www.sahist.si


Aktualno

Iskalnik
Leto:

Kraj:

Panoga:
Standardni šah
Pospešeni šah
Hitropotezni šah
Vrsta tekmovanja:
FIDE/ECU
DP ŠZS
Šolska tekmovanja
Ostalo

Začetek Konec Ime turnirja Kraj Panoga Rang
26.08.17 26.08.17 2. mladinska liga 2017 Murska Sobota Pospešeni šah ECU/FIDE
04.09.17 15.09.17 Evropsko mladinsko prvenstvo Mamaia Standardni šah ECU/FIDE
28.10.17 29.10.17 Svetovno mladinsko prv. v pospešenem šahu Kreta Pospešeni šah ECU/FIDE
16.09.17 25.09.17 Mitropa pokal 2017 Balatonszarzso Standardni šah ECU/FIDE
16.09.17 26.09.17 Svetovno mladinsko prvenstvo do 14, 16 in 18 let Montevideo (Urugvaj) Standardni šah ECU/FIDE
23.10.17 23.10.17 Evropsko prvenstvo v hitropoteznem šahu za ženske Monako Hitropotezni šah ECU/FIDE
07.10.17 15.10.17 Evropski klubski pokal Antalya Standardni šah ECU/FIDE
27.10.17 07.11.17 Evropsko ekipno prvenstvo - ženske Kreta Standardni šah ECU/FIDE
21.10.17 22.10.17 Evropsko prvenstvo v pospešenem šahu za ženske Monako Pospešeni šah ECU/FIDE
27.10.17 07.11.17 Evropsko ekipno prvenstvo - moški Kreta Standardni šah ECU/FIDE
30.10.17 30.10.17 Svetovno mladinsko prv. v hitropoteznem šahu Kreta Hitropotezni šah ECU/FIDE
07.11.17 18.11.17 Svetovno prvenstvo za seniorje Acqui Terme Standardni šah ECU/FIDE
12.11.17 26.11.17 Svetovno mladinsko prvenstvo do 20 let Tarvisio Standardni šah ECU/FIDE
14.12.17 15.12.17 Evropsko prvenstvo v hitropoteznem šahu Katowice Hitropotezni šah ECU/FIDE
16.12.17 17.12.17 Evropsko prvenstvo v pospešenem šahu Katowice Pospešeni šah ECU/FIDE
10.03.18 28.03.18 Turnir kandidatov Berlin Standardni šah ECU/FIDE
20.04.18 29.04.18 Svetovno šolsko prvenstvo Durres Standardni šah ECU/FIDE
21.04.18 30.04.18 Svetovno amatersko prvenstvo Sardinija Standardni šah ECU/FIDE
21.06.18 25.06.18 Svetovno kadetsko v pospešenem šahu Minsk Pospešeni šah ECU/FIDE
04.09.18 16.09.18 Svetovno mladinsko prvenstvo do 20 let Gebze Standardni šah ECU/FIDE
23.09.18 06.10.18 Šahovska olimpiada Batumi Standardni šah ECU/FIDE
19.10.18 01.11.18 Svetovno prvenstvo do 14, 16 in 18 let Halkidiki Standardni šah ECU/FIDE
03.11.18 16.11.18 Svetovno prvenstvo do 8, 12 in 14 let Santiago de Compostela Standardni šah ECU/FIDE
09.11.18 28.11.18 Dvoboj za svetovnega prvaka - V ŽIVO London Standardni šah ECU/FIDE
24.11.18 03.12.18 Mladinska olimpiada Manavgat-Antalya Standardni šah ECU/FIDE
07.04.18 20.04.18 Evropsko žensko prvenstvo Vysoke Tatry ECU/FIDE
13.06.18 21.06.18 Evropsko amatersko prvenstvo Nikšič ECU/FIDE
29.06.18 08.07.18 Evropsko šolsko prvenstvo Krakow ECU/FIDE
11.07.18 19.07.18 Evropsko ekipno mladinsko prvenstvo Bad Blankeburgh ECU/FIDE
31.07.18 05.08.18 Evropsko mladinsko prvenstvo v pospešenem in hitropoteznem šahu Oradea ECU/FIDE
19.08.18 30.08.18 Evropsko mladinsko prvenstvo od 8 do 18 let Riga ECU/FIDE
11.10.18 19.10.18 Evropski klubski pokal Halkidiki ECU/FIDE
05.12.18 09.12.18 Evropsko prvenstvo v pospešenem in hitropoteznem šahu Skopje Pospešeni šah ECU/FIDE
01.04.16 01.04.16 Državna ženska liga (Domžale, MS) Domžale, MS: 1.4.2016 - 17.4.2016 Standardni šah DP ŠZS
31.03.17 31.03.17 1. ženska liga 2017 (Domžale MS) Domžale MS: 31.3.2017 - 9.4.2017 Standardni šah DP ŠZS
28.08.17 28.08.17 1. liga mladink Murska Sobota Standardni šah DP ŠZS
26.08.17 26.08.17 1. mladinska liga - fantje Murska Sobota Standardni šah DP ŠZS
08.09.17 08.09.17 Ekipno DP v pospesenem šahu - člani Murska Sobota Pospešeni šah DP ŠZS
08.09.17 08.09.17 Ekipno DP v pospešenem šahu-članice Murska Sobota Pospešeni šah DP ŠZS
09.09.17 09.09.17 DP v posp. šahu-člani Murska Sobota Pospešeni šah DP ŠZS
09.09.17 09.09.17 DP v posp. šahu-članice Murska Sobota Pospešeni šah DP ŠZS
10.09.17 10.09.17 Ekipno DP v hitr. šahu - članice Murska Sobota Hitropotezni šah DP ŠZS
10.09.17 10.09.17 Ekipno DP v hitr. šahu-člani Murska Sobota Hitropotezni šah DP ŠZS
10.09.17 10.09.17 DP v hitr. šahu - članice Murska Sobota Hitropotezni šah DP ŠZS
10.09.17 10.09.17 DP v hitr. šahu - člani Murska Sobota Hitropotezni šah DP ŠZS
29.09.17 26.11.17 2. članska liga - vzhod Murska Sobota, Šentjur Standardni šah DP ŠZS
30.09.17 09.12.17 3. članska liga - vzhod Standardni šah DP ŠZS
30.09.17 09.12.17 4. članska liga - vzhod Standardni šah DP ŠZS
29.09.17 29.10.17 2. članska liga - zahod Komenda Standardni šah DP ŠZS
08.10.17 08.10.17 Ekipno DP do 12 let - fantje Kranj Pospešeni šah DP ŠZS
10.11.17 26.11.17 3. članska liga - zahod Komenda Standardni šah DP ŠZS
29.09.17 10.12.17 1. Članska liga 2017 Murska Sobota Zagorje Ljubljana Standardni šah DP ŠZS
08.10.17 08.10.17 Ekipno DP do 12 let - dekleta Kranj Pospešeni šah DP ŠZS
24.02.18 02.03.18 25. posamično šahovsko državno prvenstvo mladih do 8, 10, 12, 14, 16 in 18 let za leto 2018 Portorož Standardni šah DP ŠZS
03.03.18 03.03.18 25. posamično pospešeno šahovsko državno prvenstvo mladih do 8, 10, 12, 14, 16 in 18 let za leto 201 Portorož DP ŠZS
09.02.18 11.02.18 Državno prvenstvo v pospešenem in hitropoteznem šahu Otočec DP ŠZS
14.04.18 14.04.18 Osnovnošolsko DP do 9 let Murska Sobota Pospešeni šah DP ŠZS
15.04.18 15.04.18 21. (neuradno) ekipno osnovnošolsko državno prvenstvo za učence in učenke do 12 let za šolsko leto 2 Kozje Pospešeni šah DP ŠZS
28.11.17 28.11.17 Državno univerzitetno prvenstvo v šahu Ljubljana Hitropotezni šah Šolska tekmovanja
13.12.17 13.12.17 Osnovnošolsko posamično prvenstvo za področje Grosuplje 2017/18 Grosuplje Pospešeni šah Šolska tekmovanja
13.01.18 13.01.18 Posamično srednješolsko državno prvenstvo Murska Sobota Pospešeni šah Šolska tekmovanja
14.01.18 14.01.18 21. POSAMIČNO OSNOVNOŠOLSKO DP ZA UČENCE IN UČENKE ZA ŠOLSKO LETO 2017/18 Postojna Pospešeni šah Šolska tekmovanja
17.03.18 17.03.18 Srednješolsko ekipno DP za leto 2017/2018 Murska Sobota Pospešeni šah Šolska tekmovanja
30.11.17 07.12.17 2. memorial Krunoslav Hulak Zagreb Standardni šah Ostalo
09.12.17 16.12.17 Zadar open Zadar Ostalo
07.12.17 10.12.17 Open Palmanova Palmanova Standardni šah Ostalo
26.01.18 01.02.18 23. HIT open Nova Gorica A Nova Gorica Standardni šah Ostalo
24.03.18 24.03.18 Bled chess festival Bled Pospešeni šah Ostalo
26.01.18 01.02.18 23. HIT open Nova Gorica B Nova Gorica Standardni šah Ostalo
07.02.18 07.02.18 "SREDIN VAL" V KOPRU Koper, Gortanov trg 15, 6000 Koper - Capodistria Ostalo
04.02.18 04.02.18 Women chess stars Valencia Pospešeni šah Ostalo
24.03.18 31.03.18 Karpos open 2018 Skopje Standardni šah Ostalo
11.06.17 11.06.17 Nagrada Broda 2017 (Krog) Krog: 11.6.2017
17.06.17 17.06.17 5. DP ZPVDS IN POKAL TRZIN 91 (Trzin) Trzin: 17.6.2017
18.06.17 18.06.17 1. Memorial Zlatka Bašagiča (Ljubljana) Ljubljana: 18.6.2017
24.06.16 24.06.16 20. memorial dr. Milana Vidmarja (Bled) Bled: 24.6.2016 - 3.7.2016
11.07.17 11.07.17 Ciklus pospeseni julij 2017 (Zagorje ob Savi) Zagorje ob Savi: 11.7.2017
10.07.17 10.07.17 Serija Šobec 2017 2/9 (Lesce) Lesce: 10.7.2017
17.07.17 17.07.17 Serija Šobec 2017 3/9 (Lesce) Lesce: 17.7.2017
03.07.17 03.07.17 Serija Šobec 2017 1/9 (Lesce) Lesce: 17.7.2017
19.07.17 19.07.17 Hitropotezni LAGUNA 19.07 2017 (Ljubljana) Ljubljana: 19.7.2017
24.07.17 24.07.17 Serija Šobec 2017 4/9 (Lesce) Lesce: 24.7.2017
11.06.17 11.06.17 Zaključni konectedenski hitropotezni turnir 2017/10 (Krog) Krog: 11.6.2017
29.07.17 29.07.17 Taborska poletje 2017 - 1/8 (Maribor) Maribor: 29.7.2017
05.08.17 05.08.17 MIKKov odprti šahovski turnir (Murska Sobota) Murska Sobota: 5.8.2017
12.08.17 12.08.17 Ekipni hitropotezni turnir ob 90 letnici kluba Črna (Črna na Koroškem) Črna na Koroškem: 12.8.2017
03.09.17 03.09.17 16. Pozničev memorial, 50. let ŠK Zagorje Zagorje ob Savi
01.09.17 01.09.17 Serija Rampin Koper 2017 - 17 Koper
05.09.17 05.09.17 Ciklus cuger september 2017 Zagorje ob Savi
10.09.17 10.09.17 Ciklus pospešenih 17-7 Ilirska Bistrica
22.09.17 22.09.17 Pospešeni turnir ŠD KRKA Novo mesto Novo mesto
27.10.17 27.10.17 Pospešeni turnir ŠD KRKA Novo mesto Novo mesto
24.11.17 24.11.17 Pospešeni turnir ŠD KRKA Novo mesto Novo mesto
15.12.17 15.12.17 Pospešeni turnir ŠD KRKA Novo mesto Novo mesto
02.11.17 05.11.17 Terme KRKA open 2017
02.09.17 28.09.17 Svetovni pokal Tbilisi Standardni šah
17.09.17 17.09.17 Nedeljski ciklus SK Rudar 7_10 Trbovlje
09.09.17 16.09.17 Pula open 2017 Pula Standardni šah
23.09.17 01.10.17 Chess.com Isle of Man of International Douglas IOM Standardni šah
14.10.17 14.10.17 Global chess festival z Judit Polgar Budimpešta
19.09.17 19.09.17 5 - minutni september 2017 Zagorje ob Savi
22.09.17 22.09.17 1. TURNIR MLADIH 2017/2018 Mengeš
24.09.17 24.09.17 Hitropotezni turnir za september 2017 Stari trg pri Ložu
26.09.17 26.09.17 7. TURNIR NAJMLAJŠIH 2017 Ljubljana, oš KOLEZIJA
06.10.17 06.10.17 Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 9/2017 Novo mesto
08.10.17 08.10.17 Nedeljski ciklus Rudar 8_10 Trbovlje
08.10.17 08.10.17 Ciklus pospešenih 17 - 8 Il.Bistrica
10.10.17 10.10.17 Novomeške DŠI 2017 JESENSKI ŠAH Novo mesto
14.10.17 14.10.17 Cikel slovenskih železnic 8_10 2017 Ljubljana
01.12.17 03.12.17 DP v pospešenem in hitropoteznem šahu za kadete in mladince (posamično in ekipno) 2017 Otočec
20.10.17 20.10.17 1. turnir Dolenjske kad. lige 2017/18 - C do 18 let Novo mesto
20.10.17 20.10.17 1. turnir Dolenjske kad. lige 2017/18 - B do 12 let Novo mesto
20.10.17 20.10.17 1. turnir Dolenjske kad. lige 2017/18 - A do 10 let Novo mesto
20.10.17 20.10.17 2. TURNIR MLADIH 2017/2018 Ljubljana; oš Nove Jarše
21.10.17 21.10.17 1. TURNIR PRIMORSKE KADETSKE LIGE Ajdovščina
22.10.17 22.10.17 Ajdovščina Open 2017 Ajdovščina
21.10.17 27.10.17 Mediteransko mladinsko prvenstvo Kreta
21.10.17 21.10.17 Memorial Avguština Cverlina Celje
18.10.17 18.10.17 Celje ciklus oktober celje
21.10.17 21.10.17 Memorial Avguština Cverlina open Šmarje pri Jelšah
21.10.17 21.10.17 Memorial Avguština Cverlina - mladi Smarje pri Jelsah
24.10.17 24.10.17 Bar Naomi 2017 - 7/8 Maribor, Bar Naomi
24.10.17 24.10.17 8. TURNIR NAJMLAJŠIH 2017 Ljubljana oš VIČ
27.10.17 27.10.17 6. turnir Univerz. knjižnice Mbr Maribor, UKM
01.11.17 01.11.17 "SREDIN VAL" V KOPRU Koper, Gortanov trg 15, 6000 Koper - Capodistria
02.11.17 02.11.17 ČETRTKOV 15-MIN. TURNIR V DOMNU Lucija, Kava bar Domen, 6320 Portorož - Portorose
06.11.17 06.11.17 PONEDELJKOV CUG V DOMNU 2017 - 34 Lucija, Kava bar Domen, 6320 Portorož - Portorose
06.11.17 06.11.17 POKAL ŠZS 2017, 5. TURNIR, 5M+2S/P Šahovski dom,Bravničarjeva 13, LJ, 1000 Ljubljana
08.11.17 08.11.17 HITROPOTEZNI ŽELEZNIČAR Bravničarjeva 13, Šahovski dom, 1000 Ljubljana
09.11.17 09.11.17 III. MEMORIJALNI TURNIR "ŽELIMIR RODEK" Varaždin, Ulica Ante Starčeviča 27, 0000 gostovanj
10.11.17 10.11.17 CIKLUS TURNIRJEV MLADIH 2017/2018 - 3. TURNIR Osnovna šola Šenčur, 4000 Kranj
11.11.17 11.11.17 POKAL SLOVENSKIH ŽELEZNIC 9_10 Kolodvorska 11, 1000 Ljubljana
18.11.17 18.11.17 POKAL RAKOVEGA ŠKOCJANA 2017 Rakov Škocjan, 1380 Cerknica
28.10.17 03.11.17 International chess open Palic Palic Standardni šah
05.11.17 05.11.17 Nedeljski ciklus Rudar 9_10 Trbovlje
02.11.17 05.11.17 Terme Krka OPEN 2017 Otočec
04.01.18 07.01.18 Otvoreni amaterski turnir Rabac Open 2018 Rabac, Hotel "Valamar Sanfior"
11.11.17 11.11.17 Hitropotezni turnir ŠK Kolektor Idrija November Idrija
11.11.17 11.11.17 2. TURNIR PRIMORSKE KADETSKE LIGE Nova Gorica
14.11.17 14.11.17 GT 2017 hitropotezno, 7/8 Maribor, Gostilna Tabor
16.11.17 16.11.17 20. Martinov šahovski turnir Murska Sobota
18.11.17 18.11.17 Prvenstvo ZDVIS v posp. šahu Murska Sobota
24.11.17 24.11.17 Osnovnošolsko prvenstvo Notranjske 2017/18 - F9 Postojna
24.11.17 24.11.17 Osnovnošolsko prvenstvo Notranjske 2017/18 - F12 Postojna
24.11.17 24.11.17 Osnovnošolsko prvenstvo Notranjske 2017/18 - D12 Postojna
27.11.17 27.11.17 Bar Naomi 2017 - 8/8 Maribor, Bar Naomi
26.11.17 24.02.18 Slovenskogoriška šahovska liga 2017 Malečnik-Hajdina-Juršinci
01.12.17 01.12.17 DP v pospešenem šahu - ekipno, kadetinje Otočec
01.12.17 01.12.17 DP v pospešenem šahu - ekipno, mladinke Otočec
01.12.17 01.12.17 DP v pospešenem šahu - ekipno, mladinci Otočec
02.12.17 02.12.17 DP v pospešenem šahu - posamično, mladinci Otočec
01.12.17 01.12.17 DP v pospešenem šahu - ekipno, kadeti Otočec
02.12.17 02.12.17 DP v pospešenem šahu - posamično, mladinke Otočec
03.12.17 03.12.17 DP v hitropoteznem šahu - posamično, mladinci Otočec
03.12.17 03.12.17 DP v hitropoteznem šahu - posamično, mladinke Otočec
03.12.17 03.12.17 DP v hitropoteznem šahu - posamično, kadeti Otočec
03.12.17 03.12.17 DP v hitropoteznem šahu - posamično, kadetinje Otočec
03.12.17 03.12.17 DP v hitropoteznem šahu - ekipno, mladinci Otočec
03.12.17 03.12.17 DP v hitropoteznem šahu - ekipno, mladinke Otočec
03.12.17 03.12.17 DP v hitropoteznem šahu - ekipno, kadeti Otočec
03.12.17 03.12.17 DP v hitropoteznem šahu - ekipno, kadetinje Otočec
08.12.17 08.12.17 7. odprti šahovski turnir za pokal osamosvojitve Ozeljan
08.12.17 08.12.17 Občinsko posamično osnovnošolsko šahovsko prvenstvo 2017/18 Novo mesto
11.12.17 11.12.17 Posamezno OŠ šahovsko tekmovanje - D9 Muta
13.12.17 13.12.17 6. memorialni turnir-Mladi Murska Sobota
13.12.17 13.12.17 Slovenija sahira-M.S.6. memorialni turnir Murska Sobota
14.12.17 14.12.17 Slovenija šahira - Nova Gorica Nova Gorica
14.12.17 14.12.17 Slovenija šahira 2017 - Maribor Maribor, Verstovškova 4
26.11.04 24.02.18 Slovenskogoriška šahovska liga 2017 Malečnik-Hajdina-Juršinci
18.12.17 24.02.18 Slovenskogoriška šahovska liga 2017 Malečnik-Hajdina-Juršinci
15.12.17 15.12.17 Dekleta do 9 Brežice
14.12.17 14.12.17 Dekleta do 12 2017 Brežice
23.12.17 23.12.17 Ljubljana chess festival 2017 Ljubljana
20.12.17 20.12.17 Božično - novoletni Krožek OŠ Idrija Idrija
22.12.04 22.12.04 2. srečanje ICP - Goriška Deskle
22.12.17 22.12.17 2. srečanje ICP - Goriška Deskle
28.12.17 28.12.17 GT 2017 hitropotezno - 8/8 Maribor, Gostilna Tabor
03.01.18 09.01.18 Open Bošnjaci Bošnjaci Standardni šah
26.12.17 28.12.17 Svetovno prvenstvo v pospešenem šahu Riyadh Pospešeni šah
29.12.17 30.12.17 Svetovno prvenstvo v hitropoteznem šahu Riyadh Pospešeni šah
05.01.18 05.01.18 Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 1/2018 Novo mesto
06.01.18 06.01.18 Področno OŠ prvenstvo Pomurja D15 Murska Sobota
06.01.18 06.01.18 Področno OŠ prvenstvo Pomurja D9 Murska Sobota
06.01.18 06.01.18 Področno OŠ prvenstvo Pomurja D12 Murska Sobota
06.01.18 06.01.18 Področno OŠ prvenstvo Pomurja F9 Murska Sobota
06.01.18 06.01.18 Novoletni turnir GT 2018 Maribor, Gostilna Tabor
06.01.18 06.01.18 Področno OŠ prvenstvo Pomurja F12 Murska Sobota
06.01.18 06.01.18 Področno OŠ prvenstvo Pomurja F15 Murska Sobota
02.01.18 02.01.18 Novoletni hitropotezni Trbovlje
07.01.18 07.01.18 Nedeljski ciklus SK Rudar 1_10 Trbovlje
09.01.18 09.01.18 Redni ciklus hitropotezni 1_12 Zagorje ob Savi
22.01.18 02.02.18 Gibraltar chess festival Gibraltar
12.01.18 28.01.18 Tata Steel Chess Wijk aan Zee
19.01.18 19.01.18 Hirtopotezni turnir ŠD KRKA NM 1/2018 Novo mesto
21.01.18 21.01.18 27. mednarodni šahovski turnir za pokal TVD Partizan Bakovci
21.01.18 21.01.18 Dolenjsko mladinsko šahovsko prvenstvo 2018 - D8 in D10 Šentrupert
27.01.18 27.01.18 Rokvič in Volčanšek memorial Brežice
02.02.18 02.02.18 Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 2/2018 Novo mesto
03.02.18 03.02.18 1. Posočni mesečni turnir - februar 2018 Tolmin
24.02.18 03.03.18 WGM Cvijet Mediterana Rijeka
05.02.18 05.02.18 PONEDELJKOV CUG V DOMNU 2018 - 03 Lucija, Kava bar Domen, 6320 Portorož - Portorose
05.02.18 05.02.18 ŠK BRANIK-SPOMLADANSKO POLETNI CIKLUS 2-2017 Maribor-Taborka, 2000 Maribor
06.02.18 06.02.18 CHESS, JAZZ IN PREŠEREN - ŠAHOVSKO KULTURNI VEČER OB SLOVENSKEM KULTURNEM PRAZNIKU Hotel Kras, 6230 Postojna
07.02.18 07.02.18 HITROPOTEZNI ŽELEZNIČAR Bravničarjeva 13, Ljubljana, 1000 Ljubljana
08.02.18 08.02.18 11. PRVENSTVO PIRANA V POSPEŠENEM ŠAHU - 3/ 24 Lucija, Kava bar Domen, 6320 Portorož - Portorose
08.02.18 11.02.18 ODPRTO AMATERSKO PRVENSTVO PTUJA Ptuj, 2250 Ptuj
09.02.18 09.02.18 5. POSPEŠENI MLADINSKI MESEČNI TURNIR ŠŠ ŠD KOČEVJE Trg zbora odposlancev 30, 1330 Kočevje
09.02.18 09.02.18 LIGA MLADIH SLOVENIJE 4. TURNIR OŠ Maksa Pečarja-stara šola, 1231 Ljubljana - Črnu
10.02.18 10.02.18 POKAL POLJANSKE DOLINE MINERVO 1/8 Poljane nad Škofjo Loko, 0000 gostovanja
13.02.18 13.02.18 2. TURNIR NAJMLAJŠIH 2018 Ljubljana, osnovna šola kolezija, Cesta v Mesti lo
13.02.18 13.02.18 TORKOV TURNIR V HOTELU KRAS - 06 Hotel Kras, 6230 Postojna
14.02.18 14.02.18 OSREDNJESLOVENSKA LIGA MLADIH 5. TURNIR OŠ Brezovica, 1351 Brezovica pri Ljubljani
15.02.18 15.02.18 ČETRTKOV 15-MIN. TURNIR V DOMNU 2018 - 04 Lucija, Kava bar Domen, 6320 Portorož - Portorose
16.02.18 16.02.18 SERIJA RAMPIN KOPER 2018 - 04 Okrepčevalnica Rampin, 6000 Koper - Capodistria
16.02.18 16.02.18 CIKLUS TURNIRJEV MLADIH 2017/2018 - 6. TURNIR Osnovna šola Orehek, 4000 Kranj
16.02.18 16.02.18 POSPEŠENI TURNIR FEBRUAR 2018 Trg zbora odposlancev 30, 1330 Kočevje
16.02.18 16.02.18 POKAL NOVEGA MESTA 4/2018 Sejna soba garderobne stavbe na stadionu, 8000 Nov
16.02.18 16.02.18 6. TURNIR MLADIH 2017/2018 Oš Vič, Abramova ulica 26, Ljubljana, 1000 Ljublja
17.02.18 17.02.18 OSNOVNOŠOLSKO EKIPNO PRVENSTVO GORENJSKE OŠ Jakoba Aljaža Kranj, 4000 Kranj
23.02.18 23.02.18 HITROPOTEZNO PRVENSTVO IZOLE 2018 - 2/ 10 Izola, Gregorčičeva 21, 6310 Izola - Isola
26.02.18 26.02.18 SERIJA "ZADNJI PONEDELJEK" 2/ 12 Lucija, Kava bar Domen, 6320 Portorož - Portorose
28.01.18 28.01.18 DP v problemskem šahu Ljubljana
09.02.18 10.02.18 Ekipno pospešeno DP članic 2018 Otočec
09.02.18 13.02.18 Fischer random: Carlsen-Nakamura Norveška
10.02.18 10.02.18 Pospešeno DP članov 2018 Otočec
10.02.18 10.02.18 Pospešeno DP članic 2018 Otočec
09.02.18 09.02.18 Ekipno pospešeno DP članov 2018 Otočec
11.02.18 11.02.18 Ekipno hitropotezno DP članov 2018 Otočec
11.02.18 11.02.18 Ekipno hitropotezno DP članic 2018 Otočec
11.02.18 11.02.18 Posamično hitropotezno DP članov 2018 Otočec
11.02.18 11.02.18 Posamično hitropotezno DP članic 2018 Otočec
23.06.18 30.06.18 Pula open Pula
24.06.18 01.07.18 Amaterski open Šolta Šolta
29.07.18 05.08.18 Open Lignano A, B in C Lignano
05.05.18 11.05.18 48. Open Bosna Sarajevo
13.07.18 15.07.18 Bergamo open Bergamo
16.02.18 16.02.18 Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 2/2018 Novo mesto
16.02.18 16.02.18 Konectedenski hitropotezni turnir Radenska 2018/4 Černelavci
17.02.18 23.02.18 Open Graz Graz
16.03.18 29.03.18 Evropsko posamično prvenstvo Batumi
20.02.18 20.02.18 Torkov turnir v hotelu Kras 2018 - 05 Postojna
20.02.18 20.02.18 5 mintni ciklus februar 2018 Zagorje ob Savi
20.02.18 20.02.18 Dolenjsko ekipno OŠ prvenstvo 2017/18 Novo mesto
03.03.18 13.03.18 8. marčevski velemojstrski ženski turnir Beograd
24.02.18 03.03.18 Mladinsko DP - PRENOS V ŽIVO Portorož
20.02.18 20.02.18 OŠ Koroško ekipno prvenstvo v šahu - D9 Muta
20.02.18 20.02.18 OŠ Koroško ekipno prvenstvo v šahu - D12 Muta
20.02.18 20.02.18 OŠ Koroško ekipno prvenstvo - D15 Muta
20.02.18 20.02.18 OŠ Koroško ekipno tekmovanje v šahu 2018 - F9 Muta
20.02.18 20.02.18 OŠ Koroško ekipno prvenstvo - F12 Muta
20.02.18 20.02.18 OŠ Koroško ekipno tekmovanje v šahu - F15 Muta
17.03.18 17.03.18 5. memorialni turnir Vesne Rožič in 16. mladinski šahovski turnir Ig 2018 Ig
27.02.18 27.02.18 10 minutni ciklus februar 2018 Zagorje ob Savi
08.03.18 08.03.18 Osnovnošolsko ekipno prvenstvo - področje Grosuplje Grosuplje
02.03.18 02.03.18 polskava pol
06.03.18 06.03.18 Torkovi večeri v hotelu Kras - 07 Postojna
06.03.18 14.03.18 GAMMA Reykjavik Open 2018 - Bobby Fischer Memorial Reykjavik
01.03.18 01.03.18 8. turnir za klubskega prvaka 2018 Gornja Radgona
09.03.18 09.03.18 Regijsko OŠ PC Domžale - fantje do 15 Domžale
09.03.18 09.03.18 Regijsko OŠ PC Domžale - fantje do 12 Domžale
09.03.18 09.03.18 Reykjavik Fischer Random 2018 - European Fischer Random Cup Reykjavik
09.03.18 09.03.18 Regijsko OŠ PC Domžale - dekleta do 15 Domžale
10.03.18 10.03.18 PRENOS V ŽIVO - Mladinski Ljubljana open Lars&Sven Ljubljana
10.03.18 10.03.18 2. Posočni mesečni turnir - marec 2018 Tolmin
09.03.18 09.03.18 Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 3/2018 Novo mesto
10.03.18 10.03.18 MLADINSKI TURNIR LARS & SVEN LJUBLJANA OPEN 2018 Ljubljana
15.03.18 15.03.18 11.odprti turnir posameznikov PB Idrija Idrija
24.03.18 24.03.18 ODPRTI HITROPOTEZNI TURNIR ORMOŽ 2018 Grajski center za družine Ormož
22.03.18 22.03.18 Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 3/2018 Novo mesto
27.03.18 27.03.18 Delavske športne igre 2018 POMLAD Novo mesto
28.03.18 28.03.18 Celjski ciklus mladih april Celje
30.03.18 31.03.18 Evropsko posamično prvenstvo za ženske v pospešenem šahu Tbilisi
01.04.18 01.04.18 Evropsko posamično prvenstvo za ženske v hitropoteznem šahu Tbilisi
02.04.18 02.04.18 24. Velikonočni turnir Sladki Vrh 2018 Maribor
20.04.18 20.04.18 1. MLADINSKI TURNIR HURA POMLAD Petanjci
20.04.18 20.05.18 Državna ženska liga Murska Sobota Standardni šah DP ŠZS
27.04.18 04.05.18 Državno prvenstvo za člane in članice Ljubljana Standardni šah DP ŠZS
11.05.18 13.05.18 Ekipno državno prvenstvo do 16 let za fante in dekleta Murska Sobota Standardni šah DP ŠZS
19.05.18 20.05.18 1. ženska liga 2018 Murska Sobota Standardni šah DP ŠZS
07.10.18 07.10.18 Ekipno državno prvenstvo do 12 let Murska Sobota DP ŠZS
28.09.18 11.11.18 1. članska liga vzhod gostovanja Standardni šah DP ŠZS
28.09.18 28.10.18 1. članska liga - zahod Komenda Standardni šah DP ŠZS
09.11.18 25.11.18 2. članska liga - zahod Komenda Standardni šah DP ŠZS
15.09.18 08.12.18 2. članska liga - vzhod gostovanja Standardni šah DP ŠZS
06.04.18 06.04.18 Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 4/2018 Novo mesto
07.04.18 08.04.18 Pro Chess League: Ljubljanske želve v polfinalu San Francisco
07.04.18 07.04.18 3. turnir primorska kadetska liga 2017/18 Deskle
08.04.18 08.04.18 6.konectedenski turnir-Lipa Lipa
13.04.18 13.04.18 Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 4/2018 Novo mesto
14.04.18 14.04.18 3. Posočni mesečni turnir - april 2018 Tolmin
15.04.18 15.04.18 Turnir v pospešenem šahu ob prazniku Občine Domžale & 2. memoriala Vida Vavpetiča Domžale
16.04.18 16.04.18 ŠKBranikspc9-2018 Maribor-Ljudski vrt
18.04.18 18.04.18 celjski ciklus mladih april Celje
20.04.18 20.04.18 Četrti turnir Dolenjske kadetske lige 2017/2018 Dolenjske Toplice
22.04.18 22.04.18 7.konectedenskiturnir-Janževvrh Dokležovje
23.04.18 23.04.18 ŠKBranik-redni4-2018 Maribor-Ljuski vrt
25.04.18 25.04.18 Dolenjsko prvenstvo 2017/18 - NAJML. DEKLICE Novo mesto
25.04.18 25.04.18 Dolenjsko prvenstvo 2017/18 - NAJML. FANTJE Novo mesto
04.05.18 04.05.18 2. SPOMLADANSKI MLADINSKI TURNIR TROPOVCI Gasilski dom Tropovci, Kolesarska ulica 64, 9251 T
01.01.16 01.01.16 Zaključni konectedenski hitropotezni turnir Krog
11.06.10 12.06.10 Zaključni konectedenski hitropotezni turnir Krog
03.06.10 03.06.10 Zaključni konectedenski hitropotezni turnir Krog
09.06.18 10.06.18 1. MEDNARODNI MLADINSKI TURNIR V POČASNEM ŠAHU Tropovci, Kolesarska ulica 64, 9251 Tišina
01.06.18 03.06.18 Otvoreni turnir mladih, Kastav Kastav
04.05.18 04.05.18 2. SPOMLADANSKI MLADINSKI TURNIR Tropovci
05.05.18 05.05.18 4. turnir primorske kadetske lige v šahu 2017/18 Tolmin
09.05.18 09.05.18 9.turnir upokojencev Gorenjske 2018 Kranj
12.12.17 10.06.18 Točkovanje konectedenskih turnirjev Radenske Pomgrad za leto 2018 Prekmurje
13.05.18 13.05.18 ŠK Radenska Pomgrad-konectedenski-Ižakovci-kadeti Ižakovci
13.05.18 13.05.18 ŠD-Radenska-konectedenski -Ižakovci-8-2018 Ižakovci
14.05.18 14.05.18 ŠKBranik-spomladanskopoletniciklus10-2018 Maribor-Ljuski vrt
26.05.18 26.05.18 2. memorial Zlatka Bašagića Ljubljana
15.05.18 15.05.18 6- šahovski turnir Ciklus Kranj 2018 Kranj
02.06.18 02.06.18 RAKOVŠKO DOLGO POPOLDNE 2018 Rakov Škocjan
18.05.18 18.05.18 Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 5/2018 Novo mesto
25.05.18 25.05.18 ŠKBranik-redni5-2018 Maribor-Ljuski vrt
30.11.-1 30.11.-1 Šahovsko prvenstvo DDS 2018 Dolenjske Toplice
26.05.18 26.05.18 Šahovsko prvenstvo DDS 2018 Dolenjske Toplice
26.05.18 26.05.18 Tretje prvenstvo krajevnih skupnosti MO NM 2018 Prečna
20.09.18 23.09.18 Hotel Diana International Chess FIDE Open Murska Sobota
27.05.18 27.05.18 ŠDRadenska-Pomgrad-konectedenski-9-2018-Andrejci Andrejci
28.05.18 28.05.18 15.Športne igre upokojencev Severne Primorske 15.Športne igre
28.05.18 28.05.18 ŠKBranik Maribor-spomladansko poletni ciklus 11-2018-finale Maribor-Ljudski vrt
30.05.18 09.06.18 Mitropa Cup 2018 Isola Capo Rizzuto
30.11.-1 30.11.-1 Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 6/2018 Novo mesto
09.06.18 10.06.18 Dani Sv. Vida i Moj prvi rejting Rijeka
30.11.-1 30.11.-1 ŠKBranik-redni6-2018 Maribor-Ljudski vrt
09.06.18 09.06.18 5. Posočni mesečni turnir - junij 2018 Tolmin
09.06.18 09.06.18 17. Veteranske športne igre 2018 Radovljica
08.06.18 30.11.-1 ŠKBranik-redni6-2018 Maribor-Ljudski vrt
10.06.18 10.06.18 Zaključni konectedenski hitropotezni turnir 2018/10 Krog
10.06.18 10.06.18 Zaključni konectedenski hitrpotezni turnir - mladinci 2018/10 Krog
10.06.18 10.06.18 Nagrada Broda 2018 Krog
09.06.18 10.06.18 FIDE mladinski turnir Tropovci Tropovci
09.12.18 10.12.18 FIDE mladinski turnir Tropovci 2018 Tropovci
15.06.18 15.06.18 Hitropotezni turnir 7/2018 Novo mesto
17.06.18 17.06.18 70 let ŠD Gornja Radgona Gornja Radgona
16.06.18 16.06.18 Turnir ob Prazniku občine Šmarje pri Jelšah Šmarje pri Jelšah
22.06.18 22.06.18 Ciklus hitropoteznih turnirjev ŠD Radovljica 6/2018 Radovljica
20.06.18 20.06.18 Šahovsko prvenstvo upokojencev Gorenjske 11 turnir Kranj
25.06.18 25.06.18 TURNIR VETERANOV RAD0VJICA 1918 RADOVLJICA
07.07.18 07.07.18 Dan Kolektorja 2018 - hitropotezni turnir Idrija
04.08.18 04.08.18 Odprto prvenstvo opčine Dobrinj Kras, otok Krk, Hrvaška
30.11.-1 30.11.-1 ŠKBranik-dopustniškiciklus1-2018 Maribor-Ljudski vrt
17.07.18 17.07.18 Dopustniški ciklus 1-2018 Maribor-Naomi bar
24.08.18 24.08.18 Amaterski turnir za vse generacije Ribiški dom Gradišče, 9251 Tišina
07.08.18 15.08.18 European Union Youth Championship 2018 Kouty nad Desnou (Češka)
07.08.18 15.08.18 European Union Youth Championship 2018 - prenos partij v živo Kouty nad Desnou (Češka)
07.08.18 07.08.18 Poletna scena 2018 Nova Gorica
26.08.18 02.09.18 Međunarodni šahovski festival za mlade “Adriatic 2018.“ Crikvenica
24.08.18 24.08.18 Amaterski turnir za vse generacije Gradišče Gradišče
30.08.18 30.08.18 Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 8/2018 Novo mesto
08.09.18 08.09.18 Rapid za mlade ŠK Rijeka - A turnir Rijeka, Šahovski dom, Blaža Polića 2/2
08.09.18 08.09.18 Rapid za mlade ŠK Rijeka - B turnir Rijeka, Šahovski dom, Blaža Polića 2/2
05.09.18 05.09.18 Turnir ob začetku šol. leta 2018/19 OŠ Deskle Deskle
29.09.18 29.09.18 Memorijal Željko Mitrović Vrbovsko
14.09.18 14.09.18 Ciklus pospešenih turnirjev ŠD Radovljica 9/2018 Radovljica
21.09.18 21.09.18 Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 5/2018 Novo mesto
24.09.18 24.09.18 ŠKBranik-jesenskozimskiciklus2-2018 Maribor-Naomi bar
24.09.18 05.10.18 Šahovska olimpiada - rezultati ŽENSKE Batumi
24.09.18 05.10.18 Šahovska olimpiada - rezultati MOŠKI Batumi
28.09.18 24.11.18 3. liga vzhod 2018 Zgornja Polskava
02.11.18 16.12.18 Državna članska liga Ljubljana, Celje, Ljubljana
06.10.18 06.10.18 Rapid za mlade ŠK Rijeka A turnir Rijeka, Šahovski dom, Blaža Polića 2/2
06.10.18 06.10.18 Rapid za mlade ŠK Rijeka B turnir Rijeka, Šahovski dom, Blaža Polića 2/2
05.10.18 05.10.18 Odprti jesenski pospešeni turnir Gradišče Gradišče
05.10.18 05.10.18 Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 6/2018 Novo mesto
08.10.18 08.10.18 ŠKBranik-jesenskozimskiciklus4-2018 Maribor-Naomi bar
13.10.18 13.10.18 7. MEMORIAL JANEZA SMOLETA RADOVLJICA
18.10.18 18.10.18 Mesečni dvokrožni hitropotezni turnir generacij 10 / 2018 Idrija
19.10.18 19.10.18 Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 9/2018 Novo mesto
22.10.18 22.10.18 ŠKBranik-jesenskozimskiciklus5-2018 Maribor-Naomi bar
23.10.18 23.10.18 Delavske športne igre 2018 jesenski del Novo mesto
24.10.18 24.10.18 Šahovski turnir upokojencev Gorenjske 2018 Kranj
26.10.18 26.10.18 Krompirjev odprti pospešeni turnir Tropovci
26.10.18 26.10.18 Dolenjska kadetska liga 2018/19 Turnir 1A Novo mesto
26.10.18 26.10.18 Dolenjska kadetska liga 2018/19 Turnir 1B Novo mesto
26.10.18 26.10.18 Dolenjska kad. liga 2018/19 1. turnir C Novo mesto
23.11.18 23.11.18 SLOVENIJA ŠAHIRA 2018 TROPOVCI Tropovci
05.11.18 05.11.18 ŠKBranik-jesenskozimskiciklus6-2018 Maribor-Naomi bar
07.11.18 07.11.18 21.Martinov šahovski turnir Murska Sobota
01.11.18 23.11.18 Svetovni pokal - ženske Khanty Mansiysk
09.11.18 09.11.18 Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 7/2018 Novo mesto
29.11.18 29.11.18 Univerzitetno državno prvenstvo 2018/2019 Ljubljana
07.11.18 07.11.18 Šahovski turnir upokojencev Gorenjske 18/2018 Kranj
12.11.18 12.11.18 ŠKBranik-jesenskozimskiciklus7-2018 Murska Sobota
16.11.18 18.11.18 Državno prvenstvo v pospešenem šahu za mladince, mladinke, kadete in kadetinje Murska Sobota
19.11.18 19.11.18 ŠKBranik-jzc8-2018 Maribor
22.11.18 22.11.18 ŠKBranik-redni9-2018 Maribor
24.11.18 24.11.18 3. liga vzhod 2018 - hitropotezni Slovenske Konjice
25.11.18 25.11.18 7.memorialni turnir-mladi Murska Sobota
25.11.18 25.11.18 Slovenija šahira-7.memorialni turnir Murska Sobota
30.11.18 30.11.18 Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 8/2018 Novo mesto
04.12.18 04.12.18 Novomeško posamično OŠ prvenstvo 2018/19 Novo mesto
04.12.18 04.12.18 Posamično regijsko OŠ PC Domžale - fantje in dekleta do 15 Rodica
04.12.18 04.12.18 Posamično regijsko PC Domžale - fantje do 12 Rodica
04.12.18 04.12.18 Posamično regijsko PC Domžale - dekleta do 12 Rodica
29.11.18 29.11.18 Medobčinsko tekmovanje U12 Spodnja Polskava
29.11.18 29.11.18 Medobčinsko tekmovanje U15 Spodnja Polskava
29.11.18 29.11.18 Medobčinsko tekmovanje U9 Spodnja Polskava
08.12.18 08.12.18 37. Božično novoletni Litija
09.12.18 09.12.18 MITROVDANSKI ŠAHOVSKI TURNIR 2018 RADOVLJICA
11.12.18 11.12.18 Osnovnošolsko posamično prvenstvo Grosuplje 2018/19 Šmarje - Sap
11.12.18 11.12.18 3. ŠAH TURNIR DU VESELI DECEMBER 2018 RADOVLJICA
15.12.18 15.12.18 Dolenjsko posamično OŠ prvenstvo 2018/19 Mirna Peč