Malo za šalo in malo zares

za vsa sodniška vprašanja

Moderator:Webmaster

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Velemojstrica
Site Admin
Prispevkov:8
Pridružen:11 Okt 2017, 21:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Malo za šalo in malo zares

Odgovor Napisal/-a Velemojstrica » 30 Mar 2018, 19:09

Na turnirjih me večkrat spremlja tudi otrok, pa če igram ali sodim. V zadnjem času je več slednjega. Da otroci niso preveč tečni jih je potrebno primerno motivirati. Seveda mu tako podelim naziv sodnik pomočnih in mu obljubim tudi honorar v kolikor bo pridno pomagal postavljati figure in raznašati šahovske ure.

Upam da me zaradi tega ne bo preganjala socialna, ker otroka izkoriščam za delovno silo. Ravno tako upam da se izognem davčni inšpekciji, ker tistega 1 € dogovorjenega honorarja nikamor ne prijavljam.

Moj sodnik pomočnik je tako včasih bolj in včasih manj motiviran. Odvisno s katero nogo je vstal in kakšna je družba na turnirju. Nazadnje je bil kar priden. Kljub temu, da je imel družbo zelo očarljive deklice, je večkrat prišel nadzirat v dvorano. In se mi tudi prišel pohvalit kaj je naredil:
"Mami, tam je enemu padla zastavca, pa sem jima pokazal, da je konec."
Jaz cela šokirana (ker mu non stop ponavljam, da se nikakor ne sme vmešavat v partije) mu povem, da tega pa res ne sme.
Pa mi je lepo razložil: "Ja mami, če pa sem sodnik pomočnik, saj jaz moram povedat!"
Hja, otrok je imel prav. Naslednjič moram dobro razmisliti kakšen naziv mu bom podelila ;)

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable