716 LJU Prežihov Voranc                3   8.0  13.0  0.26
         (2010)         1W41 0B7  1W38 1B20 0W3 
 17. Omladič Klanjš Filip      1281 1669 LJU Prežihov Voranc ŠK Komend      3   7.5  12.5  0.13
         (2009)         1W36 0B3  1W39 0B6  1W31
 18. Perme Martin              1151 1743 LJU Komenda-Moste ŠK Komenda       3   7.0  11.5 -0.10
         (2007)         1B40 1W28 0W7  0B14 1B27
 19. Volčanšek Maks                 1618 LJU Rodica ŠD Domžale              3   7.0  11.5  0.64
         (2008)         -*20 1W27 1B35 0B13 1W25
 20. Grošelj Jerneja        IV      1676 LJU Rodica ŠD Domžale              3   7.0  11.0  0.50
         (2007)         -*19 1B37 1W26 0W16 1B29
 21. Hočevar Tim                    1692 NOT Anton Globočnik ŠK Postoj    2.5   8.5  14.0 -0.48
         (2008)         1W31 0B11 =W10 1B26 0W9 
 22. Hočevar Nick                   1765 NOT Anton Globočnik ŠK Postoj    2.5   8.5  13.5 -1.20
         (2010)         1B34 0W15 1B28 =W9  0B10
 23. Povirk Juš                     1519 LJU Janka Modra                  2.5   7.5  12.5  0.59
         (2008)         0B1  1W44 0B8  =W24 1B36
 24. Ivanec Janoš                   1500 LJU Bičevje ŠD Rokada Lendava    2.5   7.5  12.5  0.61
         (2008)         0B8  1W33 0W13 =B23 1B34
 25. Babič Stanek David             1500 LJU Kolezija                       2   9.0  13.5  0.04
         (2010)         0W3  0B10 1B43 1W30 0B19
 26. Vučkovič Jon                   1561 NOT Miroslava Vilharja ŠK Pos      2   8.0  13.0 -0.08
         (2009)         1B33 0W6  0B20 0W21 1B40
 27. Križnič Lovro                  1500 LJU Smlednik                       2   8.0  13.0  0.26
         (2009)         0W5  0B19 1W42 1B38 0W18
 28. Šprajc Jakob                   1556 LJU Venclja Perka ŠD Domžale       2   7.5  12.0 -0.23
         (2008)         1W10 0B18 0W22 0B31 1B37
 29. Križnič Tina                   1549 LJU Smlednik ŠK Komenda            2   7.5  11.0  0.19
         (2007)         0W7  0B14 1W44 1B39 0W20
 30. Baksa Maša                     1512 LJU Kolezija                       2   6.0  11.0  0.11
         (2008)         0W11 1B42 0W5  0B25 1W41
 31. Pavšek Tina                    1500 LJU Kolezija                       2   6.0  10.0  0.05
         (2009)         0B21 =W34 =B40 1W28 0B17
 32. Perme Stanko                   1500 LJU Komenda-Moste                  2   5.5  10.0 -0.05
         (2009)         0W9  0B38 1W37 1W40 0B12
 33. Timagina Sofia                 1500 LJU Mengeš                         2   5.5   9.0 -0.23
         (2011)         0W26 0B24 1W41 1W43 0B15
 34. Intihar Dolina Gal             1500 LJU Prežihov Voranc              1.5   7.0  12.0 -0.68
         (2010)         0W22 =B31 1W36 0B10 0W24
 35. Gračnar Luka                   1500 CEL 3. oš Celje                  1.5   5.5   9.5 -0.50
         (2010)         0B4  =W43 0W19 0B36 1W44
 36. Rojac Aleks                    1500 LJU Kolezija                     1.5   5.5   9.5 -0.75
         (2010)         0B17 =W40 0B34 1W35 0W23
 37. Kmet Blaž                      1500 LJU Kolezija                       1   7.5  11.5 -0.89
         (2010)         0B6  0W20 0B32 1B44 0W28
 38. Markus David                   1506 DOL Brinje ŠK En Passant           1   7.0  13.0 -0.39
         (2010)         0B2  1W32 0B16 0W27 -*39
 39. Šolmajer Vito                  1500 LJU Kolezija                       1   7.0  11.0 -0.39
         (2010)         0W14 1B41 0B17 0W29 -*38
 40. Jelnikar Tim                   1500 LJU Koseze                         1   6.0  10.5 -1.12
         (2010)         0W18 =B36 =W31 0B32 0W26
 41. Lapanje Ajda                   1500 LJU Nove Jarše ŠS TD Dol pri       1   5.0   9.0 -1.20
         (2007)         0B16 0W39 0B33 1W42 0B30
 42. Stopar Anže                    1500 LJU Domžale ŠD Domžale             1   5.0   8.5 -1.29
         (2008)         0B15 0W30 0B27 0B41 1W43
 43. Srebrnič Patrik                1500 DOL Brinje                       0.5   5.5   9.5 -1.79
         (2011)         0W12 =B35 0W25 0B33 0B42
 44. Ognjenovič Val                 1500 LJU Kolezija                       0   6.0  10.0 -2.13
         (2009)         0W13 0B23 0B29 0W37 0B35

Arbiter: Poglajen Franc
WinSvicar verzija 3.01.03 Lastnik: Franc Poglajen
Ljubljana, oš Koseze, Slovenija, 26.9.2017, 5 kol svicar
Igralni cas: 15 min Datoteka: C:/lj17ptn7