www.sahist.si


Aktualno


Turnirska stran

              1. turnir Dolenjske kad. lige 2017/18 - C do 18 let
                             Novo mesto, 20.10.2017

Končno stanje
                       Tit  ELO LRat                      Točke Buch1  Buch W-We
  1. Janko Marko        II 1521 1976  SEŠTG Novo mesto          6  27.5  31.0  0.79
                             1B10 1W7  1B5  1W2  =B3  1W11 =B6 
  2. Ružič Pia Marie    IV 1531 1945  AB Brestanica           5.5  29.0  32.0  0.67
                             1W14 1B6  1W3  0B1  1W7  =B4  1W5 
  3. Kobe Jure         III 1454 1864  Brusnice                  5  28.0  31.0  0.85
                             1W4  1B17 0B2  1W8  =W1  =B7  1B11
  4. Knavs Peter       III 1103 1750  Zbora odp. Kočevje        5  25.0  26.5  1.04
                             0B3  1W20 1B16 1W11 =B5  =W2  1B10
  5. Rudman Rok         IV 1211 1760  Gimnazija Novo mesto    4.5  27.0  29.5  1.35
                             1W15 1B9  0W1  1B14 =W4  1B8  0B2 
  6. Kobe Matic         IV 1186 1798  SEŠTG Novo mesto        4.5  25.0  26.5  0.59
                             1B12 0W2  0W8  1B19 1W16 1B9  =W1 
  7. Rajh Tinej        III 1169 1772  Šmihel Novo mesto         4  27.0  28.5  0.84
                             1W19 0B1  1W9  1B15 0B2  =W3  =W8 
  8. Pajek Tjaša       III 1296 1834  Mirna                     4  25.0  28.0 -0.19
                             1B13 =W11 1B6  0B3  1W14 0W5  =B7 
  9. Povh Neža         III 1210 1768  Bršljin Novo mesto        4  22.5  23.0 -0.65
                             +*22 0W5  0B7  1W12 1B21 0W6  1B14
 10. Horvat Ivana          1104 1588  Grm Novo mesto            4  20.5  22.0  1.01
                             0W1  0B15 1W19 1B20 1W17 1B18 0W4 
 11. Kastrevec Andrej  III 1137 1696  Šmihel Novo mesto       3.5  25.5  28.0  0.35
                             1W16 =B8  1W17 0B4  1W15 0B1  0W3 
 12. Lovrin Jakob               1606  Dolenjske Toplice       3.5  19.0  19.5  0.56
                             0W6  1B21 0W14 0B9  1W19 1B17 =B13
 13. Zaletelj Matej        1096 1786  Žužemberk               3.5  15.5  16.0 -1.56
                             0W8  0B19 1W21 0B16 1W20 1B15 =W12
 14. Bobnič Nina           1111 1658  Blanca                    3  24.0  27.0 -0.13
                             0B2  1W18 1B12 0W5  0B8  1W16 0W9 
 15. Knoll Nina        WII 1080 1668  Grm Novo mesto            3  22.5  24.5 -0.86
                             0B5  1W10 1B18 0W7  0B11 0W13 +*22
 16. Matko Urban                1503  Toneta Pavčka             3  22.0  23.5  0.50
                             0B11 +*22 0W4  1W13 0B6  0B14 1W20
 17. Rončevič Lovro     IV 1155 1556  Dolenjske Toplice         3  20.5  21.0 -0.03
                             1B20 0W3  0B11 1W18 0B10 0W12 1B21
 18. Brlogar Žan                1500  Dobova                    3  16.5  17.0 -0.23
                             1W21 0B14 0W15 0B17 +*22 0W10 1B19
 19. Muhič Nejc                 1605  Žužemberk                 2  22.0  23.5 -1.45
                             0B7  1W13 0B10 0W6  0B12 +*22 0W18
 20. Brlogar Tim                1534  Dobova                    2  20.0  20.5 -1.39
                             0W17 0B4  +*22 0W10 0B13 1W21 0B16
 21. Knavs Ana         III 1121 1500  Zbora odp. Kočevje        1  17.5  19.0 -2.06
                             0B18 0W12 0B13 +*22 0W9  0B20 0W17
Arbiter: Robert Rudman, IA
WinSvicar verzija 4.00.00 
Lastnik: SD KRKA Novo mesto
Novo mesto, Slovenija, 20.10.2017, 7 kol svicar
Igralni cas: 10 minut + 5 sek/potezo Datoteka: C:	urnirDKL17T1CDKL17T1C