www.sahist.si


Aktualno

Iskalnik
Leto:

Kraj:

Panoga:
Standardni šah
Pospešeni šah
Hitropotezni šah
Vrsta tekmovanja:
FIDE/ECU
DP ŠZS
Šolska tekmovanja
Ostalo

Začetek Konec Ime turnirja Kraj Panoga Rang
07.02.18 07.02.18 "SREDIN VAL" V KOPRU Koper, Gortanov trg 15, 6000 Koper - Capodistria Ostalo
01.11.17 01.11.17 "SREDIN VAL" V KOPRU Koper, Gortanov trg 15, 6000 Koper - Capodistria
29.09.17 10.12.17 1. Članska liga 2017 Murska Sobota Zagorje Ljubljana Standardni šah DP ŠZS
28.08.17 28.08.17 1. liga mladink Murska Sobota Standardni šah DP ŠZS
18.06.17 18.06.17 1. Memorial Zlatka Bašagiča (Ljubljana) Ljubljana: 18.6.2017
26.08.17 26.08.17 1. mladinska liga - fantje Murska Sobota Standardni šah DP ŠZS
03.02.18 03.02.18 1. Posočni mesečni turnir - februar 2018 Tolmin
20.10.17 20.10.17 1. turnir Dolenjske kad. lige 2017/18 - A do 10 let Novo mesto
20.10.17 20.10.17 1. turnir Dolenjske kad. lige 2017/18 - B do 12 let Novo mesto
20.10.17 20.10.17 1. turnir Dolenjske kad. lige 2017/18 - C do 18 let Novo mesto
22.09.17 22.09.17 1. TURNIR MLADIH 2017/2018 Mengeš
21.10.17 21.10.17 1. TURNIR PRIMORSKE KADETSKE LIGE Ajdovščina
31.03.17 31.03.17 1. ženska liga 2017 (Domžale MS) Domžale MS: 31.3.2017 - 9.4.2017 Standardni šah DP ŠZS
08.02.18 08.02.18 11. PRVENSTVO PIRANA V POSPEŠENEM ŠAHU - 3/ 24 Lucija, Kava bar Domen, 6320 Portorož - Portorose
03.09.17 03.09.17 16. Pozničev memorial, 50. let ŠK Zagorje Zagorje ob Savi
29.09.17 26.11.17 2. članska liga - vzhod Murska Sobota, Šentjur Standardni šah DP ŠZS
29.09.17 29.10.17 2. članska liga - zahod Komenda Standardni šah DP ŠZS
30.11.17 07.12.17 2. memorial Krunoslav Hulak Zagreb Standardni šah Ostalo
26.08.17 26.08.17 2. mladinska liga 2017 Murska Sobota Pospešeni šah ECU/FIDE
22.12.04 22.12.04 2. srečanje ICP - Goriška Deskle
22.12.17 22.12.17 2. srečanje ICP - Goriška Deskle
20.10.17 20.10.17 2. TURNIR MLADIH 2017/2018 Ljubljana; oš Nove Jarše
13.02.18 13.02.18 2. TURNIR NAJMLAJŠIH 2018 Ljubljana, osnovna šola kolezija, Cesta v Mesti lo
11.11.17 11.11.17 2. TURNIR PRIMORSKE KADETSKE LIGE Nova Gorica
16.11.17 16.11.17 20. Martinov šahovski turnir Murska Sobota
24.06.16 24.06.16 20. memorial dr. Milana Vidmarja (Bled) Bled: 24.6.2016 - 3.7.2016
14.01.18 14.01.18 21. POSAMIČNO OSNOVNOŠOLSKO DP ZA UČENCE IN UČENKE ZA ŠOLSKO LETO 2017/18 Postojna Pospešeni šah Šolska tekmovanja
26.01.18 01.02.18 23. HIT open Nova Gorica A Nova Gorica Standardni šah Ostalo
26.01.18 01.02.18 23. HIT open Nova Gorica B Nova Gorica Standardni šah Ostalo
21.01.18 21.01.18 27. mednarodni šahovski turnir za pokal TVD Partizan Bakovci
30.09.17 09.12.17 3. članska liga - vzhod Standardni šah DP ŠZS
10.11.17 26.11.17 3. članska liga - zahod Komenda Standardni šah DP ŠZS
30.09.17 09.12.17 4. članska liga - vzhod Standardni šah DP ŠZS
19.09.17 19.09.17 5 - minutni september 2017 Zagorje ob Savi
17.06.17 17.06.17 5. DP ZPVDS IN POKAL TRZIN 91 (Trzin) Trzin: 17.6.2017
09.02.18 09.02.18 5. POSPEŠENI MLADINSKI MESEČNI TURNIR ŠŠ ŠD KOČEVJE Trg zbora odposlancev 30, 1330 Kočevje
13.12.17 13.12.17 6. memorialni turnir-Mladi Murska Sobota
16.02.18 16.02.18 6. TURNIR MLADIH 2017/2018 Oš Vič, Abramova ulica 26, Ljubljana, 1000 Ljublja
27.10.17 27.10.17 6. turnir Univerz. knjižnice Mbr Maribor, UKM
08.12.17 08.12.17 7. odprti šahovski turnir za pokal osamosvojitve Ozeljan
26.09.17 26.09.17 7. TURNIR NAJMLAJŠIH 2017 Ljubljana, oš KOLEZIJA
24.10.17 24.10.17 8. TURNIR NAJMLAJŠIH 2017 Ljubljana oš VIČ
22.10.17 22.10.17 Ajdovščina Open 2017 Ajdovščina
24.10.17 24.10.17 Bar Naomi 2017 - 7/8 Maribor, Bar Naomi
27.11.17 27.11.17 Bar Naomi 2017 - 8/8 Maribor, Bar Naomi
12.12.18 03.12.18 BLABLA testna dolina
11.12.18 03.12.18 BLABLA testna dolina
20.12.17 20.12.17 Božično - novoletni Krožek OŠ Idrija Idrija
18.10.17 18.10.17 Celje ciklus oktober celje
06.02.18 06.02.18 CHESS, JAZZ IN PREŠEREN - ŠAHOVSKO KULTURNI VEČER OB SLOVENSKEM KULTURNEM PRAZNIKU Hotel Kras, 6230 Postojna
23.09.17 01.10.17 Chess.com Isle of Man of International Douglas IOM Standardni šah
14.10.17 14.10.17 Cikel slovenskih železnic 8_10 2017 Ljubljana
05.09.17 05.09.17 Ciklus cuger september 2017 Zagorje ob Savi
11.07.17 11.07.17 Ciklus pospeseni julij 2017 (Zagorje ob Savi) Zagorje ob Savi: 11.7.2017
08.10.17 08.10.17 Ciklus pospešenih 17 - 8 Il.Bistrica
10.09.17 10.09.17 Ciklus pospešenih 17-7 Ilirska Bistrica
10.11.17 10.11.17 CIKLUS TURNIRJEV MLADIH 2017/2018 - 3. TURNIR Osnovna šola Šenčur, 4000 Kranj
16.02.18 16.02.18 CIKLUS TURNIRJEV MLADIH 2017/2018 - 6. TURNIR Osnovna šola Orehek, 4000 Kranj
02.11.17 02.11.17 ČETRTKOV 15-MIN. TURNIR V DOMNU Lucija, Kava bar Domen, 6320 Portorož - Portorose
15.02.18 15.02.18 ČETRTKOV 15-MIN. TURNIR V DOMNU 2018 - 04 Lucija, Kava bar Domen, 6320 Portorož - Portorose
14.12.17 14.12.17 Dekleta do 12 2017 Brežice
15.12.17 15.12.17 Dekleta do 9 Brežice
21.01.18 21.01.18 Dolenjsko mladinsko šahovsko prvenstvo 2018 - D8 in D10 Šentrupert
10.09.17 10.09.17 DP v hitr. šahu - člani Murska Sobota Hitropotezni šah DP ŠZS
10.09.17 10.09.17 DP v hitr. šahu - članice Murska Sobota Hitropotezni šah DP ŠZS
03.12.17 03.12.17 DP v hitropoteznem šahu - ekipno, kadeti Otočec
03.12.17 03.12.17 DP v hitropoteznem šahu - ekipno, kadetinje Otočec
03.12.17 03.12.17 DP v hitropoteznem šahu - ekipno, mladinci Otočec
03.12.17 03.12.17 DP v hitropoteznem šahu - ekipno, mladinke Otočec
03.12.17 03.12.17 DP v hitropoteznem šahu - posamično, kadeti Otočec
03.12.17 03.12.17 DP v hitropoteznem šahu - posamično, kadetinje Otočec
03.12.17 03.12.17 DP v hitropoteznem šahu - posamično, mladinci Otočec
03.12.17 03.12.17 DP v hitropoteznem šahu - posamično, mladinke Otočec
09.09.17 09.09.17 DP v posp. šahu-člani Murska Sobota Pospešeni šah DP ŠZS
09.09.17 09.09.17 DP v posp. šahu-članice Murska Sobota Pospešeni šah DP ŠZS
01.12.17 03.12.17 DP v pospešenem in hitropoteznem šahu za kadete in mladince (posamično in ekipno) 2017 Otočec
01.12.17 01.12.17 DP v pospešenem šahu - ekipno, kadeti Otočec
01.12.17 01.12.17 DP v pospešenem šahu - ekipno, kadetinje Otočec
01.12.17 01.12.17 DP v pospešenem šahu - ekipno, mladinci Otočec
01.12.17 01.12.17 DP v pospešenem šahu - ekipno, mladinke Otočec
02.12.17 02.12.17 DP v pospešenem šahu - posamično, mladinci Otočec
02.12.17 02.12.17 DP v pospešenem šahu - posamično, mladinke Otočec
28.01.18 28.01.18 DP v problemskem šahu Ljubljana
01.04.16 01.04.16 Državna ženska liga (Domžale, MS) Domžale, MS: 1.4.2016 - 17.4.2016 Standardni šah DP ŠZS
09.02.18 11.02.18 Državno prvenstvo v pospešenem in hitropoteznem šahu Otočec DP ŠZS
28.11.17 28.11.17 Državno univerzitetno prvenstvo v šahu Ljubljana Hitropotezni šah Šolska tekmovanja
12.08.17 12.08.17 Ekipni hitropotezni turnir ob 90 letnici kluba Črna (Črna na Koroškem) Črna na Koroškem: 12.8.2017
08.10.17 08.10.17 Ekipno DP do 12 let - dekleta Kranj Pospešeni šah DP ŠZS
08.10.17 08.10.17 Ekipno DP do 12 let - fantje Kranj Pospešeni šah DP ŠZS
10.09.17 10.09.17 Ekipno DP v hitr. šahu - članice Murska Sobota Hitropotezni šah DP ŠZS
10.09.17 10.09.17 Ekipno DP v hitr. šahu-člani Murska Sobota Hitropotezni šah DP ŠZS
08.09.17 08.09.17 Ekipno DP v pospesenem šahu - člani Murska Sobota Pospešeni šah DP ŠZS
08.09.17 08.09.17 Ekipno DP v pospešenem šahu-članice Murska Sobota Pospešeni šah DP ŠZS
11.02.18 11.02.18 Ekipno hitropotezno DP članic 2018 Otočec
11.02.18 11.02.18 Ekipno hitropotezno DP članov 2018 Otočec
09.02.18 10.02.18 Ekipno pospešeno DP članic 2018 Otočec
09.02.18 09.02.18 Ekipno pospešeno DP članov 2018 Otočec
07.10.17 15.10.17 Evropski klubski pokal Antalya Standardni šah ECU/FIDE
27.10.17 07.11.17 Evropsko ekipno prvenstvo - moški Kreta Standardni šah ECU/FIDE
27.10.17 07.11.17 Evropsko ekipno prvenstvo - ženske Kreta Standardni šah ECU/FIDE
04.09.17 15.09.17 Evropsko mladinsko prvenstvo Mamaia Standardni šah ECU/FIDE
14.12.17 15.12.17 Evropsko prvenstvo v hitropoteznem šahu Katowice Hitropotezni šah ECU/FIDE
23.10.17 23.10.17 Evropsko prvenstvo v hitropoteznem šahu za ženske Monako Hitropotezni šah ECU/FIDE
16.12.17 17.12.17 Evropsko prvenstvo v pospešenem šahu Katowice Pospešeni šah ECU/FIDE
21.10.17 22.10.17 Evropsko prvenstvo v pospešenem šahu za ženske Monako Pospešeni šah ECU/FIDE
09.02.18 13.02.18 Fischer random: Carlsen-Nakamura Norveška
22.01.18 02.02.18 Gibraltar chess festival Gibraltar
14.10.17 14.10.17 Global chess festival z Judit Polgar Budimpešta
28.12.17 28.12.17 GT 2017 hitropotezno - 8/8 Maribor, Gostilna Tabor
14.11.17 14.11.17 GT 2017 hitropotezno, 7/8 Maribor, Gostilna Tabor
19.01.18 19.01.18 Hirtopotezni turnir ŠD KRKA NM 1/2018 Novo mesto
19.07.17 19.07.17 Hitropotezni LAGUNA 19.07 2017 (Ljubljana) Ljubljana: 19.7.2017
16.02.18 16.02.18 Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 2/2018 Novo mesto
06.10.17 06.10.17 Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 9/2017 Novo mesto
11.11.17 11.11.17 Hitropotezni turnir ŠK Kolektor Idrija November Idrija
24.09.17 24.09.17 Hitropotezni turnir za september 2017 Stari trg pri Ložu
07.02.18 07.02.18 HITROPOTEZNI ŽELEZNIČAR Bravničarjeva 13, Ljubljana, 1000 Ljubljana
08.11.17 08.11.17 HITROPOTEZNI ŽELEZNIČAR Bravničarjeva 13, Šahovski dom, 1000 Ljubljana
09.11.17 09.11.17 III. MEMORIJALNI TURNIR "ŽELIMIR RODEK" Varaždin, Ulica Ante Starčeviča 27, 0000 gostovanj
28.10.17 03.11.17 International chess open Palic Palic Standardni šah
16.02.18 16.02.18 Konectedenski hitropotezni turnir Radenska 2018/4 Černelavci
09.02.18 09.02.18 LIGA MLADIH SLOVENIJE 4. TURNIR OŠ Maksa Pečarja-stara šola, 1231 Ljubljana - Črnu
23.12.17 23.12.17 Ljubljana chess festival 2017 Ljubljana
21.10.17 27.10.17 Mediteransko mladinsko prvenstvo Kreta
21.10.17 21.10.17 Memorial Avguština Cverlina Celje
21.10.17 21.10.17 Memorial Avguština Cverlina - mladi Smarje pri Jelsah
21.10.17 21.10.17 Memorial Avguština Cverlina open Šmarje pri Jelšah
05.08.17 05.08.17 MIKKov odprti šahovski turnir (Murska Sobota) Murska Sobota: 5.8.2017
16.09.17 25.09.17 Mitropa pokal 2017 Balatonszarzso Standardni šah ECU/FIDE
11.06.17 11.06.17 Nagrada Broda 2017 (Krog) Krog: 11.6.2017
08.10.17 08.10.17 Nedeljski ciklus Rudar 8_10 Trbovlje
05.11.17 05.11.17 Nedeljski ciklus Rudar 9_10 Trbovlje
07.01.18 07.01.18 Nedeljski ciklus SK Rudar 1_10 Trbovlje
17.09.17 17.09.17 Nedeljski ciklus SK Rudar 7_10 Trbovlje
02.01.18 02.01.18 Novoletni hitropotezni Trbovlje
06.01.18 06.01.18 Novoletni turnir GT 2018 Maribor, Gostilna Tabor
10.10.17 10.10.17 Novomeške DŠI 2017 JESENSKI ŠAH Novo mesto
08.12.17 08.12.17 Občinsko posamično osnovnošolsko šahovsko prvenstvo 2017/18 Novo mesto
08.02.18 11.02.18 ODPRTO AMATERSKO PRVENSTVO PTUJA Ptuj, 2250 Ptuj
03.01.18 09.01.18 Open Bošnjaci Bošnjaci Standardni šah
07.12.17 10.12.17 Open Palmanova Palmanova Standardni šah Ostalo
17.02.18 17.02.18 OSNOVNOŠOLSKO EKIPNO PRVENSTVO GORENJSKE OŠ Jakoba Aljaža Kranj, 4000 Kranj
13.12.17 13.12.17 Osnovnošolsko posamično prvenstvo za področje Grosuplje 2017/18 Grosuplje Pospešeni šah Šolska tekmovanja
24.11.17 24.11.17 Osnovnošolsko prvenstvo Notranjske 2017/18 - D12 Postojna
24.11.17 24.11.17 Osnovnošolsko prvenstvo Notranjske 2017/18 - F12 Postojna
24.11.17 24.11.17 Osnovnošolsko prvenstvo Notranjske 2017/18 - F9 Postojna
14.02.18 14.02.18 OSREDNJESLOVENSKA LIGA MLADIH 5. TURNIR OŠ Brezovica, 1351 Brezovica pri Ljubljani
04.01.18 07.01.18 Otvoreni amaterski turnir Rabac Open 2018 Rabac, Hotel "Valamar Sanfior"
06.01.18 06.01.18 Področno OŠ prvenstvo Pomurja D12 Murska Sobota
06.01.18 06.01.18 Področno OŠ prvenstvo Pomurja D15 Murska Sobota
06.01.18 06.01.18 Področno OŠ prvenstvo Pomurja D9 Murska Sobota
06.01.18 06.01.18 Področno OŠ prvenstvo Pomurja F12 Murska Sobota
06.01.18 06.01.18 Področno OŠ prvenstvo Pomurja F15 Murska Sobota
06.01.18 06.01.18 Področno OŠ prvenstvo Pomurja F9 Murska Sobota
16.02.18 16.02.18 POKAL NOVEGA MESTA 4/2018 Sejna soba garderobne stavbe na stadionu, 8000 Nov
10.02.18 10.02.18 POKAL POLJANSKE DOLINE MINERVO 1/8 Poljane nad Škofjo Loko, 0000 gostovanja
18.11.17 18.11.17 POKAL RAKOVEGA ŠKOCJANA 2017 Rakov Škocjan, 1380 Cerknica
11.11.17 11.11.17 POKAL SLOVENSKIH ŽELEZNIC 9_10 Kolodvorska 11, 1000 Ljubljana
06.11.17 06.11.17 POKAL ŠZS 2017, 5. TURNIR, 5M+2S/P Šahovski dom,Bravničarjeva 13, LJ, 1000 Ljubljana
06.11.17 06.11.17 PONEDELJKOV CUG V DOMNU 2017 - 34 Lucija, Kava bar Domen, 6320 Portorož - Portorose
05.02.18 05.02.18 PONEDELJKOV CUG V DOMNU 2018 - 03 Lucija, Kava bar Domen, 6320 Portorož - Portorose
11.12.17 11.12.17 Posamezno OŠ šahovsko tekmovanje - D9 Muta
11.02.18 11.02.18 Posamično hitropotezno DP članic 2018 Otočec
11.02.18 11.02.18 Posamično hitropotezno DP članov 2018 Otočec
13.01.18 13.01.18 Posamično srednješolsko državno prvenstvo Murska Sobota Pospešeni šah Šolska tekmovanja
16.02.18 16.02.18 POSPEŠENI TURNIR FEBRUAR 2018 Trg zbora odposlancev 30, 1330 Kočevje
05.01.18 05.01.18 Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 1/2018 Novo mesto
02.02.18 02.02.18 Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 2/2018 Novo mesto
22.09.17 22.09.17 Pospešeni turnir ŠD KRKA Novo mesto Novo mesto
27.10.17 27.10.17 Pospešeni turnir ŠD KRKA Novo mesto Novo mesto
24.11.17 24.11.17 Pospešeni turnir ŠD KRKA Novo mesto Novo mesto
15.12.17 15.12.17 Pospešeni turnir ŠD KRKA Novo mesto Novo mesto
10.02.18 10.02.18 Pospešeno DP članic 2018 Otočec
10.02.18 10.02.18 Pospešeno DP članov 2018 Otočec
18.11.17 18.11.17 Prvenstvo ZDVIS v posp. šahu Murska Sobota
09.09.17 16.09.17 Pula open 2017 Pula Standardni šah
09.01.18 09.01.18 Redni ciklus hitropotezni 1_12 Zagorje ob Savi
27.01.18 27.01.18 Rokvič in Volčanšek memorial Brežice
01.09.17 01.09.17 Serija Rampin Koper 2017 - 17 Koper
16.02.18 16.02.18 SERIJA RAMPIN KOPER 2018 - 04 Okrepčevalnica Rampin, 6000 Koper - Capodistria
03.07.17 03.07.17 Serija Šobec 2017 1/9 (Lesce) Lesce: 17.7.2017
10.07.17 10.07.17 Serija Šobec 2017 2/9 (Lesce) Lesce: 10.7.2017
17.07.17 17.07.17 Serija Šobec 2017 3/9 (Lesce) Lesce: 17.7.2017
24.07.17 24.07.17 Serija Šobec 2017 4/9 (Lesce) Lesce: 24.7.2017
13.12.17 13.12.17 Slovenija sahira-M.S.6. memorialni turnir Murska Sobota
14.12.17 14.12.17 Slovenija šahira - Nova Gorica Nova Gorica
14.12.17 14.12.17 Slovenija šahira 2017 - Maribor Maribor, Verstovškova 4
26.11.04 24.02.18 Slovenskogoriška šahovska liga 2017 Malečnik-Hajdina-Juršinci
18.12.17 24.02.18 Slovenskogoriška šahovska liga 2017 Malečnik-Hajdina-Juršinci
26.11.17 24.02.18 Slovenskogoriška šahovska liga 2017 Malečnik-Hajdina-Juršinci
02.09.17 28.09.17 Svetovni pokal Tbilisi Standardni šah
30.10.17 30.10.17 Svetovno mladinsko prv. v hitropoteznem šahu Kreta Hitropotezni šah ECU/FIDE
28.10.17 29.10.17 Svetovno mladinsko prv. v pospešenem šahu Kreta Pospešeni šah ECU/FIDE
16.09.17 26.09.17 Svetovno mladinsko prvenstvo do 14, 16 in 18 let Montevideo (Urugvaj) Standardni šah ECU/FIDE
12.11.17 26.11.17 Svetovno mladinsko prvenstvo do 20 let Tarvisio Standardni šah ECU/FIDE
29.12.17 30.12.17 Svetovno prvenstvo v hitropoteznem šahu Riyadh Pospešeni šah
26.12.17 28.12.17 Svetovno prvenstvo v pospešenem šahu Riyadh Pospešeni šah
07.11.17 18.11.17 Svetovno prvenstvo za seniorje Acqui Terme Standardni šah ECU/FIDE
05.02.18 05.02.18 ŠK BRANIK-SPOMLADANSKO POLETNI CIKLUS 2-2017 Maribor-Taborka, 2000 Maribor
29.07.17 29.07.17 Taborska poletje 2017 - 1/8 (Maribor) Maribor: 29.7.2017
12.01.18 28.01.18 Tata Steel Chess Wijk aan Zee
02.11.17 05.11.17 Terme KRKA open 2017
02.11.17 05.11.17 Terme Krka OPEN 2017 Otočec
12.12.18 12.12.18 testiram testna dolina
12.12.18 12.12.18 testiram2 testna dolina
02.02.18 12.02.18 testiram4 testna dolina
03.02.18 12.02.18 testiram5 testna dolina
13.02.18 13.02.18 TORKOV TURNIR V HOTELU KRAS - 06 Hotel Kras, 6230 Postojna
04.02.18 04.02.18 Women chess stars Valencia Pospešeni šah Ostalo
09.12.17 16.12.17 Zadar open Zadar Ostalo
11.06.17 11.06.17 Zaključni konectedenski hitropotezni turnir 2017/10 (Krog) Krog: 11.6.2017