www.sahist.si

Rezultati
Aktualno


                      Področno posamezno OŠ prvenstvo, F12
                            Murska Sobota, 2.12.2023

Končno stanje
                          Tit  ELO LRat FED                           Točke MBuch  Buch Zmage W-We
  1. Manič Matic                   1500 SLO OŠ G. Radgona                8.5  39.0  50.0   0.0  1.06
                             1B20 1W19 1B4  1W5  1B3  1W9  =B2  1W10 1B7 
  2. Štuhec David             1069 1000 SLO OŠ G. Radgona                7.5  39.5  51.5   0.0  5.52
                             1B18 1W23 0B3  1W12 1B5  1W4  =W1  1B6  1W9 
  3. Vajs Luka                     1500 SLO OŠ Križevci pri Ljutomeru      7  38.5  51.0   0.0  0.82
                             1B16 1W11 1W2  1B9  0W1  1B10 1W7  0B5  1W13
  4. Rantaša Miha             1131 1000 SLO OŠ Sveti Jurij ob Ščavnic    6.5  38.0  49.0   0.0  4.10
                             1W26 1B22 0W1  1B6  =W7  0B2  1W14 1B17 1W5 
  5. Kostanjevec Lan               1000 SLO OŠ Križevci pri Ljutomeru      6  41.0  51.5   0.0  4.44
                             1W6  1B27 1W10 0B1  0W2  1B14 1W17 1W3  0B4 
  6. Lukacs Aron                   1500 SLO DOŠ I Lendava                  6  37.5  48.5   0.0  0.00
                             0B5  1W13 1B11 0W4  1B8  1W23 1B9  0W2  1B10
  7. Grčar Aleks                   1000 SLO OŠ Bogojina                  5.5  36.5  49.0   0.0  4.36
                             1B21 0W8  1B18 1W16 =B4  1W12 0B3  1W11 0W1 
  8. Farič Aljaž                   1500 SLO OŠ III MS                    5.5  29.5  37.5   0.0  0.00
                             1W29 1B7  0W9  =B19 0W6  1B27 0W10 1B21 1W16
  9. Vučak Vid                     1000 SLO OŠ I MS                        5  40.0  52.0   0.0  3.44
                             1B15 1W12 1B8  0W3  1B19 0B1  0W6  1W23 0B2 
 10. Gomboc Nik                    1500 SLO OŠ Križevci                    5  38.5  50.5   0.0  0.08
                             1B13 1W17 0B5  1W15 1B23 0W3  1B8  0B1  0W6 
 11. Filipič Nejc                  1500 SLO OŠ Križevci                    5  34.5  45.0   0.0  0.00
                             +*30 0B3  0W6  1W13 0B18 1W15 1B12 0B7  1W23
 12. Jakša Tilen                   1500 SLO OŠ G. Radgona                  5  32.5  43.5   0.0  0.00
                             1W14 0B9  1W17 0B2  1W22 0B7  0W11 1B19 1W20
 13. Vratarič Jurij                1500 SLO OŠ Bogojina                    5  31.0  40.5   0.0  0.08
                             0W10 0B6  1W24 0B11 1B25 1W19 1B18 1W16 0B3 
 14. Zupanič Samo                  1500 SLO DOŠ I Lendava                  5  31.0  40.0   0.0  0.00
                             0B12 1W21 0B16 1W25 1B15 0W5  0B4  1W24 1B18
 15. Manič Filip                   1500 SLO OŠ G. Radgona                  5  27.5  33.0   0.0  0.00
                             0W9  1B28 1W22 0B10 0W14 0B11 1W27 1B26 1W17
 16. Bohanec Danil                 1500 SLO OŠ Križevci pri Ljutomeru      4  33.0  42.5   0.0  0.00
                             0W3  1B26 1W14 0B7  0W17 1B22 1W20 0B13 0B8 
 17. Čuk Anže                      1500 SLO OŠ Križevci pri Ljutomeru      4  33.0  40.0   0.0  0.00
                             1W28 0B10 0B12 1W21 1B16 1W18 0B5  0W4  0B15
 18. Sereš Matic                   1500 SLO OŠ III MS                      4  30.5  40.0   0.0  0.00
                             0W2  1B24 0W7  1B20 1W11 0B17 0W13 1B27 0W14
 19. Gomboc Aljoša                 1000 SLO OŠ I MS                        4  29.5  38.5   0.0  2.86
                             1W24 0B1  1B25 =W8  0W9  0B13 =B23 0W12 1B28
 20. Žlebič Enej                   1000 SLO OŠ Bakovci                     4  27.0  38.0   0.0  2.36
                             0W1  +*30 0B23 0W18 1B21 1W24 0B16 1W25 0B12
 21. Kraner Jan                    1500 SLO OŠ Križevci pri Ljutomeru      4  25.5  31.5   0.0  0.00
                             0W7  0B14 1W27 0B17 0W20 1B29 1B28 0W8  1B25
 22. Antolin Luka                  1000 SLO OŠ Bogojina                    4  24.0  31.0   0.0  2.86
                             1B25 0W4  0B15 1W26 0B12 0W16 0B24 1W28 1B27
 23. Virag Julijan                 1500 SLO OŠ Križevci pri Ljutomeru    3.5  30.0  39.5   0.0  0.00
                             1W27 0B2  1W20 1B29 0W10 0B6  =W19 0B9  0B11
 24. Krajnc Košar Miha             1500 SLO OŠ G. Radgona                  3  26.0  33.0   0.0  0.00
                             0B19 0W18 0B13 +*30 1W29 0B20 1W22 0B14 0W26
 25. Kerčmar Žan                   1500 SLO OŠ I MS                        3  25.5  31.0   0.0  0.00
                             0W22 1B29 0W19 0B14 0W13 1B28 1W26 0B20 0W21
 26. Mulahasanović Elnur           1500 SLO OŠ Janeza Kuharja Razkriž      3  23.5  30.5   0.0  0.00
                             0B4  0W16 1W28 0B22 0W27 +*30 0B25 0W15 1B24
 27. Dlouhy Tadej                  1500 SLO OŠ G. Radgona                  2  28.5  35.0   0.0  0.00
                             0B23 0W5  0B21 1W28 1B26 0W8  0B15 0W18 0W22
 28. Jelenovec Vid                 1500 SLO OŠ III MS                      1  23.5  30.5   0.0  0.00
                             0B17 0W15 0B26 0B27 +*30 0W25 0W21 0B22 0W19
 29. Vogrinec Maj                  1500 SLO OŠ III MS                         ODSTOPIL  0.00
                             0B8  0W25 +*30 0W23 0B24 0W21 21B0  0B0  0B0 
Arbiter: Dušan Kozic
Monarch, verzija 4.01.05 
Lastnik: Dusan Kozic
Murska Sobota, Slovenija, 2.12.2023, 9 kol svicar
Igralni cas: 10 min + 5 s/pot. Datoteka: C:	urniros24pomf12pomf12