www.sahist.si


Aktualno


Turnirska stran

                           1. TURNIR MLADIH 2017/2018
                               Mengeš, 22.9.2017

Končno stanje
Mesto Priimek in ime       Kat  ELO LRat reg   šola  -  klub             Točke MBuch  Buch W-We
  1. Širaj Anej           III 1613 2052 NOT Begunje ŠD Vrhnika             7  24.0  32.0  2.31
         (2003)         1W8  1B23 1W22 1B3  1W6  1B2  1W4 
  2. Škrbec Leon           IV 1514 2043 NOT Anton Globočnik ŠK Postoj    5.5  24.0  34.5  0.74
         (2007)         1B18 1W12 1B5  1W6  =B4  0W1  1B11
  3. Mihelič Vesna        WII 1426 2023 LJU Nove Jarše ŠK Komenda        5.5  22.5  32.5  0.50
         (2006)         1B25 1W17 1B7  0W1  1B18 =W4  1B5 
  4. Vah Denis             II 1391 2024 LJU Trnovo ŠD Vrhnika              5  24.0  33.5  0.56
         (2003)         1W23 1B15 1W11 1B10 =W2  =B3  0B1 
  5. Smolej Žiga              1468 1929 OBA Dragotin Kette ŠK Rimex I      5  22.0  30.5  0.88
         (2007)         1W31 1B16 0W2  1B19 1W13 1B10 0W3 
  6. Paternoster Janez    III 1289 1946 LJU Zadobrova ŠK Komenda           5  20.5  30.5  0.54
         (2006)         1W24 1B32 1W14 0B2  0B1  1W17 1W15
  7. Lavrenčič Matic          1180 1809 LJU Kolezija                       5  19.5  27.0  1.34
         (2008)         1W34 1B28 0W3  1B16 0W10 1B19 1W13
  8. Širaj Vita           WII 1306 1815 NOT Begunje ŠD Vrhnika             5  19.0  29.0  1.36
         (2004)         0B1  1W26 1W24 1B15 1W14 0B11 1W22
  9. Širaj Svit               1210 1902 NOT Begunje ŠD Vrhnika             5  18.5  24.0  0.28
         (2006)         0B13 1W38 1B25 1W17 =W11 =B22 1W14
 10. Rožmanec Pia          IV 1165 1942 POS Blanca ŠK Milan Majcen Se    4.5  22.5  30.5 -0.24
         (2006)         1B20 1W19 1B27 0W4  1B7  0W5  =B12
 11. Kaluža Dominik           1200 1866 NOT Miroslava Vilharja ŠK Pos    4.5  22.0  30.5  0.64
         (2006)         1B26 1W21 0B4  1W27 =B9  1W8  0W2 
 12. Kolšek Meta           IV 1268 1765 NOT Anton Globočnik ŠK Nova G    4.5  18.0  25.5  1.03
         (2004)         1W35 0B2  1W31 0B13 1B23 1W16 =W10
 13. Žličar Jure              1164 1903 LJU Poljane ŠK Komenda             4  22.5  30.5 -0.40
         (2007)         1W9  0B14 1B21 1W12 0B5  1W27 0B7 
 14. Marinč Primož            1129 1814 LJU Vrhovci ŠK Ljubljana - DU      4  21.0  27.0  0.04
         (2008)         1B38 1W13 0B6  1W29 0B8  1W18 0B9 
 15. Vodnik Val               1298 1785 NOT Brezovica ŠD Vrhnika           4  20.0  25.5  0.17
         (2009)         1B40 0W4  1B20 0W8  1B27 1W25 0B6 
 16. Tisaj Tilen              1145 1741 LJU Mengeš                         4  19.5  26.5  0.14
         (2009)         1B43 0W5  1B28 0W7  1B20 0B12 1W25
 17. Perme Martin             1151 1743 LJU Komenda-Moste ŠK Komenda       4  18.0  25.5  0.50
         (2007)         1W42 0B3  1W34 0B9  1W24 0B6  1W23
 18. Hočevar Tim                   1692 NOT Anton Globočnik ŠK Postoj      4  17.5  25.0  0.43
         (2008)         0W2  1B35 +*41 1B36 0W3  0B14 1W28
 19. Ferenc Tinka                  1725 LJU Kašelj ŠK Komenda              4  17.5  23.0  0.25
         (2006)         1W37 0B10 1B39 0W5  1B29 0W7  1W24
 20. Filippovskiy Nikita      1061 1641 LJU Danile Kumar                   4  16.0  22.5  0.42
         (2005)         0W10 1B37 0W15 1B30 0W16 1B33 1B35
 21. Jelen Blaž                    1704 ZAS Šmartno pri Litiji             4  14.5  19.5  0.19
         (2004)         1W39 0B11 0W13 1B34 0W22 1B36 1W26
 22. Zidar Jernej         III 1257 1862 LJU Janka Modra ŠK Komenda       3.5  20.0  30.0 -0.92
         (2007)         1W29 0B27 0B1  1W26 1B21 =W9  0B8 
 23. Lavrič Mark              1299 1677 DOL Dolenjske Toplice ŠK Dole      3  18.5  27.5 -0.43
         (2009)         0B4  0W1  +*42 1B35 0W12 1W29 0B17
 24. Maček Inti                    1657 LJU Frana Albrehta ŠK Komenda      3  18.5  25.5 -0.37
         (2010)         0B6  1W41 0B8  1W33 0B17 1W34 0B19
 25. Podgoršek Žiga                1593 LJU Medvode                        3  18.5  24.5  0.70
         (2005)         0W3  1B42 0W9  1B39 1W32 0B15 0B16
 26. Žitnik Aleksander             1542 LJU Toneta Čufarja                 3  18.0  26.0  1.19
         (2005)         0W11 0B8  1W30 0B22 1W28 1B32 0B21
 27. Despotovič Pavle              1716 LJU Prežihov Voranc                3  18.0  24.5 -0.03
         (2010)         1B36 1W22 0W10 0B11 0W15 0B13 1W34
 28. Drašler Matej                 1682 NOT Ivan Cankar ŠD Vrhnika         3  16.5  22.5 -1.05
         (2005)         1B33 0W7  0W16 1B31 0B26 1W38 0B18
 29. Šraj Jernej                   1521 NOT Stari trg pri Ložu ŠK Loš      3  15.5  21.5  0.94
         (2009)         0B22 1W36 1W32 0B14 0W19 0B23 1W37
 30. Širaj Brin                    1500 NOT Begunje ŠD Vrhnika             3  15.0  19.5  0.67
         (2010)         -*44 1W40 0B26 0W20 1W35 1B31 0B32
 31. Sirk Gregor                   1576 ZAS Šmartno pri Litiji             3  14.5  21.5 -0.12
         (2004)         0B5  1W43 0B12 0W28 1B37 0W30 1B36
 32. Hočevar Nick                  1765 NOT Anton Globočnik ŠK Postoj      3  14.5  20.5 -2.03
         (2010)         1B41 0W6  0B29 1W38 0B25 0W26 1W30
 33. Pavlič Vid                    1500 LJU Mengeš                         3  10.5  15.0 -0.36
         (2009)         0W28 0B34 +*44 0B24 1W40 0W20 1W39
 34. Grošelj Adrian                1500 LJU Toneta Čufarja                 2  16.5  22.0 -0.09
         (2006)         0B7  1W33 0B17 0W21 1W39 0B24 0B27
 35. Lapanje Ajda                  1500 LJU Nove Jarše ŠS TD Dol pri       2  15.5  20.5 -0.51
         (2007)         0B12 0W18 1W37 0W23 0B30 1B40 0W20
 36. Tori Gašper                   1500 ZAS Šmartno pri Litiji             2  13.5  18.0 -0.58
         (2006)         0W27 0B29 1B40 0W18 1B38 0W21 0W31
 37. Timagina Sofia                1500 LJU Mengeš                         2  12.5  17.0 -0.90
         (2011)         0B19 0W20 0B35 1W40 0W31 1B39 0B29
 38. Ferenc Martin                 1500 LJU Kašelj ŠK Komenda              1  14.0  21.0 -0.66
         (2009)         0W14 0B9  1W43 0B32 0W36 0B28 -*40
 39. Vrebec Isabella               1500 LJU Mengeš                         1  14.0  20.0 -2.33
         (2009)         0B21 +*44 0W19 0W25 0B34 0W37 0B33
 40. Kovačič Gašper                1500 LJU Mengeš                         0  12.0  17.0 -2.66
         (2009)         0W15 0B30 0W36 0B37 0B33 0W35 -*38
 41. Letonja Jan                   1500 LJU Mengeš                         ODSTOPIL -0.47
         (----)         0W32 0B24 -*18 0B0  0B0  0B0  0B0 
 42. Letonja Tija                  1500 LJU Mengeš                         ODSTOPIL -0.57
         (2009)         0B17 0W25 -*23 0B0  0B0  0B0  0B0 
 43. Mehle Lina                    1500 LJU Mengeš                         ODSTOPIL -1.10
         (2009)         0W16 0B31 0B38 0B0  0B0  0B0  0B0 

Arbiter: Poglajen Franc
WinSvicar verzija 3.01.03 Lastnik: Franc Poglajen
Mengeš, Slovenija, 22.9.2017, 7 kol svicar
Igralni cas: 15 min Datoteka: C:/me17ptm1