www.sahist.si


Aktualno


Turnirska stran Organizatorja: MIKK Murska Sobota in Šahovsko društvo Radenska Pomgrad Murska Sobota Najboljše ženske

1. Srebrnič,Ana
2. Števanec,Lea
3. Vučko,Maja
Najboljši mladinci
1. Meglič,Jaka
2. Brinovec,David
3. Meglič,Enej
[caption id="attachment_813" align="alignnone" width="300"][/caption] Najboljši seniorji
1. Kovač,Boris
2. Kiraly,Ferenc
3. Filipovič,Dragan
[caption id="attachment_815" align="alignnone" width="300"][/caption] Najboljši nižjekategorniki
1. Ratkai,Mariana
2. Makaj,Nikola
3. Ratkai,Balint
[caption id="attachment_814" align="alignnone" width="300"][/caption] Absolutno [caption id="attachment_812" align="alignnone" width="300"][/caption]
                         MIKKov odprti šahovski turnir
                            Murska Sobota, 5.8.2017

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                       Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Skuhala Jernej        FM 2224 2365 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      7  38.5  48.5   0.0  1.16
                             1B22 1W17 1B6  1W8  1B11 =W9  0B5  1W7  =B4 
  2. Črepan Marjan         FM 2324 2364 SLO ŠD Podpeč                6.5  36.5  46.0   0.0  0.01
                             1W28 0B13 1W16 1B3  0W9  1B14 1B11 =W4  1B8 
  3. Skuhala Luka          MK 2094 2225 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    6.5  36.0  45.5   0.0  1.71
                             1W27 =B4  =W12 0W2  1B19 =B10 1W20 1B9  1W5 
  4. Hrešč Vladimir        IM 2328 2404 CRO                            6  41.0  52.0   0.0 -0.03
                             1B20 =W3  1B5  =W11 1B7  0W8  1B9  =B2  =W1 
  5. Krumpačnik Domen      IM 2338 2431 SLO Celjski ŠK                 6  39.5  51.0   0.0 -0.29
                             1W14 =B12 0W4  1B16 =W10 1B6  1W1  1W8  0B3 
  6. Brinovec Dušan        MK 2120 2256 SLO ŠK Žalec                   6  36.0  46.5   0.0  0.85
                             1W26 1B24 0W1  1B14 0B8  0W5  1W10 1B13 1B11
  7. Kovač Boris           FM 2265 2236 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      6  33.5  44.5   0.0  0.50
                             1B21 1W19 0W11 1B13 0W4  1B22 1W18 0B1  1B12
  8. Gjuran Denis          FM 2377 2404 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    5.5  40.0  51.5   0.0 -0.49
                             1W16 1B9  1W13 0B1  1W6  1B4  =W12 0B5  0W2 
  9. Srebrnič Ana         WGM 2189 2204 SLO ŠK Nova Gorica           5.5  37.5  46.0   0.0  1.18
                             1B30 0W8  1B19 1W18 1B2  =B1  0W4  0W3  1B17
 10. Buzeti Jernej         FM 2291 2349 SLO ŽŠK Maribor              5.5  33.0  43.5   0.0 -1.52
                             0B19 1W21 1B22 =W17 =B5  =W3  0B6  1W20 1B16
 11. Šardi Darko            I      2129 CRO                            5  39.0  49.5   0.0  1.70
                             1W23 1W18 1B7  =B4  0W1  =B12 0W2  1B14 0W6 
 12. Goršek Gregor         MK 2208 2245 SLO ŠK Žalec                   5  35.5  45.5   0.0 -0.05
                             1B25 =W5  =B3  =W20 1B17 =W11 =B8  =B18 0W7 
 13. Števanec Lea         WFM 2097 2134 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka       5  34.5  44.5   0.0 -0.01
                             1B15 1W2  0B8  0W7  0B21 1W25 1B23 0W6  1B18
 14. Meglič Jaka            I 1624 2120 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      5  32.5  42.5   0.0 -0.72
                             0B5  1W26 1B23 0W6  1B25 0W2  1B21 0W11 1B19
 15. Ratkai Mariana                1600 HUN                            5  25.5  33.0   0.0  1.61
                             0W13 1B29 0B17 0W19 0W26 +*32 1B25 1W27 1B21
 16. Vučko Maja            WI 1862 1978 SLO ŠD Kočevje               4.5  32.0  40.0   0.0  0.05
                             0B8  1W25 0B2  0W5  1W30 1B26 =W22 1B24 0W10
 17. Kelemen Miljenko      MK 2020 2141 CRO                          4.5  32.0  39.5   0.0 -0.97
                             1W31 0B1  1W15 =B10 0W12 0B20 1W24 1B22 0W9 
 18. Brinovec David        MK 1965 2304 SLO ŠK Žalec                 4.5  31.5  40.0   0.0 -2.38
                             1W29 0B11 1W28 0B9  1B20 1W21 0B7  =W12 0W13
 19. Makaj Nikola          II 1880 1630 CRO                            4  34.5  45.0   0.0  1.29
                             1W10 0B7  0W9  1B15 0W3  0B24 1W26 1B23 0W14
 20. Meglič Enej           II 1519 1980 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      4  33.5  43.0   0.0  0.63
                             0W4  1B27 1W24 =B12 0W18 1W17 0B3  0B10 =W22
 21. Ojsteršek Jurij      III      1769 SLO ŠD Gornja Radgona          4  31.5  40.0   0.0  0.85
                             0W7  0B10 1W27 1B24 1W13 0B18 0W14 1B29 0W15
 22. Kiraly Ferenc          I 1775 1921 AUT                            4  30.0  37.5   0.0  0.01
                             0W1  1B31 0W10 1B30 1B23 0W7  =B16 0W17 =B20
 23. Ratkai Balint                 1500 HUN                            4  28.5  35.0   0.0  1.70
                             0B11 +*32 0W14 1B26 0W22 1B28 0W13 0W19 1B30
 24. Ratkai Imre                   1500 HUN                            4  28.0  34.5   0.0  1.52
                             +*32 0W6  0B20 0W21 1B27 1W19 0B17 0W16 1W31
 25. Filipovič Dragan         1690 1660 SLO ŠK Branik Maribor          4  27.5  33.0   0.0  0.98
                             0W12 0B16 1W29 1B28 0W14 0B13 0W15 1B31 +*32
 26. Lenček Kranjec Dani      1213 1696 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      4  26.0  32.5   0.0  0.13
                             0B6  0B14 1W31 0W23 1B15 0W16 0B19 1W30 1W29
 27. Gjuran Stanko         IV      1630 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    3.5  25.0  32.0   0.0 -0.19
                             0B3  0W20 0B21 1B29 0W24 1W31 +*32 0B15 =B28
 28. Marič Vild Fabijan    II 1501 1916 SLO ŠD Radenska - Pomgrad    3.5  21.5  28.5   0.0 -2.61
                             0B2  1W30 0B18 0W25 1B31 0W23 0B29 +*32 =W27
 29. Cimperman Teo            1499 1800 SLO ŠK Komenda                 3  24.0  30.0   0.0 -2.50
                             0B18 0W15 0B25 0W27 +*32 1B30 1W28 0W21 0B26
 30. Brinovec Lucy                 1624 SLO ŠK Žalec                   2  24.5  30.5   0.0 -1.35
                             0W9  0B28 +*32 0W22 0B16 0W29 1B31 0B26 0W23
 31. Lenček-Kranjec Joži      1241 1607 SLO ŠD Radenska - Pomgrad      1  23.5  29.5   0.0 -2.77
                             0B17 0W22 0B26 +*32 0W28 0B27 0W30 0W25 0B24
Arbiter: Dušan Kozic
WinSvicar verzija 4.00.00 
Lastnik: Dusan Kozic
Murska Sobota, Slovenija, 5.8.2017, 9 kol svicar
Igralni cas: 7 min +3 s/pot. Datoteka: C:	urnirmikk17mikk17